Skocz do zawartości

[2033] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 102 (na pierwszym miejscu goscie)

Lakers 93 - Nuggets 91
play-by-play

Mavericks 113 - Trailblazers 120
play-by-play

Celtics 109 - Wizards 104
play-by-play

Sonics 110 - Suns 134
play-by-play

Magic 127 - Hawks 93
play-by-play

Pacers 99 - Spurs 96
play-by-play

Bucks 122 - Hornets 116
play-by-play

Kings 105 - Rockets 90
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Reggie Evans (Mavs) - 23


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Dobry żart. 

Jakiś argument trza znaleźć, żeby usprawiedliwić nie do końca udany sezon. :) 

Do tego bilansu 28-22, czy tam 29-23 było dobrze.. a później nokautujący strzał.. Miałem dwie opcje na większe wzmocnienie na teraz podczas sezonu, ale robiłoby mi to zbyt dużą rewolucję w składzie, a nie o to mi chodzi. Cóż.. znów playoffy z punktu widzenia widza mnie czekają.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dobry żart. 

czy ja wiem

konfy się mocno wyrównały akurat

wiadomo najlepsza drużyna jest na wschodzie :) ale już przykładowo tacy Lakers (7my seed na zachodzie obecnie) jak dla mnie nie ustępują Pacers (obecnie 3ci seed na wschodzie i raczej nie spadną niżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

czy ja wiem

konfy się mocno wyrównały akurat

wiadomo najlepsza drużyna jest na wschodzie :) ale już przykładowo tacy Lakers (7my seed na zachodzie obecnie) jak dla mnie nie ustępują Pacers (obecnie 3ci seed na wschodzie i raczej nie spadną niżej)

RS się rządzi swoimi prawami. Wiadomo, że Pacers i Nets na papierze to nie są drużyny na HCA. Są na Wschodzie lepsze zespoły, które z różnych przyczyn są niżej.

Na Zachodzie też pierwsze czy drugie jest Suns, które pół sezonu grało na starterem Sasha Kaunem. Większość ligi ma nawet lepsze backupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

czy ja wiem

konfy się mocno wyrównały akurat

wiadomo najlepsza drużyna jest na wschodzie :) ale już przykładowo tacy Lakers (7my seed na zachodzie obecnie) jak dla mnie nie ustępują Pacers (obecnie 3ci seed na wschodzie i raczej nie spadną niżej)

Zachód jest z pewnością bardziej wyrównany - odstają tylko Rockets i Clippers. Na Wschodzie nieco łatwiej o W bo jest nieco więcej słabszych drużyn. Widzę się spokojnie na poziomie Bucks, czy Wizards, a może by dało się coś więcej nawet osiągnąć.. Z Hornets na razie tez jestem -0, ale pod koniec sezonu gram na wyjeździe.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

RS się rządzi swoimi prawami. Wiadomo, że Pacers i Nets na papierze to nie są drużyny na HCA. Są na Wschodzie lepsze zespoły, które z różnych przyczyn są niżej.

Na Zachodzie też pierwsze czy drugie jest Suns, które pół sezonu grało na starterem Sasha Kaunem. Większość ligi ma nawet lepsze backupy.

wymień 2 drużyny ze wschodu lepsze od Pacers

I DARE U :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Zachód jest z pewnością bardziej wyrównany - odstają tylko Rockets i Clippers. Na Wschodzie nieco łatwiej o W bo jest nieco więcej słabszych drużyn. Widzę się spokojnie na poziomie Bucks, czy Wizards, a może by dało się coś więcej nawet osiągnąć.. Z Hornets na razie tez jestem -0, ale pod koniec sezonu gram na wyjeździe.. 

pls :P 

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Właśnie ciężko ten fenomen rozgryźć.. Z Saszą Kałnem qrna.. 

fenomen nazywa się CP3 (od początku pisałem że to jest team, który jest parę ruchów od bycia top drużyną)

do tego dobrany do niego Wade (który jest b.fajnym fitem) i kilu solidniaków (KVH, Wally, Smith)

teraz z Nowikiem są mocnym kandydatem do finałów ;) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.