Skocz do zawartości

Ranking ogórów


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Alonzo napisał(a):

Natomiast w samym Twoim poście widać, że kompletnie nie rozumiesz o co mi chodzi..

Jednak Goran jest totalnie z d.. na tej liście. A jak jeszcze Cichy wymienia tu Brooka, bo za 2 sezony będzie zarabiał 25-27mln$ to już w ogóle jest to groteska.. 

Rozumiem o co ci chodzi. Pisałem to głównie po to aby podkręcić jeszcze atmosferę :D 

Natomiast co do samego rankingu. Dla mnie tak naprawdę, są tam tylko dwa nazwiska, zasługujące na zaczytane miano Ogóra. Reszta zawodników zapewne, zasługiwała w danym etapie kariery na kontrakty które otrzymali. Czy to ze względu na skill czy potencjał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kuba2419 napisał(a):

Przecież nie od dziś wiadomo że u @Alonzo lojalność wobec graczy > dobro klubu

Lojalność wobec gracza wcale nie musi kolidować z dobrem klubu :) 

Godzinę temu, julekstep napisał(a):

Moge ich lyknac na ten sezon

Tylko dogadajcie sie z @Alonzo kto bierze Odena a kto Gasola!

Prędzej Markieff Moris sklepie Joka na parkiecie niż oddam Brooka :P 

1 godzinę temu, Cichy napisał(a):

No ale za dwa sezony w teamie bez PO Brook bedzie nawet wg Twoich kryteriów ogórem;)

Swoją drogą stanę w obronie @MarcusCamby za danie na listę Dragica. 

Patrząc jaką jest Twoja lista ogórowych kontraktów, można na ślepo zakładać, że parę w Seattle sie znajdzie;p

Dodatkowo mając przed oczami Tracy McGrady'ego męczącego się w Hawks i to co piszesz o fundamentach klubu, które warto przepłacić to nie wiem co o tym myśleć...

Zaczekajmy te dwa sezony i pogadamy - choć pewnie nikt już tego nie będzie pamiętał :) 

Z oddaniem McGradyego to była inna sytuacja - jego kontrakt blokował mi maxa dla DeRozana (choć on i tak wtedy uciekł do New Orleans na niższym kontrakcie) i właściwie uniemożliwiało budowę jakiegoś sensownego wsparcia dla duetu Brook/Goran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzuLcU napisał(a):

Natomiast co do samego rankingu. Dla mnie tak naprawdę, są tam tylko dwa nazwiska, zasługujące na zaczytane miano Ogóra. Reszta zawodników zapewne, zasługiwała w danym etapie kariery na kontrakty które otrzymali. Czy to ze względu na skill czy potencjał. 

Ten ranking ogórów to już nie to co kiedyś, gdzie faktycznie wisiały kotwice. Nie ma już wielu tak złych kontraktów jak kiedyś, bo poziom gry mocno poszedł do góry. I teraz nawet te przepłacone kontrakty często są przecież dużymi wzmocnieniami, więc kluby i tak w nie idą, bo jak liga była dopchana grubymi kontraktami to zmieścić się w 80mln było trudno z mocnym zespołem, a teraz mocne teamy wydające 60mln to już raczej norma, gdy z początku mojej gry pamiętam jak tylko Kahr tak budował zespół.

A że Nas właściciele nie gonią za wydatki, nawet przy brakach sukcesu to większość GMów po prostu szuka wzmocnienia teamu i lepiej komuś dać wyższy kontrakt niż stracić za darmo.

Także sporo mam tu gimnastyki, bo są to często moje predykcje z założeniem jak to może wyglądać, więc dochodzą pewne elementy bajdurzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 27.11.2023 o 21:01, MarcusCamby napisał(a):

5. Eric Gordon - Eric Gordon jest jedne złe campy, by stał się drugim JJ Redickiem i z gracza robiącego +20 PPG zostać zwykłym balastem na dość sporym kontrakcie. Kolejny przypadek z FA, gdzie posucha na SG spowodowała, że kluby postanowiły sięgnąć po kieszeni, chociaż neon z napisem "overpaid" świecił mocno. Na obecną chwilę ktoś by rzucił expiringi, bo takie są realia rynku, ale nie spodziewam się, by Roger mógł dostać za Erica pozytywny asset w wymianie. Także GMa Mavs jak nie zdecyduje się zamieszać w transferowym kotle czekają rokrocznie nerwowe spojrzenia w stronę campów, które z mojego rachunku prawdopodobieństwa wynika nie mają szansy się obronić na tym kontrakcie.

Jeszcze za wcześnie, by powiedzieć czy to już nowy Redick, ale spadek w ataku spory u Gordona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.