Skocz do zawartości

[2034] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

No tak Alonzo, bo sezon temu ogrywałes młodych a nie tankowałes :D 

Na początku pamiętam poprzywracałem odpowiednie ustawienia - Outside, trapowanie itp. Później zrobiłem deal po Michaela Redda bo stwierdziłem, że potrzebuje wzmocnienia na sg. Dopiero zacząłem ogarniac moją młodzież - wiedziałem tylko, że Lopez, Millsap i Wright są dobrzy + oczywiście McGrady. Przeszacowałem wartość Dragicia, gdyż pomimo fajnych stats nie przekładało sie to na łiny (stąd zmiana na Sessionsa w s5 ale dużo to sytuacji nie poprawiło), później ściągnąłem z listy Waivers Sabonisa (wygrałem go, bo byłem wysoko na tej liście - gdybym tankował, to po ch#ja Pana bym go ściągał?) i dopieszczałem moja rotację. Niestety po obiecującej połowie sezonu wszyscy mi odskoczyli, do tego miałem sporo kontuzji - Millsap, McGrady, nawet Sabonis mi wypadł. Generalnie jak teraz grałem silniejszym składem bez kontuzji i dużo więcej nie ugrałem, to dopiero widać jaki wtedy szedł u co poniektórych hard tank :P 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Alonzo napisał:

 

Możesz se ze swoimi Wielkimi Blazers atakować mnie ile chcesz, ale tą swoją igiełką nie masz jak się dostać do mojej zbroi :P ja jestem Spritem, Ty jesteś pragnieniem :P ja jestem Matką Teresą, Ty jesteś Sashą Grey podczas gangbangu :P Nie nie ta liga Qcin :P 

Lękliwi Sonicks pokazują pazurki.

.

.

.

.

.

.

.

poobgryzane ze strachu.

Lekliwi Sonicks to pijarowa wydmuszka, zbudowana na tanku, gdzie GM zakłada maskę rycerza, gdzie za piękna lśniąca przyłbicą skrywa się twarz przeżarta tankiem, mimo to prawi kazania o moralności, uczciwości i walce fair play, niestety, Wielcy Trailblazers są Słońcem, tymi najgorętszym i jaśniejszymi promieniami. 

Zatem,

nie potrzebuje igły by się przebić przez Twoja zbroję gdyż niosę światło.

Lękliwi Sonicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I krytykujesz mnie @Qcin_69 z punktu widzenia GMa, który jest w Simce od kilku sezonów, a ja jednak objąłem drużynę jak sezon już wystartował i dopiero się tu uczyłem zasad wg których działa Simka. 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Lękliwi Sonicks pokazują pazurki.

.

.

.

.

.

.

.

poobgryzane ze strachu.

Lekliwi Sonicks to pijarowa wydmuszka, zbudowana na tanku, gdzie GM zakłada maskę rycerza, gdzie za piękna lśniąca przyłbicą skrywa się twarz przeżarta tankiem, mimo to prawi kazania o moralności, uczciwości i walce fair play, niestety, Wielcy Trailblazers są Słońcem, tymi najgorętszym i jaśniejszymi promieniami. 

Zatem,

nie potrzebuje igły by się przebić przez Twoja zbroję gdyż niosę światło.

Lękliwi Sonicks.

.. za to jak działało Seattle przed przejęciem klubu przeze mnie juz nie odpowiadam :P 

Rozliczaj mnie za to co ja zrobiłem, a nie mój poprzednik.

 

Zatem kolejna złamana igiełka :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

I krytykujesz mnie @Qcin_69 z punktu widzenia GMa, który jest w Simce od kilku sezonów, a ja jednak objąłem drużynę jak sezon już wystartował i dopiero się tu uczyłem zasad wg których działa Simka. 

.. za to jak działało Seattle przed przejęciem klubu przeze mnie juz nie odpowiadam :P 

Rozliczaj mnie za to co ja zrobiłem, a nie mój poprzednik.

 

Zatem kolejna złamana igiełka :P 

Alonzo, wiesz ze ja się śmieje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

 

 Wielcy Wielcy Trailblazers są Słońcem, tymi najgorętszym i jaśniejszymi promieniami. 
 

image.jpeg.68e6ea8e758c9f4c83fdcd7e3f3da6fa.jpeg

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Alonzo, wiesz ze ja się śmieje? 

ja też :P 

@Qcin_69

.. ale już tak na poważnie - to chcę zbudować w Simce drużynę opartą na stabilnym składzie i po prostu obaczymy co mi z tego wyjdzie ;) 

Zatem nie pytajcie Szanowni GMowie o Lopeza, Millsapa, DeRozana, McGradyego,  czy Dragicia. Nawet Sessionsa, czy Smitha nie chce wymieniać :P 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Alonzo napisał:

(a tylko teoretyczne na dogonienie Clippersów). 

Teoretycznie gdybyś grał wtedy swoją pierwszą piątką to byś mnie wyprzedził. Bo po pierwsze  w momencie posadzenia na trybunach T-MAC czy później innych różnica między nami wynosiła chyba 2,5-3.  Po drugie ja głośno mówiłem o tym, że walczę o jak najwyższy pick.
Oczywiście zasady pozwalały na to abyś ich posadził i to zrobiłeś i raczej nikt o to nie ma i nie może mieć pretensji. Natomiast zgadzam, się z Qcin, że sadzanie najlepszych zawodników na ławce czy trybunach i nazywanie tego ogrywaniem młodych itp jest nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, SzuLcU napisał:

Teoretycznie gdybyś grał wtedy swoją pierwszą piątką to byś mnie wyprzedził. Bo po pierwsze  w momencie posadzenia na trybunach T-MAC czy później innych różnica między nami wynosiła chyba 2,5-3.  Po drugie ja głośno mówiłem o tym, że walczę o jak najwyższy pick.
Oczywiście zasady pozwalały na to abyś ich posadził i to zrobiłeś i raczej nikt o to nie ma i nie może mieć pretensji. Natomiast zgadzam, się z Qcin, że sadzanie najlepszych zawodników na ławce czy trybunach i nazywanie tego ogrywaniem młodych itp jest nie na miejscu.

Ty skończyłeś sezon mając 33-49

ja miałem 30-52.

Gdzieś mi uciekło część meczy i nie wiem, czy to wszystkie z końcówki, ale zmieniłem taktykę z Very Fast na Fast, gdyż traciłem masakrycznie dużo pkt. (nieco wtedy sie poprawiłem - chyba o około pkt. w obronie). W końcówce sezonu mam zaznaczone, że przegrałem z - Heat i Blazers, później wygrałem z Rockets i Pistons, przegrałem 3 kolejne mecze z  - Wizards, Spurs i 76ers, wygrałem dwukrotnie z tankującymi Rockets i przegrałem ostatni mecz z Blazers. W meczu z Blazers wypuściłem wszystkie swoje rezerwy na większych minutach - Morrow, Dudley i Ryan Anderson (teraz zresztą w ostatnich 2 meczach z ławki dałem minuty Flynnowi żeby każdy miał możliwość choć symbolicznie, ale zagrać). 

Gdyby nie te 3 mecze z tankującymi Rockets i pewnie fart przy łinie z Pistons to nie dobiłbym nawet do 30W - a gdzie tu jeszcze szansa na odrobienie 3 meczy by zrównać się z Twoimi Clippers? - nie wiem nawet kto z nas miał tie-breakera (jak graliśmy tylko 3 mecze, to ja bo było pomiędzy nami 2-1 dla mnie w tych meczach, które mam zapisane). 

edit. Coś mi uciekło, bo sezon kończyłem porażką z Bucks, zatem nie mam wszystkich meczy zapisanych.. :( 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

Ty skończyłeś sezon mając 33-49

ja miałem 30-52.

Gdzieś mi uciekło część meczy i nie wiem, czy to wszystkie z końcówki, ale zmieniłem taktykę z Very Fast na Fast, gdyż traciłem masakrycznie dużo pkt. (nieco wtedy sie poprawiłem - chyba o około pkt. w obronie). W końcówce sezonu mam zaznaczone, że przegrałem z - Heat i Blazers, później wygrałem z Rockets i Pistons, przegrałem 3 kolejne mecze z  - Wizards, Spurs i 76ers, wygrałem dwukrotnie z tankującymi Rockets i przegrałem ostatni mecz z Blazers. W meczu z Blazers wypuściłem wszystkie swoje rezerwy na większych minutach - Morrow, Dudley i Ryan Anderson (teraz zresztą w ostatnich 2 meczach z ławki dałem minuty Flynnowi żeby każdy miał możliwość choć symbolicznie, ale zagrać). 

Gdyby nie te 3 mecze z tankującymi Rockets i pewnie fart przy łinie z Pistons to nie dobiłbym nawet do 30W - a gdzie tu jeszcze szansa na odrobienie 3 meczy by zrównać się z Twoimi Clippers? - nie wiem nawet kto z nas miał tie-breakera (jak graliśmy tylko 3 mecze, to ja bo było pomiędzy nami 2-1 dla mnie w tych meczach, które mam zapisane). 

edit. Coś mi uciekło, bo sezon kończyłem porażką z Bucks, zatem nie mam wszystkich meczy zapisanych.. :( 

ło matulu sie z d. dyskusja wywiazała, bylo dla jaj to teraz jakie spory kto cnote zachował😁i tak startu do real nba nie macie tam honor został juz tak rozmieniony na drobne ze mozeta spokojnie wyluzować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, elwariato napisał:

ło matulu sie z d. dyskusja wywiazała, bylo dla jaj to teraz jakie spory kto cnote zachował😁i tak startu do real nba nie macie tam honor został juz tak rozmieniony na drobne ze mozeta spokojnie wyluzować 

Szulcu stwierdził, że mogłem go wyprzedzić, to tylko odpowiedziałem :P Zresztą w drafcie oczywiście jeszcze i tak obsunąłem się w dół, bo komuś się pofarciło i sporo wtedy w loterii awansował. W drafcie wybrałem DeRoznana i jakoś od tamtej pory zupełnie inaczej mi się na niego w rl patrzy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Szulcu stwierdził, że mogłem go wyprzedzić, to tylko odpowiedziałem :P Zresztą w drafcie oczywiście jeszcze i tak obsunąłem się w dół, bo komuś się pofarciło i sporo wtedy w loterii awansował. W drafcie wybrałem DeRoznana i jakoś od tamtej pory zupełnie inaczej mi się na niego w rl patrzy ;) 

o to moze jak ja bym dostał Mitchella to też bym go docenił 😁 ale wole nie bo w zwiazku z hypem😛 pewnie bedzie top 3 draftu to wolalbym tak długo rekordow maluczkich brazers niepoprawiac😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Alonzo napisał:

Ty skończyłeś sezon mając 33-49

ja miałem 30-52.

Ale ja nie mówię o końcowym bilansie tylko  o sytuacji, która miała miejsce w trakcie sezonu. W pewnym momencie miałem przewagę 2-3 W.  I grając  swoją podstawową  piątką miał byś większe szanse na wyprzedzenie mnie(źle sprecyzowałem swoją pierwszą myśl). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

o to moze jak ja bym dostał Mitchella to też bym go docenił 😁 ale wole nie bo w zwiazku z hypem😛 pewnie bedzie top 3 draftu to wolalbym tak długo rekordow maluczkich brazers niepoprawiac😄

ja juz się raczej pogodziłem, że Mitchell i KAT w Simce nie dla mnie.. :( 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SzuLcU napisał:

Ale ja nie mówię o końcowym bilansie tylko  o sytuacji, która miała miejsce w trakcie sezonu. W pewnym momencie miałem przewagę 2-3 W.  I grając  swoją podstawową  piątką miał byś większe szanse na wyprzedzenie mnie(źle sprecyzowałem swoją pierwszą myśl). 

.. ale ja grałem długo moją podstawową s5. Nadgoniłem tez takimi meczami jak z Rockets. Niestety nie mam wszystkich meczy zapisanych, by to odtworzyć, ale pamiętam, ze dystans był na tyle duży, że nie miałem szans bo inaczej bym gonił pewnie. Musiałbym w ostatnich 10 meczach nadrobić te 3W ( nie licząc tych zwycięstw z Rockets)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, january napisał:

Najważniejsze, że nie pękałeś i wydałeś przyszłość Sonics za 60 mln przeterminowanego Kebaba ❤️ 

Ps @cvbe i reszta - jak możecie to i tak z marszu pickujcie, nie chce mi się 10 leszczy wypisywać :D 

No tu dałem ciała :P Frycowe jak w BeGM, gdzie Qcinowi za Noela dałem 1st pick unprotected i jeszcze Jona Leuera przejąłem .. Ilyasova będzie - cały czas mam taką nadzieję - fajnym wszechstronnym graczem, ale trochę się zablokowałem z $$$ za 2-3 sezony.. Obaczę jak będzie grał w tym i kolejnym sezonie i wtedy pomyślę na spokojnie co zrobić ;) 

.. ale szukamy plusów - swoich FA utrzymałem :P Nie sądziłem, że mi go @cvbe tak wywinduje - a tu jeb! strzał na samym początku FA :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.