Skocz do zawartości

Offseason 2009


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Bo maja najlepszego rozgrywającego ligi i mają podpisany z nim kontrakt na kilka lat a sonda dotyczyła nastepnych pieciu lat? Więc mogą* opierać na nim budowe całego zespołu. To nie dotyczy tylko tego sezonu tylko 5 lat zatem wydaje mi sie że w przeciągu pięciu lat moga namieszać. .

Konsul, rozumiem, że piszesz o Jazz 8)

 

 

*celowo wyciąłem NOH, bo jakoś tak Twoja wypowiedź coś mi przypomina :P

Wiedziałem że jak napisze że CP3 jest najlepszym rozgrywającym to po mnie pojadą kibice UTAH :D Fakt Williams jest może nawet i lepszym rozgrywajkiem ale mnie sie czasami wydaje że przy stylu i ustawieniu UTAH każdy rozgrywający wyglądałby lepiej niż jest faktycznie. Gdyby Williams grał w innym teamie to pewnie bym go bardziej cenił ale tak jakoś nie umiem go jakoś docenić - na co z pewnością zasługuje.

 

Poza tym jakoś bardziej lubie CP3 nie ma to nic współnego z umiejętnościami ale gdybym miał wybierać kto ma iść do Magic Williams czy CP3 to bez zastanowienia powiedziałbym CP3.

 

Ciekawi mnie jak Session wpasuje się do nowego teamu. Jeżeli nie łapnie go kontuzja to może wykręci niezłe cyferki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spokojnie konsuluz ty pojechaniem :P Po prostu definicja NOH byla tak ogólna, że pasowała, po oczywiście zmodyfikowaniu, do Utah bo i klasa rozgrywającego i budowanie ekipy wokół niego i 5 lat kontraktu itd. Wszystko się zgadza :lol:

 

A propos Jazz: czyżby Ostertag w Mavs :!: :?: Ale numer :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa sie skonczyla to chce wrocic, nie wiem po co bo go mlodsi dojada ;]

Nie no to akurat raczej nie jest powód, bo ostry naprawdę sporo zarobił na swojej dotychczasowej karierze plus to inteligentny koleś więc wątpie zeby całą kasę przepuścił, nudzi mu się i tyle, dlatego między innymi w hokeja w lidze amatorskiej gra itp. plus dodam ze jak żyje to tak wielkiego hokeisty nie widziałem, przy nim to nawet Zdeno wygląda na mikrusa, naprawdę jeśli Greg byłby twardzielem na lodowisku większym niż był w NBA oczywiście :) to strach by było grać przeciwko niemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spokojnie konsuluz ty pojechaniem :P Po prostu definicja NOH byla tak ogólna, że pasowała, po oczywiście zmodyfikowaniu, do Utah bo i klasa rozgrywającego i budowanie ekipy wokół niego i 5 lat kontraktu itd. Wszystko się zgadza :lol:

 

A propos Jazz: czyżby Ostertag w Mavs :!: :?: Ale numer :lol:

No faktycznie pasuje :D Z tym że jednak UTAH mają dużo solidniejszy skład od NOH. Jest Milsap jest jeszcze Boozer, Kirilenko, Okur, Brewer do tego mają doświadczonego i ponadprzeciętnego trenera który od wykonuje niesamowitą robotę.

 

A Ostertag jeszcze nie jest taki stary zaledwie 36 lat :lol: Na rezerwowego Centra ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West Arrested While Carrying Three Firearms

 

Delonte West was arrested Thursday after officers pulled him over for speeding on a motorcycle while carrying two loaded handguns and a loaded shotgun in a guitar case.

 

Prince George's County police spokeswoman Sgt. Michelle Reedy said Friday the Cleveland Cavaliers player was arrested about 10 p.m. Thursday.

 

Police said a handgun was found in his pocket, another in his pant leg and a shotgun in a guitar case strapped to his back.

 

Reedy said West "was very cooperative, there were no issues" during the incident.

 

Danny Ferry said the team was monitoring the situation.

 

"We have been in communication with Delonte and his family," Ferry said in a statement. "We are gathering more information and will not have further comment until the appropriate time."

:shock: Po kiego mu trzy giwery przy sobie? Na prawdę nie potrafię zrozumieć zachowań niektórych grajków NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

West Arrested While Carrying Three Firearms

 

Delonte West was arrested Thursday after officers pulled him over for speeding on a motorcycle while carrying two loaded handguns and a loaded shotgun in a guitar case.

 

Prince George's County police spokeswoman Sgt. Michelle Reedy said Friday the Cleveland Cavaliers player was arrested about 10 p.m. Thursday.

 

Police said a handgun was found in his pocket, another in his pant leg and a shotgun in a guitar case strapped to his back.

 

Reedy said West "was very cooperative, there were no issues" during the incident.

 

Danny Ferry said the team was monitoring the situation.

 

"We have been in communication with Delonte and his family," Ferry said in a statement. "We are gathering more information and will not have further comment until the appropriate time."

:shock: Po kiego mu trzy giwery przy sobie? Na prawdę nie potrafię zrozumieć zachowań niektórych grajków NBA.

Trochę dziwnie to wygląda, dwa pistoleciki i jedna strzelba w dodatku wszystko nałądowane, i to jadąc o 22 wieczorem.... mam nadzieje, że kara nie spowoduje, że opuści mecze Cavs..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jechał do Orlando :lol: A poważnie - Delonte przy całej doń sympatii jakoś zawsze mi wyglądał ma kolesia z lekkim deklem :roll: A przecueż już 3 lata temu Stern apelował do graczy "zostawcie spluwy w domu", po tym jak Stephena Jacksona zatrzymali za strzelanie w powietrze przed jednym z klubów :lol: Zresztą tłumaczenie zawsze jest takie: chcieli mnie okraść... chcieli okraść moją żonę...napastowali moich bliskich...chcieli mi ukraść moją furę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 giwery?

 

Proste nie masz szans w NBA zdobyc tytul gdy Twoj zespol nie ma 3 strzelb w zespole

 

Cavs tego w finalach z Spurs kiedys zabraklo wiec stad wzmocnienie

 

A moze tak po prostu GO WEST!

 

Mnie bardziej smieszy ten futeral od gitary....

 

Moze ktos sie skusi na tapete NBA West I Futeral!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chucky Atkins dobry znajomy z Lakers zostanie przez Minny obciety z powodu nie gwarantowanego w duzej czesci kontraktu

 

Wykupne 750.000 zostalo zaakceptowane I Minny oszczedzaja ponad 2.000.000 stad wczesniejszy dziwny ruch z Ethanem Thomasem I Thunders

 

Podczas gdy jedni oszczedzaja sa jeszcze tacy co wydaja

 

Bardzo sie ciesze ze za VetMinimum (1.000.000) spurs podpisali Keitha Bogansa utalentowanego SG ktory zwiedzil 7 klubow majac 29 lat!

Wnioski sa 2 na Udoke I Bowena juz zabraknie wiec jest to potwierdzenie konca epizodu pt. Spurs po drugie jest to wycofanie sie z gry ponadtrzydziestoletnimi dziadkami typu Stoudomire

A Hill przechodzi na PG ostatecznie...

 

Fanow podpytam jak tam z jego obrona?

 

Nadal czekam na decyzje brazowego medalisty z Polski C Bourousisa bo jego fizyczna gra ale I trafienia za 3 zrobily na mnie dobre wrazenie

 

Coz przy zdobyciu greckiego centra okazaloby sie ze ten offseason spurs wyszedl

 

Jefferson Blair MCDyess Bogans Ratliff I Bourousis na papierze wygladaja niezle

 

Branon Roy zrzucil sporo kilogramow wiec nalezy sie spodziewac jeszcze szybszej gry PTB

Pritch podkreslil watek europejski czyli da wiecej minut Rudy'emu F I spodziewa sie przelomu u Batumiego

 

Zobaczymy

 

Bogut nie zdarzy wykurowac sie na training camp

Jefferson wybil sobie kciuk ale przeswietlenia nic nie wykazaly

O zdrowiu Duncana I Manu cicho

 

Nie ma szans na inne kontrakty niz 1 roczne z QO dla Feltona z Bobs Robinsona I Lee z NY raczej

 

Miliarder z Rosji planuje sfinansowac nowa hale Nets w zamian za decydujacy wplyw w kierowaniu klubem....

 

Juz zapowiedzial ze trenowalby tam mlodych zdolnych Rosjan!

Taka kolonia I kuznia talentu

 

Chce wykorzystac kryzys...

 

Na koniec pytanie do fanow Lakers

 

Odom bierze slub z jedna z panien Kardashian w TV dla jaj czy na serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanow podpytam jak tam z jego obrona?

Różne są opinie ;). Moja jest taka, że to niezły obrońca. Jest w miarę silny, ale za to niezbyt szybki i skoczny. W Orlando był swego czasu najlepszym obrońcą na obwodzie (raczej nie świadczy to dobrze o Bogansie, a źle o pozostałych obrońcach Magic), ale po przyjściu Pietrusa i Lee przegrał z nimi rywalizację. Co więcej przegrał ją nawet z Redickiem. Ale może się Spurs do czegoś przydać. Z pozytywów to na pewno jak będzie trzeba oddać rzut w IV kwarcie to nie będzie pękał. Tyle, że sam go sobie nie wykreuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy na pewno w ogole jest spurs potrzebny bo czasu w rotacji duzo obecnie nie dostanie

 

Parker I Jefferson zabieraja na swoich PG SF pozycjach ponad 33 minuty Manu na SG nawet z lawki dzieli sie z Masonem Jr 28/17 mlody Hill moze pograc I na PG I na SG (przejdzie tylko na PG zapewne odciazajac Manu z rozegrania ale juz nie Masona) a nadal na niskich pozycjach chce 15minut Finley

Przyjscie wysokich chyba rozwiazuje kwestie jego smiesznej obecnosci w smallballu na PF

Gdzie tu czas dla Bogansa?

Ciesze sie ze podpisali jego a nie jakiegos Casellowatego Marburopodobnego seniora ale gdzies jest jakis sens?

Czyzby mimo sezonu za pasem szykuje sie jeszcze jedna wymiana?

Wiele trejdow rozbijalo sie o osobe Hilla ktory przyszlosciowy jest nadal niezlym kaskiem w blocktrejderze lub Masona Jr ktory swietnie sie sprawdzil w RS ale w PO zawiodl.

Z drugiej strony backupowy Bogans nie sprawia ze z obydwoma panami spurs sie rozstana ale cos w tym jest...

 

Jaka widze role? Zatrzymac rezerwowych glownych rywali czyli Vujacica Fernandeza JR Smitha (ten pewnie S5) House'a itp.

Kobe stoper to on nie jest ale poza Fernandezem moze starczy....

 

Tym bardziej ze na razie krzeselko w rotacji ma nr11 przed Ratliffem ;-)

 

Wstawki jakie pamietam byly obiecujace I jakis wiekszych bledow nie pamietam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie ciesze ze za VetMinimum (1.000.000) spurs podpisali Keitha Bogansa utalentowanego SG ktory zwiedzil 7 klubow majac 29 lat!

Fanow podpytam jak tam z jego obrona?

Za taka kase to swietny deal. Co do jego obrony to zdanie sa podzielone, wystarczy przeczytac dyskusje na podforum Orlando na realgm. Moim zdaniem bardzo dobrze pracuje na nogach a to chyba podstawa bycia dobrym obronca. Kto mowi ze jest slaby to sie nie zna :) Gdyby mial te pare cm wiecej bylby bardziej efektywny a tak trzeba sie liczyc z tym ze taki Kobe czy LeBron moga nad nim rzucac stad koncowa ocena moze sie nieco obnizyc. Ale nikt sie chyba nie spodziewa ze za 1 czy 2mln sprowadzi sie takiego zawodnika.. Z jego motywacja tez jest wszystko w porzadku. Raczej zawsze mozna na niego liczyc. Zdarzaja mu sie slabsze wystepy ale z reguly trzyma przez caly sezon rowny, solidny poziom. W ataku nie tak utalentowany jak chocby Courtney Lee (dlatego tez przegral z nim walke o miejsce w skladzie) ale na dosc pewny rzut za 3 mozecie liczyc, nawet w crunch time. Chcialbym go ponownie w Orlando ale trzecie podejscie to byloby chyba za duzo :) No i jednak Barnes to troche wyzsza polka.

 

Co więcej przegrał ją nawet z Redickiem.

Ja mam inne zdanie. Rywalizacje przegral z Lee a ze Redick jest zawodnikiem o calkiem innej charakterystyce to Smith postanowil spuscic Bogansa. No i nasz zarzad dalej mocno trzyma sie Redicka i nie chce go oddac za paczke chipsow bo to by oznaczalo kolejny wtopiony numerek w drafcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedzialem gdzie z tym wiec daje tutaj

rockets maja nowe alternaywne stroje

Dołączona grafika

Dołączona grafika

za zp1

nowe stroje beda mieli tesh sixers

Dołączona grafika

Dołączona grafika

i bobcats

Dołączona grafika

http://ep.yimg.com/ca/I/yhst-55689164847873_2073_9506139

 

e bobcats chyba najlepsze. w ogole bylyby najlepsze orlando magic gdyby te paski nie rozchodzily sie na gorze......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa ostatnie podpisy tego lata zrobione

 

Lee 7mln I Robinson 4mln za jednoroczne kontrakty z klauzula 1 mln bonusa za dotarcie do PO

 

Calkiem uczciwe podejscie wyzsze niz QO

 

Alston zapowiedzial ze szuka nowego klubu bo w CY chce powalczyc o cos wiecej

 

Takze Daniels dostal obietnice od Minny ze poszukaja mu nowego klubu bo malo czasu dostanie majac w Wilkach 2 mlodych obiecujacych PG (Sess I rookas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to Bobki na siłę chcą komuś wcisnąć Bella, który co niektórym fanom LAL "sie kojarzy" :wink: Ale co ciekawe, ktoś już zresztą zwracał na to uwagę - coraz częściej, szczególnie w stosunku do "zadaniowców", "walczaków", "rollsów", są trudności z ich zatrudnieniem, chyba, że spuszczają z tonu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.