Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nie tylko Ciebie cieszy :D Wielcy Trailblazers coraz bliżej 5 seedu :D 

Poza zwycięstwami Heat 30toma z możnymi tego świata nic mnie tak nie cieszy jak twoje reakcje na zwycięstwa wielkich Portland. Serio. Choc ostatnio tez wygrane Bostonu poprawiaja mi humor. Seria Boston Chicago to złote zgłoski w annałach sim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Poza zwycięstwami Heat 30toma z możnymi tego świata nic mnie tak nie cieszy jak twoje reakcje na zwycięstwa wielkich Portland. Serio. Choc ostatnio tez wygrane Bostonu poprawiaja mi humor. Seria Boston Chicago to złote zgłoski w annałach sim. 

Od koedy Wielcy Trailblazers trzęsą Zachodem to SlaKB i Camby się do mnie przestali odzywać :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Alonzo napisał:

Czyżby wiązało się to z jakimś pickiem? 🤔 

Skąd-żeby!

 

25 minut temu, ignazz napisał:

To z zazdrości. Musisz zrozumieć takie ludzkie odruchy nawet będąc na poziomie nieosiągalnym dla śmiertelników. 

co prawda to prawda, boscy Trailblazers przyzwyczaili się do zazdrości małych Organizacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 71 (na pierwszym miejscu goscie)

Jazz 96 - Warriors 105
play-by-play

76ers 125 - Pistons 120
play-by-play

Bucks 112 - Grizzlies 104
play-by-play

Clippers 100 - Celtics 95
play-by-play

Knicks 90 - Spurs 116
play-by-play

Raptors 95 - Cavaliers 121
play-by-play

Heat 113 - Nuggets 122
play-by-play

Mavericks 115 - Hawks 94
play-by-play

Timberwolves 113 - Bulls 99
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Dwyane Wade- UTA - 32 days
    Grant Hill - MIA - 8 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciągle zadziwia słabość Grizzlies. Jeśli patrzeć na top duety to z nimi tylko 76ers mogą się równać a jeszcze przecież tam jest kilku fajnych grajków jako support.

Coś tam chyba fit szwankuje mocno - Terry robiący niecałe 18 ppg wydaje się mocno źle użyty + zamiast Millerów czy innych Soli to tam na PF powinien być jakiś rzeźnik w stylu Reggiego Evansa imho (na cholerę im jakieś 'fikuśne czwórki' jak mają LeBrona :))

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, julekstep napisał:

Mnie ciągle zadziwia słabość Grizzlies. Jeśli patrzeć na top duety to z nimi tylko 76ers mogą się równać a jeszcze przecież tam jest kilku fajnych grajków jako support.

Coś tam chyba fit szwankuje mocno - Terry robiący niecałe 18 ppg wydaje się mocno źle użyty + zamiast Millerów czy innych Soli to tam na PF powinien być jakiś rzeźnik w stylu Reggiego Evansa imho (na cholerę im jakieś 'fikuśne czwórki' jak mają LeBrona :))

Bo mają c***owego gma to są słabi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

imho warto tam pokombinować (może Terry na PG?, może ktoś da jakiegoś true PFa na dłuższym kontrakcie za Millera) bo przejebany core i talent jest

A żebym to ja nie probował pozyskać jakiegoś fajnego pfa albo centra, Howardem też na pfie grałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kolader napisał:

A żebym to ja nie probował pozyskać jakiegoś fajnego pfa albo centra, Howardem też na pfie grałem

no zobaczymy - okienko Grizzlies jest długie (a ten duet pewnie będzie jeszcze lepszy), ale już teraz widać że obecny support chyba nie pyka (mimo talentu) - nawet w meczu ze mną LBJ i Dwight zdominowali swoje matchupy (Nocioni i Perk zagrali po 20 min przez foul trouble) a i tak dość komfrotowo wygrałem.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

no zobaczymy - okienko Grizzlies jest długie, ale już teraz widać że obecny support chyba nie pyka (mimo talentu) - nawet w meczu ze mną LBJ i Dwight zdominowali swoje matchupy (Nocioni i Perk zagrali po 20 min przez foul trouble) a i tak dość komfrotowo wygrałem.

A przypomnij sobie ilu fajnych graczy przez ten czas się przewinęło. Kidd, Billups, Prigioni, Brandon a to tylko pg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kolader napisał:

A przypomnij sobie ilu fajnych graczy przez ten czas się przewinęło. Kidd, Billups, Prigioni, Brandon a to tylko pg

no niby tak - zobaczymy co będzie dalej w tej ekipie

w sumie nie to żeby mi specjalnie zależało żeby ta para została optymalnie obudowana xD (bo JAK W KOŃCU DOJDĘ DO FINAŁU to chciałbym wygrać xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

no niby tak - zobaczymy co będzie dalej w tej ekipie

w sumie nie to żeby mi specjalnie zależało żeby ta para została optymalnie obudowana xD (bo JAK W KOŃCU DOJDĘ DO FINAŁU to chciałbym wygrać xD)

Memphis Orlando zachodu? 🤣

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

naaaah inny case kompletnie - masz dwóch superstarów, ja przez lata miałem jednego -> a teraz się przerobiłem na 'team basketball' (coś w stylu dawnych Nuggets w sumie :P)

Bardziej mi chodziło że obaj mamy lub mieliśmy predyspozycje by być wysoko a zawsze jest coś zjebane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.