Skocz do zawartości

Jokic vs KAT


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, BMF napisał:

@mac +1 ?

Nice one, gdyby nie Ty to bym tego nie przeczytał pewno, chociaz tez mnie inna osoba oznaczyła.

Coz, wydaje mi sie, ze taki post pozwala Wam bardziej zrozumieć moja skrajną niechęć.

Co do Tima i Joka to całkiem niedawno wlasnie Duncan w podcascie powiedzial ze to obecnie Jego ulubiony zawodnik.

Tez widzę podobieństwo i uważam obu sa vajnych kolesi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że obecnie można ten temat wykorzystać i zastanowić sie ktoś z ostatnich dwóch lat draftowych może być kolejną gwiazdą . Wiem ,że @BMF bardzo się jarał Zionem ale nie wiem czy to nie będzie kolejny KAT tj świetny ofensywny gracz , który nie ma przełożenia na wyniki zespołu a nawet wręcz szkodzi swoją ospałością w obronie.

Zion w ataku to bestia co było widać dziś w Indianapolis ale jego obrona to dramat. Dawno nie widziałem gracza , który by w obronie nie ogarniał najprostszej rotacji. Dawał się dymać na pnr oraz pompkach

Ogólnie jak na razie zaskakuje mnie kilku drugoroczniaków oraz jestem fanem LaMelo i Moranta to jednak jakos nie widzę nikogo z tych dwóch roczników kto mógłby zostać TOP15 graczem a nawet nie ma nikt potencjału ala Porzingis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ely3 napisał:

Wiem ,że @BMF bardzo się jarał Zionem ale nie wiem czy to nie będzie kolejny KAT tj świetny ofensywny gracz , który nie ma przełożenia na wyniki zespołu a nawet wręcz szkodzi swoją ospałością w obronie.

Towns jest przez wielu niedoceniany, to w ataku jest full package, tylko trafił do patologicznej organizacji, w normalnym teamie to ~All-NBA Team gracz, tego typu opinie to dobry przykład dlaczego zawodnicy powinni z tych wszystkich Wolves/Kings/Hornets/Pelicans/Cavaliers uciekać jak najszybciej. Zion to na razie duże rozczarowanie, ale on ma 20 lat, Durant w jego wieku prowadził Thunder do 23-59 wyglądając fatalnie w advanced statsach, trzeba poczekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, BMF napisał:

Towns jest przez wielu niedoceniany, to w ataku jest full package, tylko trafił do patologicznej organizacji, w normalnym teamie to ~All-NBA Team gracz, tego typu opinie to dobry przykład dlaczego zawodnicy powinni z tych wszystkich Wolves/Kings/Hornets/Pelicans/Cavaliers uciekać jak najszybciej. Zion to na razie duże rozczarowanie, ale on ma 20 lat, Durant w jego wieku prowadził Thunder do 23-59 wyglądając fatalnie w advanced statsach, trzeba poczekać. 

Może to myślenie życzeniowe, ale powoli skreślał bym Cavs z tego grona. Ogladam ich w tym sezonie naprawdę sporo jak na siebie i to niebo, a ziemia z tym co było rok temu. Garland mnie tylko trochę irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

Może to myślenie życzeniowe, ale powoli skreślał bym Cavs z tego grona. Ogladam ich w tym sezonie naprawdę sporo jak na siebie i to niebo, a ziemia z tym co było rok temu. Garland mnie tylko trochę irytuje.

Pls przeciez ten post @BMF o 'zlych organizacjach' mial na celu budowanie excuse-narracji pod Ziona, ktorego autor posta jest fanbojem.

Gracz w stylu 'full-package w ataku' wybronilby sie niezaleznie od okolicznosci.

Zwykly Kemba Walker - czyli max drugi tier grajkow NBA jakos potrafil co roku bic sie o PO w teamie Dzordana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BMF napisał:

Kevin Garnett w prime wygrywał w Socie 32 i 33 mecze i przez trzy lata nie grał w playoffach.

KG byl graczem w stylu 'full package w ataku'?

13 minut temu, BMF napisał:

Kevin Garnett w prime wygrywał w Socie 32 i 33 mecze i przez trzy lata nie grał w playoffach.

aha no i argument jest generalnie z dupy - jak Kobe w prime opuszczal PO's tzn ze Lakers sa patologiczna organizacja*, koniec kropka?

* tzn dla mnie ofc sa, ale nie dlatego ze minimalizuja grajkom szanse na sukces :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był dużo lepszym graczem niż Towns. Ale okej, Hakeem w Houston też sobie bardzo średnio radził dopóki nie dostał Tomjanovicha i zdarzyło mu się minąć z playoffami, Kareem też dwa razy z rzędu nie grał w playoffach gdy grał w słabych teamach, a oni chyba byli 'full package' w ataku. A to jest ~top15/top10/top5 alltime, a nie top15 ligi. Tak że teza nieprawdzwa.

Żadnym fanbojem Ziona nie jestem, gość był zajebistym prospektem, więc pisałem, że jest zajebistym prospektem, teraz jest dobry, ale rozczarowuje, więc piszę, że jest dobry, ale rozczarowuje. Co najwyżej nie miałem racji z tym jak dobrym jest prospektem, ale to się okaże za 2-3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Był dużo lepszym graczem niż Towns. Ale okej, Hakeem w Houston też sobie bardzo średnio radził dopóki nie dostał Tomjanovicha i zdarzyło mu się minąć z playoffami, Kareem też dwa razy z rzędu nie grał w playoffach gdy grał w słabych teamach, a oni chyba byli 'full package' w ataku. A to jest ~top15/top10/top5 alltime, a nie top15 ligi. Tak że teza nieprawdzwa.

Żadnym fanbojem Ziona nie jestem, gość był zajebistym prospektem, więc pisałem, że jest zajebistym prospektem, teraz jest dobry, ale rozczarowuje, więc piszę, że jest dobry, ale rozczarowuje. Co najwyżej nie miałem racji z tym jak dobrym jest prospektem, ale to się okaże za 2-3 lata.

Ok czyli w skrocie:

Jak druzyna nie ma wynikow to jest 'patologiczna organizacja' a potem jak ma wyniki to juz nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

Jak druzyna nie ma wynikow to jest 'patologiczna organizacja' a potem jak ma wyniki to juz nie jest.

Znowu nieprawda, np. napisałem, że Cavaliers to kiepsko zarządzana organizacja, a to jedna z najbardziej utytułowanych organizacji ostatnich lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Yo, sam jeszcze dwa sezony temu byłem team kat i pamietam dyskusje gorące z LBS. Pozdro.

 

dzis mamy 2021 i do k...y nędzy. Nie ma potrzeby na taki temat. Nie czytałem postów. Ale to nie jest apple i Orange. Jokic Lepszy i nie ma tematu. Temat do zamknięcia. 

nie ma potrzeby to raz, dwa, można było przerzucić te posty do tematu o młodych gwiazdach, który podlinkował @MarcusCamby, niewiele się z tych przewidywań sprawdziło, co w sumie jest ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie kwestionuje tego jak dobry jest Jokic. Osobiście bardzo go polubiłem i w sumie mu kibicuję.

Sota ze zdrowym Townsem w sezonie 18/19 miała bilans 36-46. Do playoffs oczywiście brakuje (a doszła tam jeszcze zmiana trenera), ale przy jakichś rozsądnych ruchach miało to szansę na powodzenie w przyszłości. Jednak kolejny sezon to kontuzja KATa i przerwa covidowa, a teraz znów zaczął od kontuzji tego samego nadgarstka i złapania covidu. Jest nowy Zarząd, widać tam jakiś zamysł i po prostu warto zaczekać jak to się potoczy, bo ocenianie - jak do tej pory najlepszego okresu gry Jokicia z najgorszym KATa jest zwyczajnie bez sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię skillset i jednego, i drugiego. Ale KAT jest w organizacji, która od mvp sezonu KG tylko raz powąchała (i to ledwo) PO, a minie w tym roku już 17 lat. Jeśli przez tak długi czas, mając tyle czołowych picków,  nie jesteś w stanie ogarnąć, choćby solidnego zespołu na dłużej niż jeden sezon,  no to rzeczywiście można mówić o patologii w ekipie zarządzającej tym projektem. A też ciężko wymagać od Townsa (już pomijając te kwestie zdrowotne), żeby (w dodatku na mocnym zachodzie) zrobił coś z niczego, bo LeBronem nie jest ;) 

Ofc, akcje Jokera stoją znacznie wyżej na ten moment i nie ma nawet co dyskutować, ale KAT w normalnym otoczeniu byłby znacznie lepiej odbierany niż ma to miejsce obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.