Skocz do zawartości

Washington Wizards 2020/2021


Rek'Sai

Rekomendowane odpowiedzi

nie twierdzę że oferta jest zła tylko GM nigdy nie podejmie ryzyka oddania Avdiyi. Chodzi o pewien rytm zarządzania klubem i mimo wszystko relacji z czołowymi zawodnikami klubu. Beal czy odejdzie czy nie to się zobaczy ale nie robi się tego z czołowym rookie po dwóch miesiącach

przesunięcie timeline klubu przez wymianę Beala na kogoś dużo młodszego jest logiczne ale podmiana rookie po 2 miesiącach to raczej nie widziałem w NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KeepItDirty napisał:

Czy Beal zarządza transferu przed TD? Szkoda chłopaka. A Russ po '23 powinien już mieć dom w Chinach wybudowany. Taki szkodnik będzie zarabiał za 2 lata 47mln. Obłęd.

Russ dużo trenuje, zawsze jest na czas na treningi i do autobusu, nie imprezuje, a koledzy bardzo go lubio. I ma fajno stylówkę.  Proszę się od niego odczepić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rw30 napisał:

Russ dużo trenuje, zawsze jest na czas na treningi i do autobusu, nie imprezuje, a koledzy bardzo go lubio. I ma fajno stylówkę.  Proszę się od niego odczepić. 

Do jego gry można się jak najbardziej przyczepić, że często na boisku jest swoim największym przeciwnikiem, ale pozaboiskowo nie ma mu nic do zarzucenia. Świetny teammate, lider, pracowity, bez żadnych skandali obyczajowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Is the Sky blue? 

Mimo wszystko Beal budzi mój szacunek .Nie żąda wymiany , nie robi szopek . Jest po prostu w.......y I mu sie nie dziwie. Oczywiście jest wiele aspektów dlaczego Wizards gra źle zwłaszcza po przerwie Covidowej niemniej Beal gra kosmos i kompletnie nie ma wsparcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizards muszą teraz zadecydować jaką przyszłość chcą wybrać. Jeśli chcą jeszcze w tym sezonie coś osiągnąć, to muszą przejść do działania. GB do miejsca playoffowego, to tylko 2.5, tak że jeszcze nie wszystko stracone. Największym problemem jest trener i bez zmiany na tym miejscu nie ma co liczyć na sukces. Westbrooka nie wymienią, plus Wizards z nim i Bealem na boisku jakoś wyglądają. Przydałby się ktoś trzeci kto mógłby pociągnąć Wizards pod ich nieobecność. Ewentualnie mogą się poddać, wymienić Beala i spędzić 2,5 roku z Westbrookiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Beal dzis tragedia. Wizards prawie nie ogladam (bardziej Heat chcialem zobaczyc),ale facet wygladal jakby myslam byl gdzie indziej. W sumie ogolnie Wizards nie przekonali mnie by czesciej na nich spogladac. Westbrook po swojemu, reszta wygladala jak jakas przypadkowa zbieranina bez ladu i skladu. Nie wiem ... moze mialem pecha, ze akurat na taki mecz trafilem, ale zachecajaca to nie wygladalo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebezpiecznie blisko zbliżamy się do połowy lutego, a trenerem Wizards dalej jest Scott Brooks. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nikomu kompletnie nie zależy na rozwoju młodych - Deni zagrał 15 minut (???), Rui mniej niż 23. Kto dostał więcej minut na parkiecie? Lopez czy Ish Smith. Gdzie tu jakakolwiek logika? Drużyna bije się o to, by nie zamykać Konferencji Wschodniej, a mimo to trener ma gdzieś, czy młodzi dostaną jakże potrzebne minuty do grania. W dodatku już chyba na dobre Brooks zrezygnował z Bongi, który w tym sezonie także jest najskuteczniejszym broniącym.

Tu potrzebne jest zwolnienie trenera, już nie tylko z oczywistych powodów taktycznych, ale po prostu żeby zawodnicy dostali powiew świeżości, trochę wolności i wprowadzenia optymizmu. Board wysyła tylko sygnały "no i co, że idzie nam do dupy, nam to pasuje!" i to jest straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agent Beala powiedziało Yahoo, że jego klient chce za wszelką cenę zostać w DC i zrobić z drużyny contendera.

https://sports.yahoo.com/bradley-beal-is-off-the-nbas-trade-market-he-doesnt-want-to-quit-on-something-203233548.html

Tylko pytanie - niby jak?

Ubiegłej nocy kolejna porażka, tym razem z Raptors, różnica 22 punktów, nawet nie było czego zbierać w sumie. otwarta trójka za otwartą trójką. Żeby zmobilizować zawodników do czegokolwiek, to trzeba zwolnić sztab i to gołym okiem widać.

Edytowane przez Rek'Sai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brooks powinien polecieć z Waszyngtonu już jakiś czas temu, natomiast wydaje mi się, że Scott nadal ma opinię gościa z dobrą ręką do młodych i utalentowanych zawodników i dlatego po kontuzji Walla uznano, że warto będzie zostawić go w klubie. Osobiście nie rozumiem tego ruchu, bo nigdy nie byłem fanem jego warsztatu trenerskiego i uważam, że nie ma przypadku w tym, że Wizards rok w rok po bronionej stronie parkietu są po prostu tragiczni.

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brooks Brooksem ale jednak to jakim szkodnikiem obecnie jest Westbrook to niepojęte. Z jakiegoś powodu jad się leje na innego Russella a nie ma chyba gorszego startujacego rozgrywającego w lidze. Jedyne dwie wygrane to nad Nets ale Westbrook jest koszmarny

A najlepsze ,że Shaq po tym jak uznal ,że Westbrook jest lepszy od Doncica to dziś palnął ,że jest lepszy od Mitchella. Co ten Shaq ma za problem z Jazz to ja nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ely3 napisał:

 

A najlepsze ,że Shaq po tym jak uznal ,że Westbrook jest lepszy od Doncica to dziś palnął ,że jest lepszy od Mitchella. Co ten Shaq ma za problem z Jazz to ja nie wiem

Shaq to dzban, polecam olać wszystko co związane z NBA on TNT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olać bo co? Jeden Shaq w studiu plus Marv Albert który nie powinien komentować bo nie ogarnia już od kilku lat. W ESPN masz takiego Paula Pierce'a który jest dużo gorszy od Shaqa, amatorke Rachel Nichols(ceremonia Heat jako zwycięzców eastu w bubble)pastora Jacksona czy Mark Jones z problemami psychicznymi . W zasadzie to ESPN ma jedynie Breena który jest świetny, ale kiedyś był lepszy. Van Gundy też już od dawna za dużo śmieszkuje gdy nie powinien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez takie słowa, jak te Shaqa, najbardziej dostaje się... samemu Westbrookowi. Wiadomo, że chłop jest w lidze jedną z najmniej lubianych postaci, więc z miejsca dostaje backlash, na który nie zasługuje.

Podawanie takich statystyk bez kontekstu też jest krzywdzące i manipulujące trochę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.