Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2020/2021


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Julius napisał:

cokolwiek sie wydarzy.... keep Maxey 😓

mi się wydaje, że mocno szczęśliwie dla 76ers, Maxey miał okazję się pokazać z bdb strony co może być szalą przeważającą na wymianę Hardena.

Żeby pozyskać kogoś takiego jak James, trzeba oddać kogoś dobrego.

 

Jestem pewnie jak zwykle w mniejszości, ale Harden to absolutny 1tier ligi, zdecydowanie warty Simmonsa i Haxesa, i pewnie z marszu zacznie grać na bdb poziomie.

Ogólnie też szansa na 4tytuł z 4 różnym klubem dla Dannego :)

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, mac napisał:

Jestem pewnie jak zwykle w mniejszości, ale Harden to absolutny 1tier ligi, zdecydowanie warty Simmonsa i Haxesa, i pewnie z marszu zacznie grać na bdb poziomie.

Ogólnie też szansa na 4tytuł z 4 różnym klubem dla Dannego :)

dlaczego niby w mniejszości? magia Bena zaczyna pryskać szybciej niż bańka mydlana a jeszcze potem będa podziękowania, że okazał się być wystarczająco dobry żeby pozyskać za niego top 3 ofensywnego grajka ligi*

*w założeniu będą dziękować jak nikt się tragicznie nie rozwali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Chyba faktycznie są na etapie dopinania szczegółów. 

Miałem właśnie też to wrzucać że bronią się przed oddaniem Maxyea, ale oni po prostu kogoś muszą dołożyć do wymiany bo się nie zepnie finansowo. 

Harden - S.Curry - T.Harris - PJ Tucker - Embiid?

Damn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, KyleLowryass napisał:
41 minut temu, mac napisał:

Jestem pewnie jak zwykle w mniejszości, ale Harden to absolutny 1tier ligi, zdecydowanie warty Simmonsa i Haxesa, i pewnie z marszu zacznie grać na bdb poziomie.

Ogólnie też szansa na 4tytuł z 4 różnym klubem dla Dannego :)

dlaczego niby w mniejszości?

Bo większość kibiców za Hardena chciałaby oferować swój najgorszy kontrakt + swój trzeci najlepszy asset + picki (ale też nie za dużo do przodu, żeby poszły tylko te pod koniec trzeciej dziesiątki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Miałem właśnie też to wrzucać że bronią się przed oddaniem Maxyea, ale oni po prostu kogoś muszą dołożyć do wymiany bo się nie zepnie finansowo. 

Harden - S.Curry - T.Harris - PJ Tucker - Embiid?

Damn. 

Spoko. Dopoki trenerem jest Doc, to dalej trudno uwierzyc w tytul dla Sixers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chytruz napisał:

 

Bo większość kibiców za Hardena chciałaby oferować swój najgorszy kontrakt + swój trzeci najlepszy asset + picki (ale też nie za dużo do przodu, żeby poszły tylko te pod koniec trzeciej dziesiątki).

idealnie wpisuje się to tezę zasłyszaną w czasach młodszych 'debile są wszędzie i w większości' ale w przypadku hardena szkodzi też prasa jaką ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczęli go mianując Branda GMem, teraz to już samo ryzyko porzucenia inwestycji pcha ich w niebezpieczne rejony

5 minut temu, nba2midnight napisał:

Spoko. Dopoki trenerem jest Doc, to dalej trudno uwierzyc w tytul dla Sixers.

trener to tylko głos tego co ma za plecami i filtrowanie decyzji, Joerger i Burke to nie licząc Nets topowy zestaw asystentów w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, KyleLowryass napisał:

zaczęli go mianując Branda GMem, teraz to już samo ryzyko porzucenia inwestycji pcha ich w niebezpieczne rejony

Jak masz szansę grać o tytuł, to robisz wszystko żeby grać o tytuł, problemem pozyskania Hardena nie jest to, że nie jest zajebistym upgradem nad Simmonsem (oczywiście, że jest), a fakt, że niedługo skończy 32 lata, za rok trzeba będzie mu dać pięcioletniego supermaxa, a to, czy Harden zostanie w zespole pewnie zależy od tego czy Sixers będą blisko wygrania tytułu, co nie jest blisko żadnego pewnika. Simmons zaczyna dopiero pięcioletniego maxa i nawet (worst case scenario) jak Embiid złoży request za rok-dwa, bo Sixers są zbyt słabi na walkę o mistrzostwo, to Philadelphia ma (ignorując wypadki losowe jak jakieś achillesy i ACLe gwiazd) spokojną przyszłość mając dwie gwiazdy/graczy z value gwiazd na rynku.

Jak Sixers pozyskają Hardena i odpadną w drugiej rundzie z jakimiś Bucks (realny scenariusz), to będą w sytuacji, że za rok Harden może uciec gdziekolwiek, gdy mają zawalone salary umową Harrisa i nie mają assetów, a w takich okolicznościach Sixers musieliby pewnie zaorać cały team. Jak ktoś twierdzi: ,,taaak, jak masz szansę grać o tytuł, to robisz wszystko żeby grać o tytuł'', to ma do tego podstawy (sam tak uważam), ale z perspektywy organizacji taka wymiana to jest po prostu gambling, bo timeline nowego kontraktu Hardena/jego oczekiwań//sytuacji assetowo-salarowej Sixers/poziomu obecnego Wschodu, powoduje, że może być pięknie, ale może zrobić się brzydko - bo Harden nie jest LeBronem, to nie jest żaden gwarant zrobienia finałów. Zwłaszcza, że, z całą sympatią, Harden raczej nie będzie miał skrupułów wrzucić organizację pod pędzącego Shinkansena jak nie będzie miał realnych szans na tytuł.

Ale ... osobiście jestem na tak, nie wiem kogo mieliby Sixers dokładnie oddać za Hardena i PJa, ale to byłaby na papierze rotacja na poziomie mistrzowskiego teamu. Ale wiem też dlaczego ta wymiana to nie jest no-brainer.

O, nieaktualne.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.