Skocz do zawartości

[2034] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Bez kitu :D nawet jak dla mnie Sylwek przeciąga :D inna sprawa ciekawi mnie kto tak zaciekle walczy i pick 17 i typa co będzie potrzebował 3 Campow żeby być graczem rotacyjnym u tankera :D 

Mnie dziwi Szulcu, który wziął Bjelicę za Hansbrougha i wzięcie na siebie Billupsa

Nie jestem pewny czy Tyler po swoich kosmicznych campach nie jest lepszym prospektem niż Bjelica.

Ogólnie w porównaniu do zeszłorocznego cieniutki draft.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Bez kitu :D nawet jak dla mnie Sylwek przeciąga :D inna sprawa ciekawi mnie kto tak zaciekle walczy i pick 17 i typa co będzie potrzebował 3 Campow żeby być graczem rotacyjnym u tankera :D 

20ty nie 17ty :P 

Teraz, MarcusCamby napisał:

Mnie dziwi Szulcu, który wziął Bjelicę za Hansbrougha i wzięcie na siebie Bjelicy.

Nie jestem pewny czy Tyler po swoich kosmicznych campach nie jest lepszym prospektem niż Bjelica.

Ogólnie w porównaniu do zeszłorocznego cieniutki draft.

1 - zgoda, napisałem mu na privie że zrobił fatalny interes (ale tak to jest jak się dealuje z diabłem z teksasu!)

2 - też właśnie dziś zobaczyłem że Tyler jest dość zajebisty jak na drugorocznego typka z 2nd round (dobry camp i spokojnie zasłuży na trzeci rok za 5 baniek ;))

3 - poczekaj na campy :P (ale generalnie zgoda - draft 2010 to jeden z gorszych draftów w ostatnich latach, cieszę się że udało mi się to odwzorować xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo81 to stary szuler. Nie podaje mu ręki. W BeGM go przycisnąłem do muru i wycisnąłem jak cytrynę to mi deal zablokował i zmodyfikował świętojebliwy @karpik

@ignazz Ajjj. Jeremy Evans zabrany tuż z przed nosa, a miałem na Niego fajny pomysł.

Patterson mimo potencjału 90 wydaje się słabo grywalny za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Evansa może byc spoko roles, bardzo dobry atletyzm, niezła obrona i zbiórka.. na ten moment to on chyba bardziej na PF się nadaję. Pytanie czy rozwinie do jakiegoś sensownego poziomu rzut. 

Patterson na ten moment jest za słaby w obronie żeby coś więcej pograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

@MarcusCamby

O dziwo, to ja w BeGM zaproponowałem taki deal, a w simce Ty.

Ale jak to "jak cytrynę"? Przecież udowadniałeś w temacie BeGM przez dwie strony, że wymiana jest ok ;)

Bo deal jest ok. Po prostu śmieje się, że ktoś stanął w obronie takiego dealowego cwaniaka jak ty :P

4 minuty temu, julekstep napisał:

mam 2 grajków na celowniku

ciekawe czy @MarcusCamby ułatwi mi wybór czy zbustuje xD

Któryś z twoich? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Mnie dziwi Szulcu, który wziął Bjelicę za Hansbrougha i wzięcie na siebie Billupsa
Nie jestem pewny czy Tyler po swoich kosmicznych campach nie jest lepszym prospektem niż Bjelica.

Biorąc pod uwagę, że w tym sezonie raczej przewiduję walkę o jak najwyższy pick. Wzięcie na siebie Billupsa nie jest jakoś złą opcją szczególnie, że sporą część budżetu pożera mi Gasol. Przez co ruchy podczas FA były by mocno ograniczone.

 

37 minut temu, julekstep napisał:

20ty nie 17ty :P 

1 - zgoda, napisałem mu na privie że zrobił fatalny interes (ale tak to jest jak się dealuje z diabłem z teksasu!)

2 - też właśnie dziś zobaczyłem że Tyler jest dość zajebisty jak na drugorocznego typka z 2nd round (dobry camp i spokojnie zasłuży na trzeci rok za 5 baniek ;))

3 - poczekaj na campy :P (ale generalnie zgoda - draft 2010 to jeden z gorszych draftów w ostatnich latach, cieszę się że udało mi się to odwzorować xD)

1 nie wiem komu pisałeś, że fatalny ruch ale na pewno nie mi :P

2 Jest dobry i mam nadzieje, że Pablo wywiąże się z naszej umowy i Psycho T wróci do mnie w trakcie sezonu :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzuLcU napisał:

Biorąc pod uwagę, że w tym sezonie raczej przewiduję walkę o jak najwyższy pick. Wzięcie na siebie Billupsa nie jest jakoś złą opcją szczególnie, że sporą część budżetu pożera mi Gasol. Przez co ruchy podczas FA były by mocno ograniczone.

 

1 nie wiem komu pisałeś, że fatalny ruch ale na pewno nie mi :P

2 Jest dobry i mam nadzieje, że Pablo wywiąże się z naszej umowy i Psycho T wróci do mnie w trakcie sezonu :D

 

Tyler wraca do Clippers. Mamy gentelman agreement.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.