Skocz do zawartości

NBA Finals'09 Lakers (65-17) - Magic (59-23)


badboys2

Kto i w ilu?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i w ilu?



Rekomendowane odpowiedzi

Niby tak, ale przydaloby sie cos w stylu "przyznaje, nie docenilem Lakers", "za mocno wierzylem w Cavs" itp ;-)

Jakbyś nie pamiętał, to Cavs odpadli w finale konferencji i chyba po zakończeniu tamtej serii był czas na pisanie o tym, jak to się za mocno wierzyło się w Cavs. Zresztą i przed serią można było się dowiedzieć jak mocno obowiam się Magic i po serii jak mocno się zawiodłem przewidując awans teamu z Ohio. A o Lakers niby co mam teraz pisać, skoro przy odpadnięciu Cleveland mistrzostwo LAL było dla mnie czystą formalnością? Zresztą robienie ze mnie hatera nowych mistrzów samo w sobie jest co najmniej zabawne, bo mniemam, że o mnie chodzi, skoro wymieniłeś mnie z nicka.

 

A i co do tego lakersowego szacunku do zwycięskich rywali, to przypomnij wszystkim jak to było z Suns. Bo z tego co ja pamiętam, to były przewidywania typu Lakers w TOP 4, a Suns poza PO, a następnie po dostaniu w dupę teksty wyśmiewające ich MVP, że już o Bellu nie wspomnę. A i chciałbym zaznaczyć, że nie kieruję tego do całej licznej grupy kibiców Lakers. Zresztą i w tym temacie pokazali się tacy, którym nie należy zakłócać radości z mistrzostwa i którzy faktycznie mogliby o szacunku do innych pomówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako hejter LAL chcialbym pogratulować im Mistrzostwa :D Wygrała drużyna lepsza, bardziej doświadczona i ta która, musiała wygrać. Orlando mogło. Przeszło mistrzów (fakt osłabionych, ale przeszło), przeszło najlepsza drużynę rs, zdobyło mistrza konferencji i to już był raczej maks. Oczywiście wierzyłem w mistrzostwo całej ligi, no bo kto by nie wierzył, każdy mecz zaczyna sie od zera, zdarzyć sie moze wszystko... Ale finał to byl maksimum do ugrania. Chciałem zeby Magic wygrali 2 mecze, nie udało sie, trudno. Nie liczyłem na wiecej gdyz doceniam potege rywala. Magic zdobywając ECC dokonało rzeczy po której cieszyłem sie (łzy itd) tak jak fani Lakers po G5 finałów. Dlatego śmieszą mnie troche teksty o tym ciezkim zyciu kibiców LAL, siedmiu latach czekania itd. Czytając niektórych wydaje mi sie tez ze, ten tytuł był im potrzebny w głównej mierze do napisania na forum "Wszyscy moga nam naskoczyc", wywyższania sie i wyśmiewania innych druzyn - A to chyba nie o to chodzi. Mimo to jest to ten czas gdzie mozna im to wybaczyć. Niech sie cieszą..

 

Gratulacje. Szkoda ze ten sezon sie juz skonczył. Zapamiętam go na długo.

 

Ps. LAL czekali 7 dlugich lat na tytuł. Ja poczekam 15 lat na kolejny finał Magic. A co mi tam, zleci szybciutko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Na wstępie przyłączam się do gratulacji dla LAL:) szkoda ze skonczyli przy stanie 4:1 bo myslalem ze troche wiecej meczykow finalowych bedzie okazja poogladac;). nie mniej jednak bardzo sie ciesze ze tak sie potoczyly losy lakersow:)

Nagralem sobie wszystkie meczyki i postanowilem zrobic okladki do plyt i uwiecznic te finaly w postaci malej kolekcji. dla podobnych kolekcjonerow przesylam okladki ktore stworzylem (są dostowane do pudelek dvd). jezeli ktos bedzie mial ochote to jak najbardziej polecam swoja radosna tworczosc:)

 

pozdrawiam i jeszcze raz gratulacje dla LAL!!

Dołączona grafika

Game 1

 

Dołączona grafika

Game 2

 

Dołączona grafika

Game 3

 

Dołączona grafika

Game 4

 

Dołączona grafika

Game 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.