Skocz do zawartości

Offseason 2009


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Robi sie z tego szopka, ciekawe ktory bedzie dluzej przetrzymywal pilke i gral bardziej samolubnie, w sam raz na rozwoj mlodych, wy sobie popatrzcie, a my sobie porzucamy. Parodia, a Zach ostatnio wyskoczyl ze jest jednym z najbardziej "underrated" graczy ligi, w czyich oczach sie pytam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wydaję się, że nikt inny go nie chciał. 29 klubów nie chciało HOF za marną kasę. To daję do myślenia...

 

Doprowadził do tego na własne życzenie. Nie udało mu się wygrać tytułu jako lider... jako współlider więc teraz pora na opcję dalszą bardzo w jego przypadku możliwą czyli ławkę. Nie pasuje mu to i woli grać w słabym zespole - jego wybór. No chyba że chce zatrzeć złe wrażenie po ostatnim sezonie i poprawić swoją pozycję przed latem 2010 gdzie któryś zespół może się na niego skusi. Zobaczymy co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zatrzeć i dobrze wie, że nie ma innego wyjścia jeśli chce kiedyś walczyć o tytuł w lepszym zespole. Nie będę znowu powtarzał tego, co mówiłem wcześniej, odsyłam natomiast do felietonu, który napisałem dla rozczarowanych fanów AI (bo będzie grał w marnym zespole), oraz wkurzonych fanów Mayo, Gaya i innych (bo AI odbierze im minuty). http://iverson.pl/ pierwszy news od góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grizzlies niestety po raz kolejny pokazali, że jedyne na czym im zależy to kasa, nie wygrywanie, nie rozwijanie młodych graczy tylko robienie kasy a to jedyne do czego jeszcze Iverson się nadaje ma wciąż całą masę fanboyów, którzy będą chodzili na jego mecze, kupowali jego koszulki.

 

Szkoda mi w tym wszystkim tylko Mayo bo ma koleś zadatki na naprawdę bardzo dobrego zawodnika, ba uważam, że już jest lepszy niż Iverson i szkoda by dzielił z nim minuty, on Conley i Gay to mógłby być naprawdę świetny trzon drużyny, ale co to obchodzi zarząd klubu ściągnęli im do zespołu dwóch cancerów, którzy mają gdzieś drużynę.

 

PS. Monty czy Ty w swoim artykule naprawdę zacytowałeś J.R Smitha, który mówi, że bez Iversona nie byłby takim graczem w ataku jakim jest ? poważnie tego J. R Smitha, który zwłaszcza w ataku jest kompletnym idiotą nie mającym wcale koszykarskiego IQ, który rzuca skąd tylko się da jak tylko złapie piłkę i przypisuje zasługi za to, że jest jaki jest Iversonowi co Ty odczytałeś jako komplement w stronę AI :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Monty czy Ty w swoim artykule naprawdę zacytowałeś J.R Smitha, który mówi, że bez Iversona nie byłby takim graczem w ataku jakim jest ? poważnie tego J. R Smitha, który zwłaszcza w ataku jest kompletnym idiotą nie mającym wcale koszykarskiego IQ, który rzuca skąd tylko się da jak tylko złapie piłkę i przypisuje zasługi za to, że jest jaki jest Iversonowi co Ty odczytałeś jako komplement w stronę AI :lol:

Trzeba byc albo kompletnym ignorantem, albo kompletnym idiotą żeby tego nie zrozumieć.

 

Umiejętnosci to akurat tylko część gry w koszykówkę, do tego wszystkiego dochodzi jeszcze masa innych czynnikow, ktore decydują o tym jakiego formatu zawodnikiem jest np. J.R Smith.

 

Smith odkad pojawił się w lidze miał niesamowite umiejętności i warunki fizyczne, brakowało mu jednak koszykarskiego IQ i najzwyczajniej charakteru do bycia sportowcem, ktory może odnosić sukcesy. Jesli koles mowi, ze nauczył się sporo od AI i nie ma w tym żadnego interesu to coś w tym jest, a tego, że jest kretynem na boisku nie zmieni ani Iverson, ani żaden trener.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli po tych wszystkich latach, po tych wszystkich kłótniach czy dyskusjach na temat Iversona zweryfikowanych później przez życie to ja wychodzę na ignoranta czy idiotę to aż strach pomyśleć na kogo wychodzisz w nich Ty :?

 

jeżeli gracz taki jak J.R Smith mówi, że jest graczem jakim jest dzięki Iversonowi to dla mnie brzmi to tak samo jakby jakiś reżyser dziękował Spielbergowi, czy młody aktor dziękował Pacino za to, że jest jaki jest dzięki niemu w trakcie ceremonii wręczania złotych malin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli po tych wszystkich latach, po tych wszystkich kłótniach czy dyskusjach na temat Iversona zweryfikowanych później przez życie to ja wychodzę na ignoranta czy idiotę to aż strach pomyśleć na kogo wychodzisz w nich Ty :?

 

jeżeli gracz taki jak J.R Smith mówi, że jest graczem jakim jest dzięki Iversonowi to dla mnie brzmi to tak samo jakby jakiś reżyser dziękował Spielbergowi, czy młody aktor dziękował Pacino za to, że jest jaki jest dzięki niemu w trakcie ceremonii wręczania złotych malin.

Chyba bardziej Uwe Bollowi a nie Spielbergowi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pojada mnie nie tylko fani Lakers ale tak to widze.

 

tym sie nie przejmuj. jak widzialem wyniki sondy na realgm.com to sie zalamalem fanatyzmem kibicow LAL.

 

Which team is setup the best over the next five seasons? oczywiscie LAL w czołówce

załamać to się rzeczywiście można jak czyta się takie głupoty i jeszcze jak widać jesteś przekonany, że to co przeczytałeś świadczy o fanatyźmie kibiców Lakers :? masz może jakiś argument by pokazać, że to rzeczywiście fanatyzm kibiców Lakers czy jak to zwykle w takich przypadkach bywa ze sfrustrowanymi haterami nie bardzo ?

 

drużyna, która zagrała w ostatnich dwóch finalach i zdobyła tytuł jeżeli chodzi o jej trzon to Kobe ma 31 lat, Artest z Odomem po 30, Gasol 29 i Bynum 22 twoim zdaniem nie zasługuje na to by w jakiś przewidywaniach na najbliższe 5 lat być w czołówce takich rankingów ? jeżeli tak to nie kibice Lakers mają problem z fanatyzmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym przypadku muszę się zgodzić z Vanem. Lakers są najlepiej ustawieni na kolejne kilka lat. Zaraz za nimi Orlando na równi z PTB. A dalej? Ciężko cokolwiek powiedzieć, być może do tej trójki za rok dołączy Miami (jeśli uda się pozyskać Bosha bez straty B-Easyego).

 

Ciekawszy byłby ranking w druga stronę :) Zapewne na pierwszych miejscach GSW oraz Bucks :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załamać to się rzeczywiście można jak czyta się takie głupoty i jeszcze jak widać jesteś przekonany, że to co przeczytałeś świadczy o fanatyźmie kibiców Lakers masz może jakiś argument by pokazać, że to rzeczywiście fanatyzm kibiców Lakers czy jak to zwykle w takich przypadkach bywa ze sfrustrowanymi haterami nie bardzo ?

Jak sie zaczłem zastanawiać to faktycznie nie wygląda to tak jak na początku myślałem. Myślałem że to oczywiste że PTB powinno być wyżej ale czy uda im się zatrzymać skład gdy praktycznie każdemu kończy się tam kontrakt? Jeżeli tak to powinni być wyżej ale wątpie żeby wszystko by im się udało. Faktycznie LAL nie wyglądaja źle na tle innych druzyn. Przynajmniej mają kilku zakontraktowanych na kilka lat. Więc zwracam honor kibicom LAL. A czemu Hornets tak nisko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsul, bo co maja Hornets poza tym Paulem, a teraz Okaforem ktorem przy Paulu troche cyferki pojda do gory, ale jakichs specjalnych rewelacji to bym sie nie spodziewal, do PO wejda ale 2 runda to max na co ich stac

 

co do Grizz to zgadzam sie chyba z wiekszoscia, ze sciagniecie Iversona to byl blad, mieli calkiem fajny, mlody trzon zespolu, maja Mayo ktory na 200% bedzie allstarem, trzeba bylo budowac cos wokol Conley, MAyo, Gay a nie sciagac Iversona, zeby zarobic troche wiecej na biletach albo koszulkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsul, bo co maja Hornets poza tym Paulem, a teraz Okaforem ktorem przy Paulu troche cyferki pojda do gory, ale jakichs specjalnych rewelacji to bym sie nie spodziewal, do PO wejda ale 2 runda to max na co ich stac

Bo maja najlepszego rozgrywającego ligi i mają podpisany z nim kontrakt na kilka lat a sonda dotyczyła nastepnych pieciu lat? Więc Hornets mogą opierać na nim budowe całego zespołu. To nie dotyczy tylko tego sezonu tylko 5 lat zatem wydaje mi sie że w przeciągu pięciu lat moga namieszać. Mają Paula, Okafora i Westa no i podstarzalego Peje który jeszcze coś tam jednak rzuca. Z tym że w tym sezonie to faktycznie nic nie namieszają bo LAL, DAL i SAS bedą nie do przejścia dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale co z tego, ze beda na nim opierac budowe zespolu ? zespol walczacy o wyzsze stawki strasznie trudno buduje sie wokol PG,a kims wokol kogo mozna budowac zespol nie wydaje mi sie Okafor. Poza tym to co ty myslisz, ze za rok Lakers beda duzo slabsi - jesli beda w ogole (a takich przeslanek nie ma), Kobe ma dopiero 30 lat, jeszcze 3, moze 4 lata pogra na bardzo wysokim poziomie, a Hornets przynajmniej jak narzie nie maja czym zatrzymac Paula, nie oszukujmy sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo maja najlepszego rozgrywającego ligi i mają podpisany z nim kontrakt na kilka lat a sonda dotyczyła nastepnych pieciu lat? Więc mogą* opierać na nim budowe całego zespołu. To nie dotyczy tylko tego sezonu tylko 5 lat zatem wydaje mi sie że w przeciągu pięciu lat moga namieszać. .

Konsul, rozumiem, że piszesz o Jazz 8)

 

 

*celowo wyciąłem NOH, bo jakoś tak Twoja wypowiedź coś mi przypomina :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Monty czy Ty w swoim artykule naprawdę zacytowałeś J.R Smitha, który mówi, że bez Iversona nie byłby takim graczem w ataku jakim jest ? poważnie tego J. R Smitha, który zwłaszcza w ataku jest kompletnym idiotą nie mającym wcale koszykarskiego IQ, który rzuca skąd tylko się da jak tylko złapie piłkę i przypisuje zasługi za to, że jest jaki jest Iversonowi co Ty odczytałeś jako komplement w stronę AI :lol:

Wszystko inne w artykule pasuje? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam propozycje!

 

W powyzszym temacie odpuscmy sobie 2 elementy ktore sa walkowane I draznia pewnie nie tylko mnie coraz bardziej.

 

1. Fakt ze AI zagral ostatni sezon beznadziejny, nie wpasowal sie w Pistons, dlugo nie mogl znalezc nowego pracodawce, a na rynku transferowym powialo chlodem w stosunku do niego NIE POWINNO pozwolic tym co go nie lubia na bezsensowne JECHANIE po nim bo w wiekszosci tych postow nic nowego nie odkryto a jedynie dano sobie upust emocji I to tych zlych

 

Plusy I minusy rok starszego wiec wolniejszego AI znamy wiec nie ma co wracac do odgrzewanych kotletow

 

Zobaczmy co sie wydarzy w Memphis ktore juz widze na forum szykowane jest na zespol z przyszloscia ktora zniszczyl AI

 

Zauwazylem juz ehy ahy nad Mayo ktorych wczesniej bylo stosunkowo malo a teraz pojawily sie w kontekscie ubolewania ze mu czas sie zabierze lub ze zostanie pod zlym wplywem Gwiazdora

 

Nie przesadzacie troche?

 

AI swoja postawa zasluzyl na to aby dostal szanse I jezeli Mayo bedzie dawal zespolowi wiecej to wygra w zdrowy sposob rywalizacje

 

Chlopak zdolny ale niewiele jeszcze pokazal wiec sie wstrzymajcie z kopaniem lezacego do rozgrywek chociaz ;-)

 

2. Lakers

 

Jezeli najlepsza bez dwoch zdan ekipa NBA wzmacnia sie Artestem, zatrzymuje kluczowego rezerwowego, ma stan osobowy (wyj. Fish) w optymalnym wieku to jest to MUROWANY kandydat na Mistrza NBA I nie widze powodow aby z jednej strony drwic czy atakowac fanow Lakers za pyche a z drugiej strony jakos sie z ta potega obnosic ponad stan

 

Sport jest sportem. Nieraz faworyt wygra latwo a nieraz lekko poplynie. Cieszmy sie tym a nie nawalajmy jak to na forum czasem bywa....

 

Te 2 tematy rozbudowane zbyt grubo przeszkadzaly mi gdyz zamoast podyskutowac o skutkach np. Takiego Sessionsa w Minny czy nastroju Wade'a Bosha przed zlozeniem podpisu na ext czytam wypociny o tym czy AI jest ok czy nie lub czy fani LA moga sie tak czy inaczej zachowywac

 

Zostawmy pouczanie I dobre rady dla innych, ba zalozmy inny temat a tu zajmijmy sie esencja offsezonu NBA

 

Dywagacje jaki wplyw moze miec AI na Mem ok

Ale dajmy spokoj z przekonywaniem sie wzajemnie jakim jest Graczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mozna byc idealista

 

Tym bardziej ze topik dominacja Lakers istnieje a naklada sie do tego wiele o Lakers w podsumowaniu dekady.

 

Jako jeden z istotniejszych ruchow wydzielono do tego Artest wzmacna Lakers wiec tak pisac o tym samym w 4 roznych tematach fanom Mistrza NBA nie wypada ;-)

 

Co do AI to wystarczy odkurzyc swieta wojne I tez nie ma co przenosic tego na offa

 

Rozgrywajacy Hiszpanii I Barcy oficjalnie spuszczony I zaden klub NBA nie ma do niego prawa

 

Zastanawia mnie Lampe I jego postep....

 

Czekamy na NYK I ich RA

Sess w Minny I to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.