Skocz do zawartości

LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, lorak napisał:

bez jego obrony odpadli by pewnie w 5, a co do gorszej wersji blazers, to hawks grają lepiej od nich.

bez ataku Joka Nuggets by walczyli o miejsce w loterii, więc średni argument tbh :) 

W tych PO Hawks grali lepiej od PTB (póki co) bo mieli 'łatwiejsze tło'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lorak napisał:

 

a overall to owszem, ale bardziej wynikało z tego, ze zostawał sam vs 2 i to było zgadywanie czy dochodzić do Trae, czy zostać przy Capeli. nie do wybronienia, bo to wada w schematach 76ers, gdzie rotacja nie funkcjonowała prawidłowo.

zgoda , Embid najbardziej odpowiada za obronę 76ers, obrona 76ers nie funkcjonowało prawidłowo czyli winda Emida.

76ers miało problem ponieważ przy nawet zagęszczeniu w rotacji ( a tak reagowali ) były open 3 dla rolersów.

ale sam musisz przyznać , że ruchanie przez duet Young-Capela w legacy wygląda słabo.

7 minut temu, julekstep napisał:

a jak Joka jadą duuuuużo lepsi w takich akcjach CP/Ayton to jest to wada Joka

czaję

to samo miałem na myśli jak oglądałem właśnie skrót Suns.

Ayton wygląda dużo lepiej w rotacji na pickach niż Embid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Koelner napisał:

ale sam musisz przyznać , że ruchanie przez duet Young-Capela w legacy wygląda słabo.

owszem, choć mnie najbardziej jednak rozczarował jego atak. te parę czwartych kwart i generalnie styl, który wydaje się mało odpowiedni na PO (+ dziś te niewymuszone TOV). no ale może po części to też brak kreatora po koźle, który grozi rzutem, więc zobaczymy jak to będzie, gdy dojdzie do zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, julekstep napisał:

bez ataku Joka Nuggets by walczyli o miejsce w loterii, więc średni argument tbh :) 

W tych PO Hawks grali lepiej od PTB (póki co) bo mieli 'łatwiejsze tło'

Hawks i bez Po są lepsi od Blazers niezależnie od tła. Lepszy ruch piłki. Lepsi obrońcy. Może lider gorszy ale mają lepszą ławkę i lepiej rozłożony atak. Wiem że próbujesz bronić jokica ale nie gadajmy absurdów. Hawks odkąd wziął ich Macmillan są lepsi od Blazers 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ely3 napisał:

Hawks i bez Po są lepsi od Blazers niezależnie od tła. Lepszy ruch piłki. Lepsi obrońcy. Może lider gorszy ale mają lepszą ławkę i lepiej rozłożony atak. Wiem że próbujesz bronić jokica ale nie gadajmy absurdów. Hawks odkąd wziął ich Macmillan są lepsi od Blazers 

spoko, teraz będą grali przeciw w miarę sensownej ekipie (Giannis ma swoje problemy w PO ale jednak te kilka mocniejszych serii w PO wygrał) to zobaczymy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Szczerze mowiac troche nie rozumiem tych dyskusji w tym temacie na ostatnich stronach, zwlaszcza gdy MVP juz dawno rozstrzygniete. Zamiast się napinać kto ładniej odpadł w drugiej rundzie Playoffs to wolałbym zobaczyć Jok vs Embiid w finale, tak po prostu :P

z mojej strony to oczywisty kontratak

ot tak z ludzkiej złośliwości :) 

i tak też bym chciał żeby Jok wklepał Embiidowi w finałach (tutaj both szczerze i złośliwie ❤️)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

bo Ayton jest ogólnie dość zajebisty

dla mnie to już jest top-5 centrów w lidze

Najlepsza Jego cecha ze idealny fit pod innych superstarow.

Kolo ma banan na twarzy jak tylko moze co akcje postawic zaslone i czekac na ewentualne podanie (btw swietnie lapie piłki).

Spokojnie top3 redraftu obok Luki i Trae.

Rozumiem, ze z tych co zostali za Suns jestes?

16 minut temu, darkonza napisał:

Śmiem twierdzić ze ma trochę tego co ma Danny Green

No na pewno to, ze jeden i drugi naleza do moich ulubionych zawodnikow tez ich laczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Rozumiem, ze z tych co zostali za Suns jestes?

Bardzo lubię Aytona i Bridgesa (do Bookera mam raczej neutralny strosunek)

ale niestety niechęć do CP3 i Crowdera przeważa

z tych co zostali to wschód generalnie (Bucks numer 1, bo Giannis to mój drugi ulubiony grajek i Hawks numer 2 bo to byłaby piękna cinderella story + Young jest mega pocieszny, szczególnie jak stara się być groźny/poważny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julekstep napisał:

bez ataku Joka Nuggets by walczyli o miejsce w loterii, więc średni argument tbh :) 

W tych PO Hawks grali lepiej od PTB (póki co) bo mieli 'łatwiejsze tło'

Łatwiejsze tło? PTB przegrało z Denver, które w następnej rundzie dostało sweepa, no faktycznie takie "tło", że aż strach się bać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pan A. napisał:

Łatwiejsze tło? PTB przegrało z Denver, które w następnej rundzie dostało sweepa, no faktycznie takie "tło", że aż strach się bać...

z Suns, którzy wyglądają bardzo legitnie (zarówno w RS jak i PO)

w ogóle śmieszne że ci Hawks są chyba najbardziej niespodziewanym finalistą konfy od lat (a najlepsze że vs Bucks w PO nikt nie jest bez szans) a na e-nba standardowo masa speców po fakcie udowadnia jakie to oczywiste że to przecież mega mocna ekipa ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, julekstep napisał:

 ogóle śmieszne że ci Hawks są chyba najbardziej niespodziewanym finalistą konfy od lat (a najlepsze że vs Bucks w PO nikt nie jest bez szans) a na e-nba standardowo masa speców po fakcie udowadnia jakie to oczywiste że to przecież mega mocna ekipa ❤️ 

I od razu dorabia ideologie.. kiedy to np McMillan (bdb coach dla mnie ofc) przeciez przedtem podobnie jao Stots w wiekszodci wypadał w 1rundzie.

Stots tez zrobil finał konfy.

A tu ludzie wymieniaja wlasnie trenera jako argument ze jedna ekipa dużo lepsza :D

Standard wlasnie, mozna tego se uzywac na poparcie wiekszodci narracji.

Mi sie wydaje, ze wlasnie PTB na papierze bylo conajmniej tak samo mocne jak hawks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, julekstep napisał:

z Suns, którzy wyglądają bardzo legitnie (zarówno w RS jak i PO)

Pełna zgoda. Z Suns, którzy jako drużyna wyglądają bardzo legitnie. PTB na papierze wyglądają dobrze, ale to tylko papier, a na boisku mamy zlepek nazwisk, grający bez ładu i składu stary "dobry" herobasketball. Atlanta to też drużyna, scalana przez Younga, który zresztą skillset (tak wiem, Ameryke odkryłem) ma wręcz stworzony do dzisiejszej ligi, do tego żeby w niej dominować, jak zresztą wspominany często w tym temacie Joka ;) - chłopak IMO już jest lepszy od Lillarda, który prochu już nie wymyśli.

Edytowane przez Pan A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pan A. napisał:

Pełna zgoda. Z Suns, którzy jako drużyna wyglądają bardzo legitnie. PTB na papierze wyglądają dobrze, ale to tylko papier, a na boisku mamy zlepek nazwisk, grający bez ładu i składu stary "dobry" herobasketball. Atlanta to też drużyna, scalana przez Younga, który zresztą skillset (tak wiem, Ameryke odkryłem) ma wręcz stworzony do dzisiejszej ligi, do tego żeby w niej dominować, jak zresztą wspominany często w tym temacie Joka ;) - chłopak IMO już jest lepszy od Lillarda, który prochu już nie wymyśli.

Czyli podsumowując:

shoot-first PG z unlimited range, ale bez obrony Young robiący niecałe 30 ppg (na średnich procentach) i ponad 10 apg (ale sporo strat) fajnie scala drużyne grając w sposób idealnie pasujący do dzisiejszej koszykówki

shoot-first PG z unlimited range, ale bez obrony Lillard robiący ponad 30 ppg (na świetnych procentach) i ponad 10 apg (mało strat) to przestarzały hero-baller, który nie nadaje się do dzisiejszej koszykówki

chyba powoli zaczynam Was rozumieć!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.