Skocz do zawartości

[2033] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Barbosa, West, Rodgers, rookie Rudy Gay. Nie miałeś gorszego składu.

Co za różnica czy połowa sezonu czy 20 meczów? Było po FA i miałem związane ręce. Nawet jak dograłem Tysona Chandlera to gentleman agreeement zostało wycofane. Po kilkunastu próbach wzmocnienia zespołu, po prostu uznałem, że trzeba czekać na następny sezon.

Dla mnie koniec tematu.

A to Pierca, Calderona i Amare nie miałeś w tamtym sezonie? AHA, SPOKO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

spoko

widzę że Hornets są uwielbiani z kolei! xDDD

Nie ma to nic wspólnego z lubieniem czy nie. Gdyby to ktoś inny napisał kto nie wystawiał graczy to też bym mu to samo napisał. Po prostu. 

Tak jak pisałem, gramy wg zasad, nie dorabiajmy do tego ideologii a zwłaszcza jak się robiło podobne rzeczy. To tylko gierka internetowa. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tecu napisał:

Tak jak pisałem, gramy wg zasad, nie dorabiajmy do tego ideologii a zwłaszcza jak się robiło podobne rzeczy. To tylko gierka internetowa. 

Dlatego podkreśliłem z dedykacją dla grupy BeGM, że w Simbasket jest pojęcie win rating czyli odpowiednik kultury organizacji w BeGM.

Kogoś jednak ten przytyk zakuł. W BeGM jest zawsze to samo. Ostatnio nawet jeden GM chciał rezygnacje składać :)

Rockets stracili już Kobe Bryanta, tak więc ciekaw jestem jak potoczy się tutaj ten proces budowy zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Dlatego podkreśliłem z dedykacją dla grupy BeGM, że w Simbasket jest pojęcie win rating czyli odpowiednik kultury organizacji w BeGM

Zgadzam się. Bardzo dobra opcja. 

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Kogoś jednak ten przytyk zakuł.

Zakuło tylko wyrzekanie się przeszłości. 

I w sumie to nie zakuło a bardziej chciałem przypomnieć, bo chyba pewne rzeczy poszły w zapomnienie. Chyba jednak kogoś innego to zakuło bardziej. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

Wyniki waivers:

1. Shawn Kemp - Heat

2. Charlie Ward - Clippers

3. Jake Tsaklidis - Pacers

4. Vladimir Radmanovic - Magic

5. Andre Miller - Suns

(tu by znów pickował @ignazz ale już nie miał kasy :) )

6. Dan Gadzuric - Clippers

7. Aaron Mckie - Pacers

8. Rodrigue Beaubois - Magic

9. Sean Elliott - Suns

10. David Lee - Clippers

11. Brian Grant - Magic

12. Sundiata Gaines - Suns

13. Eddy Curry - Magic

14-16. Frank Williams, Peja Stojakovic, Gerald Green - Suns

 

aktualna lista waivers:

 

1 Mavericks
2 Knicks
3 76ers
4 Bucks
5 Timberwolves
6 Grizzlies
7 Rockets
8 Bulls
9 Warriors
10 Cavaliers
11 Raptors
12 Wizards
13 Trailblazers
14 Spurs
15 Hawks
16 Lakers
17 Pistons
18 Kings
19 Jazz
20 Nuggets
21 Nets
22 Hornets
23 Celtics
24 Sonics
25 Heat
26 Pacers
27 Clippers
28 Magic
29 Suns

No kurna, przed waiverami 15 i nadal 15? Ani jedna z 14 ekip przede mną nie złożyła oferty? Jak Wy walczycie o to Mistrzostwo? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waivers done. Można już normalnie podpisywać FAsów.

Braki w składach:

Knicks ( @Koelner ) - 1 gracz

76ers ( @RDG2 ) - 3 graczy (masz do wydania ok 2,6 mln)

Pistons ( @SlaKB ) - 2 graczy

Lakers ( @piotreksuper ) - 1 gracz

Spurs ( @Pablo81 ) - 2 graczy (masz do wydania ok 900k)

prośba o jak najszybsze uzupełnienie składów - w innym przypadku przed day 1 gracze zostaną dobrani z automatu

 

składy na stronie można już edytować -> jeśli komuś zalegają jacyś emeryci to dawajcie znać

 

@Krzemo @SlaKB - piszecie się na ogarnięcie day 1? jak tak to prośba o zakomunikowanie kiedy rusza sezon :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, julekstep napisał:

Waivers done. Można już normalnie podpisywać FAsów.

Braki w składach:

Knicks ( @Koelner ) - 1 gracz

76ers ( @RDG2 ) - 3 graczy (masz do wydania ok 2,6 mln)

Pistons ( @SlaKB ) - 2 graczy

Lakers ( @piotreksuper ) - 1 gracz

Spurs ( @Pablo81 ) - 2 graczy (masz do wydania ok 900k)

prośba o jak najszybsze uzupełnienie składów - w innym przypadku przed day 1 gracze zostaną dobrani z automatu

 

składy na stronie można już edytować -> jeśli komuś zalegają jacyś emeryci to dawajcie znać

 

@Krzemo @SlaKB - piszecie się na ogarnięcie day 1? jak tak to prośba o zakomunikowanie kiedy rusza sezon :P 

Pippen😔

Mutombo 😔

Dumars 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, julekstep napisał:

Waivers done. Można już normalnie podpisywać FAsów.

Braki w składach:

Knicks ( @Koelner ) - 1 gracz

76ers ( @RDG2 ) - 3 graczy (masz do wydania ok 2,6 mln)

Pistons ( @SlaKB ) - 2 graczy

Lakers ( @piotreksuper ) - 1 gracz

Spurs ( @Pablo81 ) - 2 graczy (masz do wydania ok 900k)

prośba o jak najszybsze uzupełnienie składów - w innym przypadku przed day 1 gracze zostaną dobrani z automatu

 

składy na stronie można już edytować -> jeśli komuś zalegają jacyś emeryci to dawajcie znać

 

@Krzemo @SlaKB - piszecie się na ogarnięcie day 1? jak tak to prośba o zakomunikowanie kiedy rusza sezon :P 

W Kings jest w taktyce na stronie Glen Rice niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, eMeS napisał:

Za każdym razem jak w excelu widze Currego to łapie się za głowe :P To jest all-star w pierwszym sezonie przecież :P

 

4 minuty temu, SlaKB napisał:

@julekstep przesadziłeś, Curry w próbnych simkach w pierwszym sezonie napierdala regularnie 28-9 :D

Dobrze, że go wybrałem bo do ostatniej chwili wahałem się między nim a Hardenem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, julekstep napisał:

nie widzę powodu żeby Curry przy super campach (a od takich zaczął) miał być gorszy od Iverka :P 

Iverson w pierwszym sezonie robił 24-8, nie mówiąc o tym, że Curry dodatkowo może zdobyć punkty potencjału, których nie mógł zdobyć Iverson. Curry zapowiada się na gracza sporo lepszego od AI, a to już przesada. 

Przyznałbys się chociaż raz do błędu, przesadziłeś z tym Currym i tyle. (dlatego ja tworzę draft z Jokiciem, bo jak Ty go stworzysz to w ovr będzie miał 1500)

Już nie wspominam o tym, że Curry w swoim pierwszym sezonie z 2-3 razy na 10 simek wprowadził Raps do PO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlaKB napisał:

Iverson w pierwszym sezonie robił 24-8, nie mówiąc o tym, że Curry dodatkowo może zdobyć punkty potencjału, których nie mógł zdobyć Iverson. Curry zapowiada się na gracza sporo lepszego od AI, a to już przesada. 

przecież Iverek grał w ekipie z Beasleyem (30 ppg scorer w tamtaych czasach) i kilkoma innymi mocnymi graczami, gdzie Curry jest w zasadzie jedyną opcją Raptors -> porównywanie ich przez pryzmat ppg jest bez sensu a akurat pamiętam jakim potworem był Iverek po pierwszym campie :)

1 minutę temu, SlaKB napisał:

(dlatego ja tworzę draft z Jokiciem, bo jak Ty go stworzysz to w ovr będzie miał 1500)

no spoko - do momentu Jokiciowego draftu to on będzie miał 2x MVP i mistrzostwo w rilu 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

przecież Iverek grał w ekipie z Beasleyem (30 ppg scorer w tamtaych czasach) i kilkoma innymi mocnymi graczami, gdzie Curry jest w zasadzie jedyną opcją Raptors -> porównywanie ich przez pryzmat ppg jest bez sensu a akurat pamiętam jakim potworem był Iverek po pierwszym campie :)

no spoko - do momentu Jokiciowego draftu to on będzie miał 2x MVP i mistrzostwo w rilu 😘

Powtarzam - Raps byli 2-3 razy w PO :P

NAwet jakby miał 10xMVP to Ty go stworzysz zbyt mocnego :D

Kolejna sprawa to taka, że Iverson to lekko TOP 10 simki all time (skillowo wyżej, ale brak misia) i jak będziemy wszystkich do niego porównywać i tworzyć na jego wzór to troszkę lipa będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SlaKB napisał:

Powtarzam - Raps byli 2-3 razy w PO :P

ale po co my tu się mamy przekomarzać skoro są cyferki :)

Iverek w swoich pierwszych campach dostał....+90 overalla (lol) i tak wszedł w rookie sezon:

InsideScoring Jumpshot 3P Handling Passing Quickness PostD PerimeterD DriveD Stealing Blocking Oreb Dreb Jumping Strength Potential
94 82 81 70 66 96 26 80 84 79 13 30 33 84 29 95

ja rozumiem że cudzy potwór gryzie w oczy a swój nie, ale niech społeczeństwo oceni :P 

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.