Skocz do zawartości

Jokic vs KAT


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, julekstep napisał:

przecież to jest bazowanie na tym ile minut i jaką rolę grajek dostanie w RL NBA, więc to całe 'inwestowanie' sprowadza się do tego że ktoś przykładowo kogoś zapropsuje przy okazji draftu, albo na początku kariery a po x czasu będzie krzyczał 'a nie mówiłem' - do czego beGM nie jest potrzebne przecież (jak Jok zdobędzie MVP to ja przez miesiąc tu będę się woził).

Ale kiedy ty zacząłeś jarać się Jokiciem?

Czy w czasach kiedy był jeszcze backupem Nurkica widziałeś w Nim zawodnika przykładowo formatu all-star?

Zwłaszcza, że co innego napisać na forum, a co innego oddać mocne assety w BeGM ;)

Przykładowo ja np. widzę duży potencjał w Malik Monku, chociaż w zaawansowanych statach wygląda bardzo słabo, ale też w jego sprawie nigdy nie pociągnąłem za spust.

I teraz wyobraźmy sobie, że za 3-4 lata Malik Monk jest TOP20 graczem w lidze. Z jednej strony zostaje mi prężenie muskułów i rzucanie tekstów "a nie mówiłem" a z drugiej jednak tych assetów nie ruszyłem, bo wolałem bezpieczniejsze opcje. Jak Bagley będzie kotem to moje ego rozsadzi forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ale kiedy ty zacząłeś jarać się Jokiciem?

Czy w czasach kiedy był jeszcze backupem Nurkica widziałeś w Nim zawodnika przykładowo formatu all-star?

Jaram się na tyle długo żeby wiedzieć że on w zasadzie nigdy nie był 'backupem Nurkicia' (bo albo Nurkic był połamany albo Malone katował Joka na czwórce) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ale kiedy ty zacząłeś jarać się Jokiciem?

Przecież Jokicem to chyby wszyscy się jarali w jego debiutanckim sezonie jak on na dzień dobry w RAPM Engelmanna pojawił się w TOP10 i pamiętam dyskusja jak w drugim sezonie wygląda kiepsko bo grał obok Nurkica i naprawdę źle to wyglądało po czym przeszedł na centra i od razu się zrobiła eksplozja. I pamiętam taką dyskusję własnie z Julekstep na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Przecież Jokicem to chyby wszyscy się jarali w jego debiutanckim sezonie jak on na dzień dobry w RAPM Engelmanna pojawił się w TOP10 i pamiętam dyskusja jak w drugim sezonie wygląda kiepsko bo grał obok Nurkica i naprawdę źle to wyglądało po czym przeszedł na centra i od razu się zrobiła eksplozja. I pamiętam taką dyskusję własnie z Julekstep na ten temat

Porzignisem i Townsem też się wszyscy jarali. Pamiętasz ten temat Jokic-Porzingis-Towns i kto będzie najlepszy?

Julekstep by postawił na Jokica, by wygrał, a Lorak na Townsa, a ktoś tam na Porzignisa.

I o to właśnie chodzi. By oprócz pisania potrafisz w taki projekt jeszcze faktycznie zainwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Porzignisem

Tak, ale też nie dało się przewidzieć ,że kontuzje zamienią go w taki wrak

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Townsem

Tu chyba tylko Lorak i częściowo BMF. Innych wielkich fanów KATA i to jeszcze KAT ponad Porzingis nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

Tak, ale też nie dało się przewidzieć ,że kontuzje zamienią go w taki wrak

To podobnie jak Walla. Gdy go pozyskiwałem był TOP15 playerem ligi i grał na zniżkowym 12mln kontrakcie ;) A i tak był dopiero czwartym wyborem po Kawhi Leonadzie, Paul George i Gordon Haywardzie ( zapraszam do przeczytania wywiadu z mną! )

Także jak mówię jeden GM poszedłby w Jokica, jeden w Townsa, jeden w Porzingoda. I wygrałby zdecydowanie tylko ten, który postawił na Serba, bo jarać się w 2017 roku teoretycznie był powód każdym z Nim. Sam wydaje mi się, że najwyżej stawiałem Kristapsa i chętnie odkopię sobie wcześniej wspomniany temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Prawda czasu, prawda ekranu... 

Większość miała Jokica niżej niż Towns i Porzingod. 

No ale "wszyscy się jarali..." 

BeGM takie rzeczy weryfikuje najlepiej :)

ja tam się jaram w tym temacie :P 

ale np ely3 już w rookie sezonie Joka się jarał jego adv stats (ja jestem fanem od jego 2giego sezonu jak go przypadkowo w jakimś meczu zobaczyłem - pewnie vs Bucks, bo wtedy się jarałem Giannisem -> kto normalny by Nuggets w tamtych czasach oglądał poza LBSem :P )

edit -> jednak nie vs Bucks, bo jakikolwiek mecz 16/17 vs Bucks był już po londyńskim meczu vs Pacers, gdzie już się jarałem Jokiem na pewno :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Prawda czasu, prawda ekranu... 

Większość miała Jokica niżej niż Towns i Porzingod. 

No ale "wszyscy się jarali..." 

BeGM takie rzeczy weryfikuje najlepiej :)

No wiesz jaranie się a gradacja jednego nad drugim się wzajemnie nie wyklucza. Porzingis to unikatowy gracz, którego kontuzje zniszczyły. Joel dopiero w tym sezonie pokazuje pełen wachlarz swoich możliwości i wygląda jak potwór

Ja miałem Joka ponad Katem. Zobacz ,zetrzech graczy z tej listy to jest TOP5 obecnej ligi ( choć Giannisa w tym roku tak do końca nie wiem jak klasyfikować). Jeden 15-18. Jeden zniszczony prze kontuzje a ten szósty po prostu jest tym szóstym. Czyli jak w Simce nie wiesz do końca jak ci campy pójdą i czy ktoś sie stanie Joelem czy jednak nie. Inna sprawa ,że w Simce kontuzje nie degradują potencjału.. A tak przynjamniej mi się wydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, julekstep napisał:

zapomniałeś dodać że potem trzeba jeszcze przekonać 29 osób, że ten typ robiący 3/3/1 to faktycznie 'dobry gracz' co potwierdza niszowa statystyka x wynaleziona gdzieś w odmętach darkentu a jego coach prowadzący z rila się nie zna nie dając mu minut i w większej roli by był praktycznie superstarem :P 

dotson to kozak

idealny role player 3&d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Porzignisem i Townsem też się wszyscy jarali. Pamiętasz ten temat Jokic-Porzingis-Towns i kto będzie najlepszy?

Julekstep by postawił na Jokica, by wygrał, a Lorak na Townsa, a ktoś tam na Porzignisa.

I o to właśnie chodzi. By oprócz pisania potrafisz w taki projekt jeszcze faktycznie zainwestować.

 

18 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Prawda czasu, prawda ekranu... 

Większość miała Jokica niżej niż Towns i Porzingod. 

No ale "wszyscy się jarali..." 

BeGM takie rzeczy weryfikuje najlepiej :)

ja jak doskonale wiesz od nieco ponad 2 lat jestem na bandwagonie KATa. Wszedłem tam, jak już praktycznie wszyscy zeszli :) 

Oczywiście bardzo lubię Jokicia i na chwilę obecną nie ma tu o czym dyskutować, ale gdybym miał budować na kimś drużynę to jestem w tej mniejszości, która nadal postawi na Townsa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

 

ja jak doskonale wiesz od nieco ponad 2 lat jestem na bandwagonie KATa. Wszedłem tam, jak już praktycznie wszyscy zeszli :) 

Oczywiście bardzo lubię Jokicia i na chwilę obecną nie ma tu o czym dyskutować, ale gdybym miał budować na kimś drużynę to jestem w tej mniejszości, która nadal postawi na Townsa. 

Karkołomna teza i fatalny timing wypowiedzi mimo ze lubię kATa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.