Skocz do zawartości

San Francisco Warriors 2020/2021


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba będzie wielka smuta... Klay ma skasowany Achilles. Chyba już możemy zapomnieć o Klayu bo nawet jeśli wróci za rok to już będzie miał za sobą prawie 30 miesięcy cięzkich kontuzji. Nogi poharatane jak u emeryta...A ma jeszcze przed sobą 4 lata maxa tj jakieś 160 baniek. Makabrycznie źle kończy się era wielkich Warriors. Nikt nie odbierze już chwały Curremu ale teraz będzie przed nimi cięzki sezon

Kasy nie mają na żadne wzmocnienia. Płaca gruby podatek a jakby odjąć debiutancką umowę Wisemana to ich piąty na liście płac zarabia 4,8 .... Chciałbym znowu widzieć Stephena w PO walczącego o coś rzucającego trójki znikąd ale to chyba będzie trudne w tym roku

Golden ma na kontraktach

Grube ryby

Curry, Klay. Wiggins. Draymond.

Ta czwórka kosztuje ich 130 mln. 4 zawodników.. To więcej niż jak na razie caly skład Jazz a pewnie i 80% zespołów w NBA wydaje mniej na płace 15 zawodników niż Golden na tę czwórkę

Wiseman 8,7

Cała reszta poza Looneyem to jakieś nonejmy z G Ligi.. Jakieś Bowmany. Paschalle itp... Golden ma bogatych właścicieli ale chyba nie bez powodu jako jedyni chcieli mieć halę wypełnioną w 50% ale dziś władze San Francisco zablokowały taką możliwość. Oczywiście jest możliwość ,że wezmą za 5 mln jakiegoś weterana ale niestety bardziej realne ,że nadal skład będa uzupełniać graczami typu Ky Bowman

Nie wiem co Golden może zrobić ale jeśli chcą nadal ratować karierę Curremu to musza spakować Klaya z jakimś wyborem przyszłym i wysłać go do innej ekipy. Ja wiem ,ze to ryzyko pozbywać się takiego gracza. Ale z drugiej strony Golden nie może czekać kolejne 2 lata na jego powrót do normalnej dyspozycji a mają jego balst umowę to nie są w stanie nic zrobić. Nie ma szans na wzmocnienia na większa głębie składu na kogolwiek na ławkę

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mają chyba TPE za Iguodale jeszcze na poziomie 17 baniek, MLE, Minimum dla Weteranów i za Klaya dostaną DLE na poziomie - nie jestem pewny ale obstawiam - 9,3 bańki.
Powinni coś z tego ulepić. Klaya mi po ludzku szkoda. Nie wiem jak będzie wyglądał po 30 miesiącach bez gry ale na pewno nie na kontrakt 40milionowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Z całym szacunkiem ale kto wymyśla takie bzdury jak to ,że Golden weźmie Oubre na siebie i zapłaci podatek 200 mln .... ech

Golden prędzej nie zrobi żadnego ruchu niż weźmie taką umowę jak Oubre

Juz nawet pomijajac to, ale widac ile kasy pozera jedynie czworka graczy, a reszta to poza Looneyem i teraz jeszcze nowym nabytkiem z draftu(no wlasnie..l z draftu) no namey ... do tej pory myslalem ze to Lakers zaliczali najwieksze spadki ze swoim pozycji poteg, ale Warriors sa chyba jeszcze jedna kontuzje od ich przebicia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

To chyba będzie wielka smuta... Klay ma skasowany Achilles. Chyba już możemy zapomnieć o Klayu bo nawet jeśli wróci za rok to już będzie miał za sobą prawie 30 miesięcy cięzkich kontuzji. Nogi poharatane jak u emeryta...A ma jeszcze przed sobą 4 lata maxa tj jakieś 160 baniek. Makabrycznie źle kończy się era wielkich Warriors. Nikt nie odbierze już chwały Curremu ale teraz będzie przed nimi cięzki sezon.

Oddajcie emotki bo nie ma jak na takie posty reagować.


Straszna lipa - kolo miał pace na pewnego HoFa i historycznie dobrego grajka a teraz po powrocie jego sufit to pewnie będzie 15 ppg shooter z ławki bez D :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R.I.P. Klay... Takich graczy pełnych profesjonalizmu, determinacji, dających team spirit i jednocześnie jakość po obu stronach parlietu jest naprawdę niewielu w lidze. 

Wielka, wielka smuta to mało powiedziane. 😥

54 minuty temu, ely3 napisał:

Nikt nie odbierze już chwały Curremu

Tak sądzisz? Chyba nie ma dziś drugiego gracza w NBA, który miałby właśnie teraz tyle do udowodnienia - tak dla siebie jak i dla... Klaya. Moim zdaniem to właśnie ten sezon będzie ważył o tym, czy ludzie będą mówić że tytuły były dzięki niemu czy AI, Klayowi i KD... Ehhh.

Sytuacji nie zazdroszczę, bo z jednej strony mając być może najlepszego strzelca dystansowego w historii ligi, super stara i przyszłego HoF oraz jednego z najbardziej wszechstronnych DPOY ligi + Wigginsa i paczkę mlodych rolsów, większość ekip nie posiadałaby się ze szczęścia i zastanawiała która cegiełkę dołożyć, żeby być contenderem...

Z drugiej te kontrakty i kontuzja Klaya, to dramat decyzyjny. Niby coś tam mogą dołożyć, ale tu nie dość, że nie będzie "gwarancji" WCF to może się okazać że o 1 rundę trzeba będzie się bić... tylko czy to jest powód do rebuildu?

Warto też zauważyć, że Stefek też ma trochę kontuzji za sobą i młodszy nie będzie. Więc z grubsza decyzja jest między all-in teraz, albo próba sprzedania Stefka (tak, sam nie wierzę, że to piszę) i przebudowa. Covid na pewno pomoże w decyzji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Z całym szacunkiem ale kto wymyśla takie bzdury jak to ,że Golden weźmie Oubre na siebie i zapłaci podatek 200 mln .... ech

Golden prędzej nie zrobi żadnego ruchu niż weźmie taką umowę jak Oubre

W sumie cos Charania juz podaje o rozmowach Oubre GSW

The Oklahoma City Thunder are in serious talks to move Kelly Oubre Jr. to the Golden State Warriors, sources tell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ely3 napisał:

Nikt nie odbierze już chwały Curremu

Please.

Curry ma peak w regularze na poziomie ~Jordana/LeBrona. 

Curry ma dwa tytuły jako najlepszy gracz swojej drużyny (w 2018 był już taki se jak na siebie). 

Curry ma być może najbardziej unikatowy skillset w historii ligi 

Curry był anchorem historycznie mocnej dynastii (5xFinals, 3xTitles, 3x +10 SRS w regularze). 

Jak wypadł Durant, a Warriors byli po czterech finałach z rzędu, to zdarzyło mu się zrobić 33-6-6 na 63 TS% w playoffach, pomimo tego, że Warriors mieli wtedy 2,5 mocnego gracza w ataku (te 0,5 to akurat gdy Draymondowi siedziała trójka).

A ludzie na poważnie piszą, że w sumie to nie wiadomo, czy ten Curry jest faktycznie tak dobry, więc niech to udowodni, albo będziemy pisali, że raczej miał farta. I to nie jest jakiś odchył, te opinie to prawie mainstream NBA-dyskusji. 

Chyba już to gdzieś pisałem, nigdy (z wiadomych względów) nie lubiłem Curry'ego, po prostu nie mogłem czerpać przyjemności z oglądania Warriors gdy byli bardziej utalentowani od Cavaliers, ale żaden inny gracz z okresu 05/06-20 (koniec peaku Duncana i prime Shaqa) nie działał tak na wyobraźnie jak on. Brakuje mu longevity, ale te 6-7 lat prime to poza pierwszym tierem historycznych wymiataczy jest kosmos. Dlatego (poza samym Klayem) szkoda, że Warriors tak brzydko się skończyli, bo branie tych Wigginsów i Oubre'ów, czy innych patusów pokroju Chrissa, to jednak przykry widok. Oubre praktycznie za free to nie jest zły ruch, ale nie wiem co Kerr musiałby zrobić żeby go nauczyć, że jednak warto czasem podać komuś innemu piłkę. 

Trochę liczyłem na jeszcze jedno spotkanie LeBrona z Currym w playoffach, gdzie można byłoby po tych wszystkich latach trochę bardziej na luzie po prostu podziwiać 'greatness', a tak to może w jakiejś pierwszej rundzie 4-1 dla Lakers.

Na ten moment Warriors są poza playoffami: Oubre, Wiggins, Curry, Wiseman też powinien dostać sporo minut, Looney po ciężkiej kontuzji - w defensywie co najwyżej przeciętnie (jak Dray wróci do formy), w ofensywie fit jest bardzo słaby, brak jakiejkolwiek głębii, a to wszystko na Zachodzie, gdzie tylko OKC nie chce grać o playoffy.

ps

Cofam to 'za darmo' za Oubre, bo jest jeszcze 1st rounder tam, ale i tak z niezłą protekcją dla Warriors.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ely3 napisał:

Z całym szacunkiem ale kto wymyśla takie bzdury jak to ,że Golden weźmie Oubre na siebie i zapłaci podatek 200 mln .... ech

Golden prędzej nie zrobi żadnego ruchu niż weźmie taką umowę jak Oubre

Confused Confusion GIF by MOODMAN

7 godzin temu, Eld napisał:

O ja prdl śmierdzi mi Wigginsem w OKC.

A ptfu.

 

Nie bluźnij Eld, bo Ci bozia język upier%$li :P 

Ogólnie uwielbiam te forumowe stereotypy. Kelly Oubre jest przekotem i mam nadzieję, że ta sytuacja będzie dla niego momentem, w którym wykona kolejny przełomowy ruch w swojej karierze. On po tym sezonie będzie FA i właśnie teraz ma możliwość zdefiniowania kim tak naprawdę chce być w tej lidze. Talent i warunki są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, nba2midnight napisał:

Juz nawet pomijajac to, ale widac ile kasy pozera jedynie czworka graczy, a reszta to poza Looneyem i teraz jeszcze nowym nabytkiem z draftu(no wlasnie..l z draftu) no namey ... do tej pory myslalem ze to Lakers zaliczali najwieksze spadki ze swoim pozycji poteg, ale Warriors sa chyba jeszcze jedna kontuzje od ich przebicia...

Zwracam ci honor Oubre jednak w Golden. Ale ja w życiu bym nie przypuszczał ,że Golden będzie mieć Wigginsa i Oubre , którzy przy ich strukturze finansowej będą ich kosztować ok 120 mln na przyszły sezon ... Oubre i Wiggins... Nieważne czy Oubre czy będzie kotem czy nie to właściciel Warriors naprawdę poszedł grubo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale smutna historia z tym Klayem, naprawdę. Gość jest takim prosem że, mimo poważnej kontuzji, management postępuje wbrew biznesowej logice & ufa mu na tyle że daje mu najdłuższego maxa, co prawdopodobnie topi zespół na lata.

No cóż, pozostaje śledzenie jego kolejnych osiągnięć w temacie 'fajne dziewczyny w NBA'.

No i fajnie się będzie oglądało Curryego w 'I got all the shots I want' mode. On + (w mniejszym stopniu, but still) Brody w Hornets czy innym słabym teamie (Rockets?)  to mogą być epickie sezony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rw30 napisał:

No i fajnie się będzie oglądało Curryego w 'I got all the shots I want' mode. On + (w mniejszym stopniu, but still) Brody w Hornets czy innym słabym teamie (Rockets?)  to mogą być epickie sezony

Wiele osób liczyło, że będzie tak już w poprzednim sezonie. Zamiast tego, Kerr nadal lobbował jakiś randomowy ruch piłki (przy okazji dobry przykład, że jednak potrzeba do tego odpowiednich graczy), który momentami wyglądał komicznie. Z hipotetycznej s5 GSW, aż 3 graczy raczej nie nadaje się do takowego grania.

Mam nadzieję, że Kerr zmieni podejście i jednak ustawi prostszy atak z Currym jako dominującym ballhandlerem - Wisemanem/Greenem jako screenerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.