Skocz do zawartości

[2034] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, julekstep napisał:

Pacers, Hawks, Rockets, Clippers - pewniaki do tankathonu

Knicks/Bulls - tu jest ciekawa sprawa bo oba teamy (szczególnie NYK) są kandydatami do tankowania ale mają swapa na swoje picki, gdzie lepszy idzie do Bulls ;)

Wizards, Cavs - tu też strzelam że tank jest mocno brany pod uwagę

reszta się pewnie okaże w praniu :) 

ja nie tankuje poprostu powoli bede budował skład 😋 albo inaczej bez napinki bede go budował 😁 prawda taka ze obwcne fa d. nie urywa a przyszly draft całkiem mocny, wiec nic na siłę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

Pacers, Hawks, Rockets, Clippers - pewniaki do tankathonu

Knicks/Bulls - tu jest ciekawa sprawa bo oba teamy (szczególnie NYK) są kandydatami do tankowania ale mają swapa na swoje picki, gdzie lepszy idzie do Bulls ;)

Wizards, Cavs - tu też strzelam że tank jest mocno brany pod uwagę

reszta się pewnie okaże w praniu :) 

I Magic chyba też, jak do PO na próbnych nie wchodzą 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Przyszły draft, akurat zapowiada się dość zajebiście, więc miękki tank nie jest złym rozwiązaniem w sytuacji Pacers 

no i to będę uskuteczniał, ogólnie polowac na siłę na #1 nie będę, juz pick w top 8 mnie zadowoli 🙂

6 minut temu, eMeS napisał:

I Magic chyba też, jak do PO na próbnych nie wchodzą 😛

nie no bez przesady jakos do tych po chyba doczłapią 😆😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, january napisał:

No, po campach czekam na PowerRankingi :) 

Dumni Cs liczą, że będą o tyle lepsi od Twoich zapowiedzi co ostatnio :P 

Jasiu, jacy qrna wodna Dumni Celtics?

Dumni to są SuperSonics!

Ty to chyba ze 3 sezony tankowałeś tankerze jeden :P 

My w Seattle się brzydzimy tankowaniem! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Duma polega właśnie na tym, ż się nie tankuje tylko gra tym składem który się posiada na maxa ;) 

No tak Alonzo, bo sezon temu ogrywałes młodych a nie tankowałes :D 

Z zaciągu beGM wszyscy się w mniejszym lub większym stopniu skurwili (poza Ignazzem) reszta dała dupy za możliwie jak najwyższy pick, a to ze Ty tylko obciagnales nie oznacza ze jesteś bez winy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

No tak Alonzo, bo sezon temu ogrywałes młodych a nie tankowałes :D 

Z zaciągu beGM wszyscy się w mniejszym lub większym stopniu skurwili (poza Ignazzem) reszta dała dupy za możliwie jak najwyższy pick, a to ze Ty tylko obciagnales nie oznacza ze jesteś bez winy :)

Nie no! Wypraszam sobie! A kim miałem grać? Grałem graczami których miałem i uczyłem się Simki cały czas ulepszając rotację. Do tego sprowadziłem jeszcze Sabonisa zwolnionego przez Nets (zwolnili go, zeby im się łatwiej tankowało właśnie), a u mnie Sabonis grał spore minuty. Chyba, że chcesz zarzucić mi że nie robiłem tego co połowa z Was - czyli przerzucałem graczami na prawo i lewo dla samego przerzucania.. Nawet przed tym sezonem oddałem Tobie mój przyszły pick, zeby się wzmocnić Blaylockiem jak juz załapałem, że Dragic i Sessions to nie są pg na s5 jak chcę walczyć o playoffy. Zatem Qcin szanujmy się i nie sprowadzaj mnie do Waszego poziomu  🙃

 

I ogrywałem tych graczy bo chciałem obaczyć jak w różnych ustawieniach będą się spisywać, gdyż to są moi gracze na lata. :) Mogłem w sumie jeszcze grać Mattem Geigerem i Rodneyem McCrayem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Nie no! Wypraszam sobie! A kim miałem grać? Grałem graczami których miałem i uczyłem się Simki cały czas ulepszając rotację. Do tego sprowadziłem jeszcze Sabonisa zwolnionego przez Nets (zwolnili go, zeby im się łatwiej tankowało właśnie), a u mnie Sabonis grał spore minuty. Chyba, że chcesz zarzucić mi że nie robiłem tego co połowa z Was - czyli przerzucałem graczami na prawo i lewo dla samego przerzucania.. Nawet przed tym sezonem oddałem Tobie mój przyszły pick, zeby się wzmocnić Blaylockiem jak juz załapałem, że Dragic i Sessions to nie są pg na s5 jak chcę walczyć o playoffy. Zatem Qcin szanujmy się i nie sprowadzaj mnie do Waszego poziomu  🙃

 

Mówię o Twoim pierwszym sezonie i sadzaniu takiego McGradyego czy kogo Ty tam masz żeby zobaczyć jak gra Sessions czy kogo Ty tam masz :D 

To, ze w przeciwieństwie do Januarego czy Tecu nie dałeś się przelecieć 10 murzynom a jedynie jednemu nie znaczy ze jesteś Matka Teresa, wszyscy tankowali, w bardziej lub mniej ordynarny sposób, wiec nie wiem po co temu zaprzeczasz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Mówię o Twoim pierwszym sezonie i sadzaniu takiego McGradyego czy kogo Ty tam masz żeby zobaczyć jak gra Sessions czy kogo Ty tam masz :D 

To, ze w przeciwieństwie do Januarego czy Tecu nie dałeś się przelecieć 10 murzynom a jedynie jednemu nie znaczy ze jesteś Matka Teresa, wszyscy tankowali, w bardziej lub mniej ordynarny sposób, wiec nie wiem po co temu zaprzeczasz ;) 

McGradyego Misiu to ja posadziłem po 100 dniu na ostatnie 10 czy ileś tam meczy jak już nie miałem nawet matematycznych szans na playoffy (a tylko teoretyczne na dogonienie Clippersów).  Jak już mnie chcesz obrazić marnym tankiem, to chociaż sie do tego przygotuj - nie miałem już szans dogonić bodajże Clippersów, a jak Nets widzieli jak walczę to mogli przestać gimnastykować się z kwadraturą koła w sadzaniu swoich graczy (bo mieli ode mnie lepszy team gdyby nie ich tank) i spokojnie sobie dograc sezon.ja natomiast do końca chciałem dobić do 30W i mi sie to udało. 

System jest w Simce taki, że nie miałem jak dać pograć takiemu Ilyasovie, czy Mahinmiemu z ławki, a potrzebowałem obaczyć jak oni mi będą grali na większych minutach. To że im dałem w ostatnich meczach większe minuty, nic a nic nie zmieniało juz mojej pozycji. Natomiast Session cały sezon był backupem Dragicia (choć tez ich na jakieś 20 meczy zamieniłem by sprawdzić go w s5). Dałem tez spore minuty pograć doświadczonemu Michaelowi Reddowi - bo przez większość sezonu był u mnie tylko bachupem za Dorrellem. Kierowałem się przy tych zmianach nie jakimś wyrachowaniem (bo to jak Tobie pisałem wyżej i tak mi nic nie dawało), tylko ierowałem się rl gdzie na ostatnim etapie drużyna daje odpocząć swoim podstawowym graczom jak już i tak o nic nie walczy. 

Zatem nie mam sobie nic do zarzucenia. Jestem czysty jak łza :) 

I mogę Wam spokojnie dopier#@lać tankerzy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, eMeS napisał:

Deron Williams 164/164 meczów w sezonach u mnie, wypraszam sobie tych murzynów :P

A faktycznie! Emes tez nigdy nie tankował :) to jest dwóch którzy mogą nazywać swoje kluby Dumnymi, Cavs i Heat, reszta to samozwańcy. 

 

 

2 minuty temu, Alonzo napisał:

McGradyego Misiu to ja posadziłem po 100 dniu na ostatnie 10 czy ileś tam meczy jak już nie miałem nawet matematycznych szans na playoffy (a tylko teoretyczne na dogonienie Clippersów).  

 

A co za różnica czy rankowales przez 50 meczów czy przez 10? Dałeś dupy i tyle, a to ze dorabiasz do tego jakaś ideologie o chęci zobaczenia jak sobie radzą jakieś młode kasztany to No cóż xd masz prawo! 
 

Heat i Cavs mogą być Dumni, Sonicks co najwyżej lękliwi! 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

A faktycznie! Emes tez nigdy nie tankował :) to jest dwóch którzy mogą nazywać swoje kluby Dumnymi, Cavs i Heat, reszta to samozwańcy. 

 

 

A co za różnica czy rankowales przez 50 meczów czy przez 10? Dałeś dupy i tyle, a to ze dorabiasz do tego jakaś ideologie o chęci zobaczenia jak sobie radzą jakieś młode kasztany to No cóż xd masz prawo! 
 

Heat i Cavs mogą być Dumni, Sonicks co najwyżej lękliwi! 
 

Wielcy Blazers Pffff! 

Prawda jest taka, że gdybym ich nie posadził na ławce, to może wygrałbym 1, max 2 mecze więcej co nic a nic by nie zmieniło.. Zresztą robiłem to stopniowo - najpierw Sabonis (liczyłem na niego w kolejnym sezonie, a on zakończył karierę.. :( Teraz to samo mi Blaylock zrobił.. :( ), później McGrady i chyba ze 2 mecze przed końcem dałem tez wolne Millsapowi i Dorrellowi. Zresztą dzięki temu w s5 mógł zagrać Udonis, którego też sprowadziłem w pierwszym możliwym terminie. 

Możesz se ze swoimi Wielkimi Blazers atakować mnie ile chcesz, ale tą swoją igiełką nie masz jak się dostać do mojej zbroi :P ja jestem Spritem, Ty jesteś pragnieniem :P ja jestem Matką Teresą, Ty jesteś Sashą Grey podczas gangbangu :P Nie nie ta liga Qcin :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Qcin_69 napisał:

No tak Alonzo, bo sezon temu ogrywałes młodych a nie tankowałes :D 

Z zaciągu beGM wszyscy się w mniejszym lub większym stopniu skurwili (poza Ignazzem) reszta dała dupy za możliwie jak najwyższy pick, a to ze Ty tylko obciagnales nie oznacza ze jesteś bez winy :)

odezwał sie najwiekszy koloryt ligi😄 ten co to nie moze sie zdecydować czy dymać czy być dymanym i reasumujac zawsze jest w głebokiej ciemnej d. 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.