Skocz do zawartości

Playoff 2020/21 East 1st round: Milwaukee Bucks (3) - Miami Heat (6)


mac

Wynik serii  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik serii Bucks - Heat



Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tego się obawiałem, co wyraziłem w poprzednim poście. Heat po przegranej dogrywce już nic z tej serii nie wycisną. Może coś urwą u siebie, ale ogólnie pozamiatane. Szczególnie 1 kwarta pokazuje kto tu rządzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@Eld chyba będę musiał się przed tobą kajać, bo -30 się nie spodziewałem, ouch! 

 

4 minuty temu, dannygd napisał:

Jrue robi różnicę, najbardziej niedoceniany gracz (gwiazda) tej ligi...

Tu masz odpowiedź dlaczego tak obstawiałem. Nie Giannis, nie Khris, Jrue stawiam na x-factora tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, andy13 napisał:

Dokładnie tego się obawiałem, co wyraziłem w poprzednim poście. Heat po przegranej dogrywce już nic z tej serii nie wycisną. Może coś urwą u siebie, ale ogólnie pozamiatane. Szczególnie 1 kwarta pokazuje kto tu rządzi.

Bucks dwa lata temu z Raptors przy 2-0 potrafili wtopić. W zeszłym roku przegrali z Heat. Fakt że nie było takiego rozstrzalu jeśli chodzi o różnicę punktową w żadnym meczu i sytuacja jest kiepska, ale jeszcze bym ich nie skreślał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się może zdarzyć w tej serii ale raczej dla bucks normą jest to jak trafiali w meczu nr 2 niż to jak byli zimni w meczu nr 1

Pat pewnie nie będzie trafiał już tak skutecznie ale Portis z Forbesem to tak trafiają praktycznie po ASG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ely3 napisał:

Wszystko się może zdarzyć w tej serii

Nom, Butler zanotował dwa beznadziejne mecze w ataku, jak się ogarnie to może jeszcze być tutaj wyrównana seria, ale wiadomo jaki margines błędu mają teraz Heat. Rzadko się zdarza żeby jakiś superstar zaczął od casualowego 13-6-6 na 35 TS%, zwłaszcza, że Butler to dalej gwiazda na dorobku, więc trochę słabo przespać dwa mecze takiej serii. 

Inna sprawa, że jak na dłoni widać o ile lepszy roster mają Bucks w tym roku, normalnie Bledsoe zacząłby sobie sobie od jakiegoś 2/10 z rujnowaniem spacingu Milwaukee i byłoby pewnie 1-1, pomimo kiepskiej gry Bama i Butlera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nba2midnight

Przypomnij sobie naszą dyskusję przed sezonem Bucks vs Heat. Mogę tylko napisać a nie mówiłem. Jak ktoś nadal twierdzi ,że JRue to jednak taki trochę lepszy Bledsoe to jest proszę porównać zeszłoroczne starcie z Heat i tegoroczne. Bucks już może spokojnie się szykować na Brooklyn i to będzie cięzka przeprawa dla obu ekip bo Bucks nie bronią za 3 więc Nets ich będą niszczyć na obwodzie za to Nets nie mają kim bronić pod koszem ( Claxton fajny ale to nie ta bajka) więc Giannis z Jrue będą ich karcić w tym rejonie. 

Sorry fani Miami ale tu już się nic nie wydarzy . 

Dragić poza przebłyskiem w meczu nr 1 wygląda jak wyglądał cały sezon. Bam po tym jak  rok temu wyglądał dobrze tak w tym sezonie jest mocno przeciętny. Sam Butler tego  nie pociagnie a jeśli do tego Duncan ma dołek to już w ogóle nie ma kto robić punktów. Atak Heat to jest koszmar dla oczu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, ely3 napisał:

@nba2midnight

Przypomnij sobie naszą dyskusję przed sezonem Bucks vs Heat. Mogę tylko napisać a nie mówiłem. Jak ktoś nadal twierdzi ,że JRue to jednak taki trochę lepszy Bledsoe to jest proszę porównać zeszłoroczne starcie z Heat i tegoroczne. 

 

Tzn ja Ci muszę przyznać tym wypadku rację (ciekawe czy Ty mi przyznasz co do Clippers ;))ogólnie przyznać, że się pomyliłem co do Heat w tym roku. Myślałem że będą lepsi.

Jedyne tylko z czym nie mogę przyznać rację to kwestia JRrue, bo akurat to od początku był dla mnie ruch na plus.

Nawet w jakiejś rozmowie o Lakers pisałem, że to po niego powinni najpierw uderzać, a nie Schroedera, ale chyba szans na to nie było.

W każdym razie tak jak wcześniej nie do końca wierzyłem w Bucks vs Nets, to teraz juz duzo bardziej (jedyne okolicznosci lagodzace dla siebie widze w tym, ze wczesniej jednak byl LMA pod koszem i to tez troche inaczej sytuacje Nets ustawialo).

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks pierwszy raz od kiedy mają Giannisa wyglądają w PO jak legit contender. Podoba mi się ich podejście, zupełnie inne od tego Clippers. Bucks nie kalkulowali pod koniec RS i wygrywając ten mecz pod koniec RS z Heat było jasne, że zaraz się spotkają znowu i teraz Bucks wyglądają jak walec z rewelacyjną defensywą i momentami, kiedy odpalają w ataku i odjeżdżają Miami. Clippers z kolei robili co mogli, żeby dostać niby korzystny matchup w 1st round, no i na razie idzie im tak średnio powiedziałbym.

Jimmy Butler jest w całej serii jak dotąd -68, Heat bez niego są za to +3. Jeden z najbardziej antysuperstarowskich występów ostatnich lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiesznie jak Heat zaczeli byc relevant troche ponad rok temu, wszyscy ich z miejsca pokochali, a teraz juz na internetach jest kopanie lezacego, bo wszyscy maja dosc hEaT cULtUrE i Jimmy'ego "najwiekszy fan Jimmy'ego Butlera" Butlera.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, karpik napisał:

Bucks pierwszy raz od kiedy mają Giannisa wyglądają w PO jak legit contender. Podoba mi się ich podejście, zupełnie inne od tego Clippers. Bucks nie kalkulowali

https://basketball.realgm.com/wiretap/262730/Bucks-Unanimously-Were-Opposed-To-Avoiding-Heat-In-First-Round

 

 

23 minuty temu, Chytruz napisał:

Smiesznie jak Heat zaczeli byc relevant troche ponad rok temu, wszyscy ich z miejsca pokochali, a teraz juz na internetach jest kopanie lezacego, bo wszyscy maja dosc hEaT cULtUrE i Jimmy'ego "najwiekszy fan Jimmy'ego Butlera" Butlera.

Ja dalej ich lubie i nie bede ich kopal. Mieli problemow troche, Dipo sie posypal, troche bledow popelnili w to okienko, ale to dalej jest ekipa, ktora odpowiednio wzmocniona moze byc w czolowce Wschodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Chytruz napisał:

Smiesznie jak Heat zaczeli byc relevant troche ponad rok temu, wszyscy ich z miejsca pokochali, a teraz juz na internetach jest kopanie lezacego, bo wszyscy maja dosc hEaT cULtUrE i Jimmy'ego "najwiekszy fan Jimmy'ego Butlera" Butlera.

Heat z underdoga (19/20) stali się average contenderem, a Butler average superstarem, więc dostają average treatment jaki dostałby average contender i average superstar grający taką kiepską serię. 

Jimmy nie do końca chyba ogarnął, że jak mówisz, że jesteś ''locked in'' i ''once we get there, I'll handle the rest'', to potem nie możesz wyglądać jak Eric Bledsoe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chytruz

Akurat ja od początku sezonu pisałem ,że nie wierzę w ten  projekt i moim zdaniem oni zagrali ponad stan i tego nie powtórzą. Oczywiście ze zdrowym Dipo pewnie byliby poważniejszym rywalem . Sęk w tym ,że coś takiego jak zdrowy Victor już chyba nie zaistnieje 

Trochę też Bucks złapali momentum wygrywając mecz nr 1 kiedy grali nerwowo, pudłowali za 3 na potęgę. Z osobistych Giannis chyba miał 40% . Ale przełamali i teraz już grają w innej lidze niż Heat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

@Chytruz

Akurat ja od początku sezonu pisałem ,że nie wierzę w ten  projekt i moim zdaniem oni zagrali ponad stan i tego nie powtórzą. 

Duzo ludzi nie wierzylo, raczej chodzilo mi o to jak Heat w rekordowym czasie wydawali sie zaliczyc transformacje z zespolu ogolnie lubianego w zespol ogolnie nielubiany.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.