Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

Śmieszny Kevin Martin jako pierwsza opcja:

Inside - 60

Jumpshot - 97

3pt - 100

Handling - 61

Razem - 318

Wielki All-Star Paul Pierce jako pierwsza opcja:

Inside - 77

Jumpshot - 84

3pt - 91

Handling - 54

Razem - 306

 

także teges no :) 

wiem że tu ludzie kupują mocno SlaKBowy PR...ale pls -> K-Mart jest ofensywnie bardzo legitnym grajkiem

 

Ale jednak grają dwie strony parkietu. Calderon z tego co pamiętam w ofensywie też jest lepszy niż CP3 i sporu czołowych point guardów.

Wydaje mi się, że przykładowo mój Delfino przy tak wyciągniętych statach też mógłby robić za all-stara.

Po za tym Martin jest przeładowany jako strzelec dystansowy, a moim zdaniem lepiej jak ofensywne staty też są rozłożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

Śmieszny Kevin Martin jako pierwsza opcja:

Inside - 60

Jumpshot - 97

3pt - 100

Handling - 61

Razem - 318

Wielki All-Star Paul Pierce jako pierwsza opcja:

Inside - 77

Jumpshot - 84

3pt - 91

Handling - 54

Razem - 306

 

także teges no :) 

wiem że tu ludzie kupują mocno SlaKBowy PR...ale pls -> K-Mart jest ofensywnie bardzo legitnym grajkiem

 

A ten scrub Dennis Scott - 316 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Po za tym Martin jest przeładowany jako strzelec dystansowy, a moim zdaniem lepiej jak ofensywne staty też są rozłożone.

Kolo jako pierwsza opcja robiaca ponas 23 ppg jest o wlos od 50/40/90 (o co w simce trudniej niz w rilu) - ja nie narzekam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Właśni tak sobie analizuje i chyba bardziej mi faworytów widzę jednak na Zachodzie.

Pistons - Fatalna defensywa, słabe punkty w pierwszej piątce.

Magic - Brak starpower, Kevin Martin jako pierwsza opcja brzmi po prostu śmiesznie.

Cavs - Słaba strefa podkoszowa, Thomas jest już po drugiej stronie rzeki.

Heat - Niby najmocniejsi, ale fit tu kuleje moim zdaniem. Lidera ofensywy stosunkowo łatwo wyłączyć.

Hornets - Ta moja defensywa to chyba trochę fluke, aczkolwiek sprawny GM mieszając taktyką potrafi optymalizować potencjał kadrowy.

Sixers - Wiadomo, na RS są krótcy kadrowo, ale w PO nikt nie chce ich trafić.

Spurs - Wydaje mi się, że z Yao Mingiem i Pippenem byliby głównym faworytem do mistrzostwa, a tak Haywood, Jamison... Ale skład jest bardzo mocny.

Kings - Przy całym szacunku do tego co gra w tym sezonie Richard Hamilton, to ten roster jest po prostu za słaby na poważne granie.

Jazz - Nie mogę pojąć jak mając okienko na mistrzostwo oddali Kevina Johnsona. Gimmie ostro czaruje i zawsze ugra więcej niż powinien, ale po tym roszadach wypadli z pierwszego tieru.

Nuggets - Czterech graczy z impactem real all-stara/suprstara. Tacy trochę gorsi Sixers.

Grizzlies - LeBron i Howard powoduje, że co roku czekamy, aż zdominują ligę. Nic się jednak takiego nie dzieje. Może problemem jest, że ich trzeci najlepszy kiepsko pasuje do dwójki liderów, a na obwodzie brakuje prawdziwej trzeciej opcji.

Warriors - Pisałem o Nich już przed sezonem. Baron Davis w MVP mode, na papierze świetni obrońcy, ale defensywa jednak zawodzi. Dużo krytyki spada na Webbera, ale Garnett też daje ciała. W RS bardzo krótki roster, chyba najgorsza ławka w lidze. Mimo to cholernie groźni. Świetna pierwsza opcja i bardzo dobry fit.

Także podsumowując:

1. San Antonio Spurs

2. Philladelphia 76ers

3. Denver Nuggets

4. Golden State Warriors

5. Memphis Grizzlies

Kings realnie bez kontuzji, to max semi final. Ten sezon to sezon przejsciowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ale jednak grają dwie strony parkietu. Calderon z tego co pamiętam w ofensywie też jest lepszy niż CP3 i sporu czołowych point guardów.

Wydaje mi się, że przykładowo mój Delfino przy tak wyciągniętych statach też mógłby robić za all-stara.

Po za tym Martin jest przeładowany jako strzelec dystansowy, a moim zdaniem lepiej jak ofensywne staty też są rozłożone.

+ Pierce ma lepsze warunki fizyczne i atletyzm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SlaKB napisał:

A ten scrub Dennis Scott - 316 :)

 

2 minuty temu, SlaKB napisał:

+ Pierce ma lepsze warunki fizyczne i atletyzm

dobrze że przywołałeś atrybuty fizyczne minutę po przywołaniu Scotta

 

Scott to przecież pół-inwalida na warunki simkowe xD (gdzie Martin jest minimalnie gorszy od Pierce'a)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

 

dobrze że przywołałeś atrybuty fizyczne minutę po przywołaniu Scotta

 

Scott to przecież pół-inwalida na warunki simkowe xD (gdzie Martin jest ledwie minimalnie gorszy od Pierce'a)

No sorry, ale Scott to u mnie 4 opcja, u Ciebie Martin 1 więc jakby Scott był atletycznie na poziomie Martina to by śmiesznie trochę było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dyskusje Martin - Scott to są w realiach Simbasket równie często co LeBron - Jordan na ogólnym.

Temat wraca jak bumerang, niezależnie od tematu :P

Nocioni - Scott była wcześniej dyskusja, ale po wrzuceniu tych statow przez Julka przyszedł mi do głowy Scott :P

14 minut temu, julekstep napisał:

Kolo jako pierwsza opcja robiaca ponas 23 ppg jest o wlos od 50/40/90 (o co w simce trudniej niz w rilu) - ja nie narzekam!

Co do tego 50/40/90 to jako jeden z nielicznych osiągnął to AI, który robił wtedy 35,3 ppg! Co jak co, ale ofensywnie to AI jest najlepszy w historii. W tym sezonie póki co też ma takie %. Z kolei podopieczny Iversona Jameer fuckin Nelson robi 50/86/50, mógłby podciągnąć te FT%

btw. @MarcusCamby dlaczego uważasz, że Thomas jest po drugiej stronie rzeki? Jest już past prime, ale to dalej 26/5/4 na dobrych %

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

Śmieszny Kevin Martin jako pierwsza opcja:

Inside - 60

Jumpshot - 97

3pt - 100

Handling - 61

Razem - 318

Wielki All-Star Paul Pierce jako pierwsza opcja:

Inside - 77

Jumpshot - 84

3pt - 91

Handling - 54

Razem - 306

 

także teges no :) 

wiem że tu ludzie kupują mocno SlaKBowy PR...ale pls -> K-Mart jest ofensywnie bardzo legitnym grajkiem

 

Hamilton ma razem 351 i zjada waszych leszczy na kolacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.