Skocz do zawartości

[2033] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Jest teraz minimalnie lepszy. Minimalnie. Ale ma o 7 gorszy potencjał, więc suma sumarum wolę Boguta. Wskaż mi, słabą stronę Boguta. Jedyna słabość, to zaledwie średni InsScoring -69. Tak to ma wszystko legit. Praktycznie lustrzane odbicie Perla, tylko z lepszym potencjałem.

Poza PostD (i minimalnie DReb) wszystkie defenswyne i 'fizyczne' skille ma gorsze?

I tak jak piszę Perk się zsunał na ostatnim campie niestety (przed nim był jeszcze lepszy i miał lepszy potencjał niż Bogut teraz) więc w Magic to na pewno najsłabszy kontrakt obecnie (Josh i AK to maxowi superstarzy a Martin ma super flat kontrakt). Tak czy siak miłe że walczysz z tezą której nie postawiłem! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

39 minut temu, julekstep napisał:

no PTB po dodaniu Francisa to drużyna z grubsza na poziomie Spurs

ot bardziej pechowa

taki urok konferencji zachodniej

 

19 minut temu, julekstep napisał:

'z grubsza'

PG - ten sam profil ciut lepszy w PTB

SG - ten sam profil ciut lepszy w PTB

SF - ten sam profil lepszy w SAS (ale w tym meczu nie grał!)

PF - ten sam profil, ten sam poziom, tak samo przepłaceni

C - duża przewaga SAS

rezerwy - podobne

Odpowiedź B zaprzecza odpowiedzi A.

1-4 to samo, na 5 z cztery klasy wyżej SAS, ławka też dwa poziomy wyżej SAS, ale ogólnie ten sam poziom. Ciężko mi z Tobą polemizować, jak de facto sam sobie przeczysz :)

2 minuty temu, julekstep napisał:

Poza PostD (i minimalnie DReb) wszystkie defenswyne i 'fizyczne' skille ma gorsze?

Blok ma gorszy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

 

 

Odpowiedź B zaprzecza odpowiedzi A.

1-4 to samo, na 5 z cztery klasy wyżej SAS, ławka też dwa poziomy wyżej SAS, ale ogólnie ten sam poziom. Ciężko mi z Tobą polemizować, jak de facto sam sobie przeczysz :)

w czym ta ławka dwa poziomy wyżej?

ot na rezerwie w SAS (Brand, Andersen) są lepsi wysocy a w PTB niscy (Payton , Davis, Beverley)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

w czym ta ławka dwa poziomy wyżej?

ot na rezerwie w SAS (Brand, Andersen) są lepsi wysocy a w PTB niscy (Payton , Davis, Beverley)

Uważam, że wysocy są znacznie lepsi u mnie, a niscy minimalnie lepsi w Portland. O ile w ogóle, bo rozkład skilli Paytona bardzo mi się nie podoba i rozwalił on już parę ekip (oddawaniem 20 rzutów na słabych %).

Ale nawet bez ławki różnica Baynes Okafor jest zbyt duża, żeby była mowa o tym samym poziomie ekip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co ta kłótnia :D przecież Blazers w tym roku to był zespół 6-11 gdzieś na Zachodzie, z czego bliżej mu było do 11 niż 6- nie było zupełnie ławki, było dwóch wysokich bez dobrej zbiórki w obronie i brakowało konia- żadna to niespodzianka przecież - po cichu liczyłem na walkę o PO, No ale to bardziej życzeniowo- przed sezonem sporo oddałem za takich Davisow i innych rolsow żeby ten skład był jako tako konkurencyjny No bo umówmy się, w simce nie ma nic c***owszego od tankowania pod względem funu z gry a i prospekty z draftu zwykle potrzebują sporo czasu nim się staną starterami w PO teamach- młodość nie była naszym atutem w walce o bilans :) 

Wiadomo ze obecnie Spurs są lepszym zespołem choć Francise to akurat miodzio fit do tego zespołu bo uzupełnia wszystkie braki w ataku Rondo.

Poza tym nie wiem na czym miałaby polegać merytoryczna rozmowa o Simce, grze opartej na silniku sprzed 20 lat gdzie najistotniejszym elementem rozwoju drużyny są campy ;) po nich będzie można zacząć się zastanawiać czy Blazers wskoczą na półkę Spurs bo teraz jesteśmy jeszcze za młodzi :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 10!

Dzień 110 (na pierwszym miejscu goscie)

Cavaliers 115 - 76ers 113
play-by-play

Grizzlies 113 - Bulls 104
play-by-play

Hawks 80 - Clippers 94
play-by-play

Sonics 119 - Jazz 140
play-by-play

Raptors 77 - Spurs 107
play-by-play

Bucks 114 - Magic 125
play-by-play

Nuggets 84 - Rockets 83
play-by-play

Pistons 100 - Celtics 104
play-by-play

Hornets 99 - Heat 103
play-by-play

Timberwolves 108 - Wizards 107
play-by-play

Lakers 99 - Suns 121
play-by-play

Knicks 98 - Nets 106
play-by-play

Warriors 106 - Kings 91
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Devin Harris (Grizzlies) - 3


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męczarnia z Rockets, ale Zo z Drexlerem uratowali wynik

 

Quarter: 4  Time Remaining: 0:25  Rockets 83,  Nuggets 82
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rockets ball:

Andris Biedrins inbounds the ball to Aaron Brooks
Aaron Brooks brings the ball over the timeline.
Aaron Brooks shoots a three-pointer from the left wing.
Not good.
Danny Green(Rockets) gets the rebound.

Danny Green shoots from the right baseline.
The shot is blocked by Alonzo Mourning.
Alonzo Mourning(Nuggets) gets the rebound.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Quarter: 4  Time Remaining: 0:04  Rockets 83,  Nuggets 82

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nuggets ball:

Alonzo Mourning passes the ball to Clyde Drexler (Left wing).
Clyde Drexler shoots from the left wing.
It's Good.
Alonzo Mourning gets the assist.


Final Score - Nuggets 84, Rockets 83
 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.