Skocz do zawartości

>>>>> [ beGM Play-In '21 West ] #9 SUNS (28-44) – #10 seed PELICANS (25-47) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?

    • Wygrywają Phoenix Suns
    • Wygrywają New Orlean Pelicans
    • Nie mogę oddać głosu bo reprezentuję jedną z drużyn, ale inaczej nie zobaczę wyników jak nie zagłosuję.


Rekomendowane odpowiedzi

Przewaga talentu mojej drużyny jest większa niż przewaga KULTURY ORGANIZACJI WIELKICH PELS, więc opierdalamy Pelikany i czekamy na przegranego Kings vs Thunder w finałach Play-In.

Taka jest moja prawda basketu, a ze nie chce spoilerować game planu na Play-In to optymalne rozwiązanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Szulim napisał:

Jak dla mnie brak opisu, to walkower ;) taktykę można ustalić pod każdego przeciwnika trochę inaczej - myślę że tu nie ma co się kryć tylko powalczyć.

 

A co w przypadku jak obie drużyny nie dadzą opisu? Awansuje ten z #11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyus Jones - Kevin Huerter - Derrick Jones Jr. - Marvin Bagley - Bismack Biyombo

Coby White - Edmond Sumner - Alec Burks - Cody Zeller - Nerles Noel

Piłka do Bagleya i krótkie jazda z k****mi!

Bagley dostaje tutaj rolę jakiej nie dostał w Sacramento. Mecze przeciwko Pacers czy Mavs, gdzie grali bez Foxa, a w trakcie spotkania stracili też Haliburtona to był pokaz ofensywnych zdolności Marvina. W Kings się marnuje często biegając na obwodzie lub polując na śmieciowe punkty, mało dostaje piłki do kreowania samego siebie, a strefę pick and roll zdominował Holmes. U mnie przy Biyombo ma dużo większe pole manewru uwolnienia swojego potencjału. Obrońca Hornets ma za zadanie maskować kiepską defensywę Bagleya. Grałbym świetnym w tym sezonie Noelem, ojcem doskonałej defensywy Knicks, ale skoro RL Knicks ze względu na zdrowie dali mu limity grając w PO, to ja jestem w podobnej sytuacji.

Mam wielu bardzo dobrych obrońców na obwodzie. Tyus Jones to jeden z najlepiej wymuszając przechwyty zawodnik w lidze. Suns mają na PG startera Maledona, który jest wg wszelkich statystyk najgorszym starterem w lidze.

Suns nie mają tu zawodników do grania systemowej koszykówki. Tobias Harris i Harrison Barnes będą musieli pałować izolacje, a za jednego będzie odpowiadał Derrick Jones, który jest świetnym perimeter obrońcą.

Mocno ta rywalizacja nawiązuje do serii play-in GSW - Grizzlies. Ci Pierwsi mieli superstara Currego, ale to systemowa koszykówka Grizzlies wzięła górę.

Alec Burks nawet na poziomie PO pokazał się z świetnej strony. U mnie gra pierwszą opcję na obwodzie, a przecież pokazał, że potrafi w rzutowych pojedynkach bić się 1-1 z Trae Youngiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Grałbym świetnym w tym sezonie Noelem, ojcem doskonałej defensywy Knicks, ale skoro RL Knicks ze względu na zdrowie dali mu limity grając w PO

Ale Ty jeszcze nie gracz w PO, a w play-in co jest przedłużeniem RS o 1 mecz, więc czy na pewno ten limit minut Noelowi jest konieczny? 

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Mocno ta rywalizacja nawiązuje do serii play-in GSW - Grizzlies. Ci Pierwsi mieli superstara Currego, ale to systemowa koszykówka Grizzlies wzięła górę.

Bardzo ciekawa teza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Ale Ty jeszcze nie gracz w PO, a w play-in co jest przedłużeniem RS o 1 mecz, więc czy na pewno ten limit minut Noelowi jest konieczny? 

To już zostawiam w gestii głosujących, bo w sumie ta lekka kontuzja w dość nietypowym momencie i u mnie w sumie na play-in mógłby grać swoje tradycyjne 30 minut.

W Knicks dużo się mówi o Randle i Rose, ale Noel rozegrał po cichu fantastyczny sezon na miarę kandydata do DPOY. Kilka punktów w tej kategorii na pewno dostanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

W Knicks dużo się mówi o Randle i Rose, ale Noel rozegrał po cichu fantastyczny sezon na miarę kandydata do DPOY. Kilka punktów w tej kategorii na pewno dostanie.

Noela to ja chwalę przy każdej okazji od przynajmniej 3 lat. To jest idealny center z ławki na rim protcetion, obronę pomalowanego i kończenie layupów. Moim zdaniem powinieneś o niego więcej powalczyć bo Suns mają potężny problem pod koszem i on się wydaje idealny na stopowanie JJJ/Harris.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Camby wrzucił to z szacunku do rywala też krótko dam, sądziłem że już nie możemy skoro w kalendarzu jest napisane "do końca 2.06 opisy 1 runda play-in", a dziś ma być już głosowanie.

Rotacja mniej-więcej taka, wiadomo jeśli byłby close game to Sekou pewnie w drugiej połowie nie zagra, a i moi PG mniejsze minuty dostaną na rzecz Bane'a i Bogdana na PG. Jaren pewnie w razie potrzeby też dawałby radę grać więcej jeśli będzie istnieć taka potrzeba.

PG: Jerome 18 / Maledon 16 / Bogdanović 14
SG: Bogdanović 22 / Bane 26
SF: Barnes 26 / Harris 4/ Thybulle 18
PF: Harris 32 / Barnes 8 / Sekou 8
😄 JJJ 26 / Green 22

Generalnie mamy bardzo fajny spacing (i to nawet mimo Thybulle'a w rotacji), jeszcze raz przywołam statystyki z 3 Trymestru moich zawodników, który pojawiają się w tym meczu w rotacji:

Ty Jerome [11.7 PKT – 3.8 AST – 2.5 REB – 42% za 3 przy 5.1 3PA]
Theo Maledon [11.6 PKT – 3.7 AST – 2.9 REB – 26% za 3 przy 5.2 3PA]
Bogdan Bogdanović [21.8 PKT – 4.2 AST – 4.0 REB – 48% za 3 przy 9.5 3PA (!)]
Matisse Thybulle [4.2 PKT – 1.0 AST – 2.0 REB – 27% za 3 przy 2.2 3PA]
Desmond Bane [8.5 PKT – 2.3 AST – 3.0 REB – 39% za 3 przy 4.2 3PA]
Tobias Harris [17.3 PKT – 3.4 AST – 5.4 REB – 36% za 3 przy 2.7 3PA]
Harrison Barnes [18.2 PKT – 3.0 AST – 6.4 REB – 46% za 3 przy 5.5 3PA]
JaMychal Green [7.5 PKT – 1.0 AST - 4.0 REB – 38% za 3 przy 3.2 3PA]
Jaren Jackson JR [14.4 PKT – 1.1 AST – 5.6 REB – 28% za 3 przy 5.5 3PA]

Biorać pod uwagę, że moi obaj podkoszowi rzucają z dystansu to defensywni centrzy Pels będą wyciągani z pod kosza dość regularnie. FirePower też po mojej stronie, bo Pelikany nie mają za bardzo kim ciągnąć ofensywy w porównaniu do Harrisa, Barnesa czy Bogdanovicia. Na pewno Pels z dużo wyższym składem dominują na tablicach i to chyba ich jedyna przewaga w tym spotkaniu.

Ten super stoper DJJ nie jest nawet istotnym graczem tak biednej obrony jak RL Portland, więc nie wiem jak miałby powstrzymać znakomicie spisującego się Harrisa. DJJ niestety (bo jestem fanem jego talentu, nawet pytałem o niego Marcusa) stanął w miejscu.

W tym matchupie symboliczna raczej rola Thybulle'a, bo właśnie nie ma za bardzo na kogo go rzucać w Pelicans, no ale może sobie pograć i coś tam poutrudniać Burksom tej ligi.

W sumie tyle ode mnie, powodzenia Marcus.

47 minut temu, karpik napisał:

Pelikany jak zwykle nie zawodzą. U mnie do przerwy 59-37. @Lucas ostatnia szansa, żeby uratować sezon!

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, karpik napisał:

Pelikany jak zwykle nie zawodzą. U mnie do przerwy 59-37. @Lucas ostatnia szansa, żeby uratować sezon!

Widzę po głosie, że jednak w drugiej połowie Suns wyciągnęli :(

Widać zabrakło odpowiedzi na mocny sezon Tobiasa Harrisa :(

@Lucas też dość sprytnie zamiótł pod dywan od dawna nie grającego Harrisona Barnesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

@Lucas też dość sprytnie zamiótł pod dywan od dawna nie grającego Harrisona Barnesa

Kings po prostu sadzali Barnesa czy Foxa na końcówkę. Tak samo OKC Dorta czy Horforda.

Problem jest w sumie Shai przez te oświadczenie o kadrze, że jego uraz mógł się przeciągnąć nie tylko z powodów tankowania, ale to już jest / było dyskutowane w innym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na >>>>> [ beGM Play-In '21 West ] #9 SUNS (28-44) – #10 seed PELICANS (25-47) - SERIA ZAKOŃCZONA
  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.