Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, SlaKB napisał:

Ja chcialem tylko znaleźć alternatywe dla suchego oPPG które często jest mylące.

Pistons są słabi w obronie (nic dziwnego, jedyny naprawdę dobry obrońca w S5 to BigAl), ale mają historycznie dobry atak (póki co jest pace na to, żeby pobić najlepszy atak w historii (również Pistons w 2027 :))

Trzeba będzie się zmówić i niech wszyscy ustawia przeciw pistons super słów pace 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Dziwi mnie niski poziom defensywy Heat. Anderson jest słaby ale Hill Sheed JON i nawet Kidd są dobrzy. Ławka tez ma paru stoperów. 

Dodatkowo nie czuje abym dostawał 120-130 punktów regularnie a często przegrywam 105:106 lub 111:109

W ostatnich 20 dniach (od 40 do 60) pogorszyłeś się w obronie o 2,2pkt. a ofensywa siadła nieznacznie, ale jednak o 0,3pt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, SlaKB napisał:

Coraz bardziej realny staję się brak awansu Wizards do PO :o

wydawało się, że po dodaniu CWebba powalczą mocno o misia, a tu najpierw kontuzja Webbera w poprzednim sezonie (ale i tak było ECF z niskiego seedu) a w tym sezonie to nie wiem o co chodzi. CWebb słabiutki sezon gra, to że grał w ASG to skandal!

Slaby CWebb to dalej topowy PF. Tam glowny problem to niewypal Deng imho :)

ale ja ciagle licze na to ze wejda z 8ego seeda i pykna Pistons (bo maja potencjal na to)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, julekstep napisał:

Slaby CWebb to dalej topowy PF. Tam glowny problem to niewypal Deng imho :)

ale ja ciagle licze na to ze wejda z 8ego seeda i pykna Pistons (bo maja potencjal na to)

CWebb z takim supportem to powinien PO leciutko zrobić.

Chociaż oczywiście mocno się wkurwie jak mając pierwszy seed znowu trafię na Wizards 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Knicks, którzy mają żelazna defensywę, mają za to fatalny atak 104,4pkt. - gdzie moi Sonics są lepsi od Knicks o 4pkt. w ataku. 

Na gołe cyferki w OFF i DEF ma wpływ tempo gry, NYK jeśli dobrze pamiętam grają fast, gdyby podkręcili tempo pewnie dorzuciliby kilka pkt, tylko po co ... kosztem strat (a tu jest największy problem NYK) i defensywy? Schooting off mają w połówce, obwód w top10.

W +/- NYK mają +4 , Sonics -4... także tego.

Poza tym warto też zwrócić uwagę na jakim poziomie NYK ma schooting deff, zarówno pod koszem jak i na obwodzie. To jest niby drużyna bez aktualnie wielkich gwiazd, ale nadrabia doświadczeniem i optymalnym zbalansowaniem ustawienia pod swoje umiejętności ;)

 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 65 (na pierwszym miejscu goscie)

Sonics 98 - Spurs 134
play-by-play

Grizzlies 119 - Celtics 100
play-by-play

Trailblazers 124 - Cavaliers 108
play-by-play

Rockets 88 - Kings 108
play-by-play

Lakers 116 - Timberwolves 115
play-by-play

Magic 127 - Suns 115
play-by-play

Raptors 74 - Warriors 100
play-by-play

Knicks 96 - Hornets 106
play-by-play

Bulls 95 - Wizards 116
play-by-play

Clippers 86 - Nets 81
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Krzemo napisał:

Na gołe cyferki w OFF i DEF ma wpływ tempo gry, NYK jeśli dobrze pamiętam grają fast, gdyby podkręcili tempo pewnie dorzuciliby kilka pkt, tylko po co ... kosztem strat (a tu jest największy problem NYK) i defensywy? Schooting off mają w połówce, obwód w top10.

W +/- NYK mają +4 , Sonics -4... także tego.

Poza tym warto też zwrócić uwagę na jakim poziomie NYK ma schooting deff, zarówno pod koszem jak i na obwodzie. To jest niby drużyna bez aktualnie wielkich gwiazd, ale nadrabia doświadczeniem i optymalnym zbalansowaniem ustawienia pod swoje umiejętności ;)

 

Mi nie chodziło o krytykę Knicks :) -grają świetnie i oczywiście bezapelacyjnie są lepsi od moich Sonics. Porównywałem tu ofensywę. Ogólnie taki przejściowy sezon mi się przyda, bo jest sporo liczb do analizy jak komuś chce się przysiąść. ja przy Dragiciu i mimo wszystko pomimo jego stats przy również debiutującym Lopezie pewnego progu w defensywie nie przekroczę w tym sezonie. Knicks to drużyna playoffowa, a ja pewnie nawet nie wbiję się do top20. Zresztą cały czas experyentuję z rotacją - choc Dragic już wrocił do s5. Millsap pierwszy mecz po powrocie wszedł z ławki - ale to dlatego, zeby go po kontuzji nie forsować. Dziś ze Spurs grałem juz żelazną s5 i pomimo, ze prowadziłem do przerwy, to Spurs mnie zmiażdżyli w 3qw. 54 pkt... to była rzeźnia.. kibice aż odwracali wzrok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

@Alonzo Napisz swoje top5 faworytów do mistrza. Ciekaw jestem listy.

 

To jeszcze za duże wyzwanie dla mnie :) 

Mogę podać 11 teamów na ten moment - Pistons, Heat, Kings, Magic, Hornets, Grizzlies, Cavs, Spurs, Nuggets, 76ers i Jazz. Część kandydatów pewnie bez problemu odrzucisz, ale ja jeszcze nie chcę na ten moment. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Ty też daj swoich :)

Właśni tak sobie analizuje i chyba bardziej mi faworytów widzę jednak na Zachodzie.

Pistons - Fatalna defensywa, słabe punkty w pierwszej piątce.

Magic - Brak starpower, Kevin Martin jako pierwsza opcja brzmi po prostu śmiesznie.

Cavs - Słaba strefa podkoszowa, Thomas jest już po drugiej stronie rzeki.

Heat - Niby najmocniejsi, ale fit tu kuleje moim zdaniem. Lidera ofensywy stosunkowo łatwo wyłączyć.

Hornets - Ta moja defensywa to chyba trochę fluke, aczkolwiek sprawny GM mieszając taktyką potrafi optymalizować potencjał kadrowy.

Sixers - Wiadomo, na RS są krótcy kadrowo, ale w PO nikt nie chce ich trafić.

Spurs - Wydaje mi się, że z Yao Mingiem i Pippenem byliby głównym faworytem do mistrzostwa, a tak Haywood, Jamison... Ale skład jest bardzo mocny.

Kings - Przy całym szacunku do tego co gra w tym sezonie Richard Hamilton, to ten roster jest po prostu za słaby na poważne granie.

Jazz - Nie mogę pojąć jak mając okienko na mistrzostwo oddali Kevina Johnsona. Gimmie ostro czaruje i zawsze ugra więcej niż powinien, ale po tym roszadach wypadli z pierwszego tieru.

Nuggets - Czterech graczy z impactem real all-stara/suprstara. Tacy trochę gorsi Sixers.

Grizzlies - LeBron i Howard powoduje, że co roku czekamy, aż zdominują ligę. Nic się jednak takiego nie dzieje. Może problemem jest, że ich trzeci najlepszy kiepsko pasuje do dwójki liderów, a na obwodzie brakuje prawdziwej trzeciej opcji.

Warriors - Pisałem o Nich już przed sezonem. Baron Davis w MVP mode, na papierze świetni obrońcy, ale defensywa jednak zawodzi. Dużo krytyki spada na Webbera, ale Garnett też daje ciała. W RS bardzo krótki roster, chyba najgorsza ławka w lidze. Mimo to cholernie groźni. Świetna pierwsza opcja i bardzo dobry fit.

Także podsumowując:

1. San Antonio Spurs

2. Philladelphia 76ers

3. Denver Nuggets

4. Golden State Warriors

5. Memphis Grizzlies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Magic - Brak starpower, Kevin Martin jako pierwsza opcja brzmi po prostu śmiesznie.

Śmieszny Kevin Martin jako pierwsza opcja:

Inside - 60

Jumpshot - 97

3pt - 100

Handling - 61

Razem - 318

Wielki All-Star Paul Pierce jako pierwsza opcja:

Inside - 77

Jumpshot - 84

3pt - 91

Handling - 54

Razem - 306

 

także teges no :) 

wiem że tu ludzie kupują mocno SlaKBowy PR...ale pls -> K-Mart jest ofensywnie bardzo legitnym grajkiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.