Skocz do zawartości

NBA Finals'09 Lakers (65-17) - Magic (59-23)


badboys2

Kto i w ilu?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i w ilu?



Rekomendowane odpowiedzi

sorry bb2 nie mialem do tej pory info wiec nie dawalem znaku :) a wiec tak: gadalem z gosciem. jesli zbiore 10-12 osob to on da znac do kadry i wtedy dla nas dluzej zostana i bedzie mozna mecz obejrzec :) jest tylko ten jeden warunek : 10-12 osob.

 

edit: o 20 musze wyjsc na 1.5 h, ale jemu odpowiedz moge dac pewnie i do 22-23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO 4:2 Lakers.

Przewagi widze na kazdym poziomie, ale mimo wszystko Magic wyeliminowali Cavs, dlatego trzeba uwazac na kazdym kroku. Bryant to nie ten sam zawodnik co Lebron, dlatego trudno ich porownywac. Obrona Magic wiele potrafi. Obstawilbym nawet 4:3 dla Lakers gdyby w skladzie byl Nelson. To naprawde dobry PG, a Alston to taki bardziej szaleniec niz PG.

Dlatego do rzeczy:

na PG zdecydowana przewaga przez doswiadczenie dla Fisha

na SG nie trzeba mowic Kobe!

na SF Ariza nie da pograc Lewisowi, ale sam tez nie pogra

na PF zdecydowanie Odom

na C trudno porownac zawodnikow. Gasol nie jest taki atletyczny, nie potrafi zdominowac, ale swietnie rzuca z dystansu. Dlatego remis z mała przewagą dla Howarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO 4:2 Lakers. Przewagi widze na kazdym poziomie, ale mimo wszystko Magic wyeliminowali Cavs, dlatego trzeba uwazac na kazdym kroku. Bryant to nie ten sam zawodnik co Lebron, dlatego trudno ich porownywac. Obrona Magic wiele potrafi. Obstawilbym nawet 4:3 dla Lakers gdyby w skladzie byl Nelson. To naprawde dobry PG, a Alston to taki bardziej szaleniec niz PG. Dlatego do rzeczy:

na PG zdecydowana przewaga przez doswiadczenie dla Fishana

SG nie trzeba mowic Kobe!na

SF Ariza nie da pograc Lewisowi, ale sam tez nie pograna

PF zdecydowanie Odomna

C trudno porownac zawodnikow. Gasol nie jest taki atletyczny, nie potrafi zdominowac, ale swietnie rzuca z dystansu. Dlatego remis z mała przewagą dla Howarda

z tego co napisałeś to Magic nie mają wogóle sznas bo na każdej pozycji oprócz centra gdzie mają remis wg Ciebie są gorsi. Idąc tym tropem 4-0 dla LAL.

 

A ja stawiam że MVP finałów będzie Nelson :lol: Jeżeli oczywiście wytrzyma fizycznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak panowie? bo z tego co widze jest nas na 100% tylko trzech... owszem, moze sie zdarzyxc taka sytuacja ze pojedziemy do Basketonu o 3 (o tej porze normalnie zamykaja) a tam beda siedziec ludzie i BYC MOZE na mecz zostana, ale jest duze ryzyko ze tych ludzi nie bedzie i pocalujemy klamke :?

 

ja od siebie nie zalatwie juz nikogo bo 3 kumpli ktorzy mieli byc w Basketonie wlasnie stwierdzili ze 10 osob nie skolują i nakrecili juz impreze u jednego z nich...

 

moge poczekac jeszcze ok. godziny i musze dac gosciowi znac co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój typ to wygrana Lakers. W ilu meczach? Stawiam na 6.`

 

Gdyby Lakers ten finały przegrali, Kobe byłby wielkim przegranym ostatnich lat, a jego poprzednie 3 mistrzostwa zbladłyby jeszcze bardziej. Ale, że Bryant to urodzony zwycięzca, sportowiec cholernie zmotywowany do odnoszenia zwycięstw, człowiek, który nie odpuszcza i zresztą bardzo mało jest takich ogólnie w sporcie, to nie ma innej szansy, by Magic sprawili tu jakąkolwiek niespodziankę, sensację.

 

Co jak co, ale mając taką ekipę jak LAL to nie wiem jak można nie wygrać teraz mistrzostwa? To jest bez wątpienia rok Jeziorowców.

 

Całym sercem Magic, ale nie ma ch.., żeby to LAL przegrali. Zresztą taki wynik i tak oznacza zwycięski sezon dla jednych jak i drugich, co zresztą widać po reakcjach fanów w aspekcie dojścia do finałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando wygra... tylko jeden mecz. Pierwszy u siebie reszte po zacietych pojedynkach wygraja Lakersi. Taki jest moj typ;)

 

Jestem pelen podziwu dla dokonan Orlando w tym sezonie. Wiele osob lekcewazylo ich w walce o mistrza na poczatku tych PO a tu prosze. Udowodnili ze potrafia wygrywac i ze maja paczke ktora moze zdobyc wschod z Cavs na czele. W tym momencie juz moga sie czuc jak zwyciezcy. Niestety Lakersow w finale nie pokonaja. Kluczowym czynnikiem bedzie tu doswiadczenie Phila i Kobiego w walce o misa!

Jak to kiedys pieknie majki powidzial:

" Umiejetnosicam mozesz wygrywac mecze ale to doswiadczenie i inteligencja pozwola Ci wygrywac mstrzostwa"

 

To tyle. Ide ogladac mecz. Go LA!!!

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe załatwil sprawę,takiej jego postawy oczekuję do końca finałów, agresja i mega determinacja,żeby nie przewalić 3 z rzędu finału.Definitywnie jego mecz, chciał pokazać Magics,że tej serii nie może przegrac.

 

Oprócz tego,kluczowe oczywiście powstrzymanie Howarda. Gasol-Odom-Bynum świetna robota, pisałem,że pomimo opinii,że Drew nic nie gra w obronie radzi sobie całkeim dobrze. Oczywiście prawie zero podań do niego,ale nie on ma tu zdobywać dużo punktów.Gasol świetna obrona,szczególnie przy tych offensach dla D12. Skończyło się chyba nawet bez wsadu Dwighta i o to chodzi,aby trzymać go z daleka od kosza. Magics dzisiaj wybitnie nie siedziało,ale trzeba podejmować to ryzyko i ddawać im próbować te 3.

 

Wciąż są rezerwy,szczególnie u Arizy i Browna. Ariza jakiś taki przestraszony,Shannon nic nie dołożył,ale są jeszcze inne mecze.Nawet Fish dzisiaj zagrał dobrze,nie spodziewałem sie:)

 

Tyle,wynik mówi sam za siebie,swietny mecz w naszym wykonaniu.

 

P.S- Kto miał ten blok na Gortacie przy wsadzie,bo nei zauważyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż Magic już chyba słabiej zagrać nie powinni, nie wiem czy nie mieli dnia, zjadły ich nerwy czy to tylko Kobe :) niezłą jazdę im urządził w trzeciej kwarcie, nie wiem po co Phil jego i Gasola wpuścił w 4q kiedy było juz pozamiatane :? widział ktoś Howarda w tym meczu ? w ogóle główni aktorzy po stronie Magic jacyś niewidoczni, na pocieszenie dla ich kibiców pozostaje to, że to tylko G1 i może być tylko lepiej

 

aha jeszcze jedno Canal+ tylko po to wziąłem sobie HD parę miechów by oglądać Lakers w finale w HD a oni mi dają kwadrat 4:3 :evil: :x nie dość, że komentarz Michałowicza, który naprawdę przesadza z Gortatem nawet kiedy ten wykonuje normalne koszykarskie czynności Wojtek dostaje prawie orgazmu to jeszcze bym to przeżył jakbym dostał jakość za jaką zapłaciłem a tak wydymali mnie i sygnał mają z NBA TV i oglądam kwadrat z czarnymi pasami po bokach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers po prostu zmietli Magic ! I tego oczekuję !

 

Niemniej g2 na pewno łatwy nie będzie !

 

Aż nie mogłem uwierzyć jakie BYnuma i jakiego Howarda widzę !

 

Kobe po prostu majstersztyk !

 

Nikt tego nie mówi, ale ja gratuluję Gortatowi ! Świetny mecz Polaka ! W finale w 20 min 8 zbiórek i 4 bloki ?!!!!!!!!!! Are you kiddin' me ?

 

On wychodzi na każdy mecz nikogo się nie bojąc i walcząc ! Kocham to ! Chce faceta w LA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla LAL. Grali bezbłędnie. Niestety Orlando nie :(

 

Ciekawe dlaczego tak się stało czy to Jamer miał taki wpływ?

 

Ale z drugiej strony z Alstonem nie pokonamy LAL. Ceglarz z niego nieziemski. No cóż nie pozostaje nic tylko czekać na g2. Orlando pokazało że się nie poddaje więc niech teraz to udowodnią po raz kolejny. W każdym razie Finał marzeń :D Tylko gra Magic nie taka jak powinna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że to nie bedzie finał do jednej bramki jak g.1 bo przyznam, ze nbie było czego ogladać i pod koniec 3qtr poszedłem spać, ja pierdziele w magic zero energii, determinacji, która widzieliśmy w starciach z Cavs, nawet nie było potrzeba takiej eksplozji Bryanta, żeby LAL gładko ten mecz wygrali, ale widać jak on nieziemsko chce wreszcie coś wygrać.

pogrom

 

PS: Ma ktoś swojego FTPa? Tradycyjnie juz chce miec w swojej klekcji Finały NBA, ale mam poblokowane porty p2p, a chce to jakoś sciagnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chryste Panie ... co im się stało? Taką ładną koszykówkę grali przeciwko Cavaliers, a teraz cegła za cegłą, nikt nie wiedział o co chodzi na boisku ... Nelson? Czy ja wiem czy to taki dobry pomysł ... Bądź co bądź cała ta maszynka Orlando jakoś działała bez niego, bez względu na to jak się ocenia Alstona ... A Jameer trochę jednak zamieszania wprowadził w tych ustawieniach itd ... No ale Van Gundy raczej wie co robi, może jakoś to będzie wyglądało później ...

 

Co więcej można napisać? Chyba nic :P Że zasłużone zwycięstwo? Oczywiście, że zasłużone. Że Kobe genialnie? Oczywiście, że genialnie, choć jakby grał 15 minut to i tak Lakers by wygrali. Ale jeśli Orlando nie będzie stawiało żadnego oporu tak jak w g1, to się nie ma co oszczędzać - pogra po 40 minut w meczu, powrzuca 40-50 pkt w meczu i zostanie MVP finałów z bajeczną średnią punktową.

 

i bonus ;)

 

http://sport.onet.pl/0,1248727,1984526,wiadomosc.html

 

Po tytule można wywnioskować iż Gortat siekną 101 punktów i poprowadził Magic do wspaniałego zwycięstwa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że to nie bedzie finał do jednej bramki jak g.1 bo przyznam, ze nbie było czego ogladać i pod koniec 3qtr poszedłem spać, ja pierdziele w magic zero energii, determinacji, która widzieliśmy w starciach z Cavs, nawet nie było potrzeba takiej eksplozji Bryanta, żeby LAL gładko ten mecz wygrali, ale widać jak on nieziemsko chce wreszcie coś wygrać.

pogrom

 

Musisz Joseph odłożyć/kumulować złośliwość w stosunku do KB przynajmniej do niedzieli :)

 

 

Takiego zwycięstwa już w tej serii w żadną stronę nie będzie, teraz trzeba będzie dużo więcej powalczyć, żeby odnosić kolejne zwycięstwa. Jeśli w G2 nie będzie gorąco, to Orlando straci szanse na wygranie serii i skończy się w 5, jednak nie wierzę w drugi tak słaby występ Magic (bo też oni zagrali słabo i często nie dzięki naszym poczynaniom w obronie), teraz się zacznie prawdziwy finał.

 

 

ps:

Fajna była ta sytuacja, gdy Bynum chciał odepchnąć D12 i się od niego odbił... Jeszcze nie teraz Drew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczeło się nawet nieźle. Mala wymiana ciosów i pierwsza kwarta zakonczona prowadzeniem Magic. KB za wiele nie zapunktował, kryjący go Lee w miare dobrze wywiązywał się ze swojego zadania. W miare dobrze, bo jak juz pisano Kobe co ma rzucic to rzuci, a zadaniem obrońców jest nie pozwolic zeby sie rozkręcił na dobre. Niestety to sie nie udało. Od poczatku drugiej kwarty grali juz tylko Lakers. KB szalał. Kryjący go Pietrus latał za nim ale niewiele to dało. Imo wieksze czesci nastepnych meczów Bryanta powinien kryc Lee. Jest szybszy od Francuza i chyba lepiej pracuje na nogach, nie daje sie tak łatwo zgubić. Ale czy to wystarczy na tak graącego lidera LAL?

 

Gra Orlando w drugiej połowie to tragedia. Howard nie istniał. Nie mógł sie przedrzec przez obrone Bynuma i Gasola. Skuteczność 1-6 mówi wszystko za siebie. Z tak grającym liderem, Magic nie mają szans na wygranie ani jednego spotkania w tym finale. Nelson wrócił, i dobrze. Widac było po jego wejściu jakieś ożywienie w grze Magików. Jednak był na parkiecie za długo i po chwili zgasł, ale i tak dał drużenie więcej niż Alston, któremu SVG powinien zabronic rzucać z dystansu i półdystansu. Ceglił niesamowicie. Do tego słaba gra Turka nie mówiąc juz o Lewisie który wógóle grał w tym meczu? :roll:

 

Na pewno Magic zagrali gorzej, niz Lakers lepiej. Kobe robił co chciał. Trzeba wyciagnac konsekwencje z popełnionych błedów i na G2 wyjśc z pełna mobilizacja i wiarą w sukces. Poprawić gre w ataku! Bez tego dupa i powrót na Floryde z dwójką w plecy.

 

i bonus ;)

 

http://sport.onet.pl/0,1248727,1984526,wiadomosc.html

 

Po tytule można wywnioskować iż Gortat siekną 101 punktów i poprowadził Magic do wspaniałego zwycięstwa :lol:

Jakby nie było jakąś historie tam stworzył. Pierwsze minuty, zbiórki, bloki, przechwyty i punkty Polaka w histori Nba :wink: Do tego momentami ładnie grał w D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było jakąś historie tam stworzył. Pierwsze minuty, zbiórki, bloki, przechwyty i punkty Polaka w histori Nba :wink: Do tego momentami ładnie grał w D.

Pełna zgoda, ale jednak konstrukcja tego tytułu, wskazuje jednak na to iż te jego punkty, bloki, zbiórki przyczyniły się do wielkiego zwycięstwa ... Magic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odom jak jest aktywny i w formie to jest maszynką nie do zatrzymania... z jaką on łatwością zbiera to jest masakra

 

i akurat bym powiedział że to jeden z lepszych meczy Lakers w PO, defensywnie (nawet Odom na Howardzie się nieźle trzymał i go odcinał od podań) i ofensywnie (choć tu za dużo Bryanta się z czasem zrobiło, ale wiadomo, musi pokazać że MVP jest tylko jeden, stąd pewnie to wejście w 4Q :lol: ). jednak w następnym meczu Magicy powinni już skuteczność poprawić i takiego jednostronnego meczu nie będzie, oby tylko utrzymali koncentrację...

 

ps. Players Introduction ... aż ciary chodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudy i to chyba tyle na temat tego pierwszego meczu finalowego. Wytrwalem do konca tylko dlatego zeby polaka moc ogladac, bo juz na poczatku IIIkwarty chcialem sobie dac spokoj.

Oby to tylko nie byl final sprzeda paru laty SAS-Cavs bo szybko skonczymy ten sezon nba.

Jak Orlando nie siedzi jumperek z poldystansu i zza linii 3pkt to po zabawie, rzut, zbiorka LA, rzut zbiorka LA i tak w kolko, szkoda gadac, rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy kurna narzekacie! a mi sie ten mecz bardzo podobal ;-) Kobe MVP i tyle na ten temat, a i bardzo bardzo cieszy aktywny Andrew :) Tak moze byc dla mnie do konca ;-)

 

A pro po lubelskiego akcentu; wczoraj nie bylo tej transmisji, Basketon nie wypalil z powodu braku wystarczajacej liczby ludzi ale dzisiaj/jutro postaramy sie jakos nakrecic wieksza akcje i moze uda sie zebrac wymagana liczbe. Mecz jest o 2 wiec to na pewno jest ciut pomocne (zwykle o 3 Basketon zamykaja, w przypadku gdy spotkanie skonczyloby sie 4.30 nie byloby dla pracownikow az tak zle jak by to mialo byc o 5.30 ;-) ). No ale nic. Dzisiaj zorientuje sie jakie sa mozliwosci zorganizowania grupy jakiejs. Rozumiem ze spabloo i Pietras sie pisza i jest nas na 100% trzech :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że Magic na laurach nie osiądą, bo pierwszy mecz na to wskazuje.

 

Co do ogladania meczów to z Wawy ile osób by sie dało zwerbować, z 6 mysle luzem ale czy miejsce by sie znalazlo.

 

ps. Nie wiem czy słyszeliście co Gortat powiedział przed finałami ? Że jak Magic zdobędą misia to on bedzie mógł w polsce kandydować na preza :) niezły żart chłopak widać bardzo dawno w kraju nie był, zapomnieł jak kosz u nas w tej chwili stoi :) No chyba że zakłada zdobyć MVP finałów, to wtedy za zasłógi może, może :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że Magic na laurach nie osiądą, bo pierwszy mecz na to wskazuje.

 

Co do ogladania meczów to z Wawy ile osób by sie dało zwerbować, z 6 mysle luzem ale czy miejsce by sie znalazlo.

 

ps. Nie wiem czy słyszeliście co Gortat powiedział przed finałami ? Że jak Magic zdobędą misia to on bedzie mógł w polsce kandydować na preza :) niezły żart chłopak widać bardzo dawno w kraju nie był, zapomnieł jak kosz u nas w tej chwili stoi :) No chyba że zakłada zdobyć MVP finałów, to wtedy za zasłógi może, może :)

Nie wiem czy ktos ogladal Droga do NBA Gortat'a, ale tam mowi właśnie, ze w polskiej koszykówce było baaaardzo źle, a że teraz jest lepiej ma nadzieje ;] Tyle, że to było jak Urlep był trenrem, a teraz mamy Katzurina, zobaczymy co Marcin zwojuje na EuroBaskecie :D może jak chece na preza to zostanie tez trenerem kadry ;p

 

 

PS

Widzieliście co O'Neal napisał na twiterze :D

http://twitpic.com/6naml This is what van gundy and dwight howards baby would look like

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.