Skocz do zawartości

PLAYOFFS 2009


HSN

Rekomendowane odpowiedzi

no i mamy rox. ciesze sie z tego powodu. wolalem rox od trailblazers. wiadomo to bylo nie od dzis.

pierwszy mecz w poniedzialek. drugi w srode, trzeci w piatek a czwarty w niedziele.

szkoda, ze nie doszlo do g7 pomiedzy tymi ekipami. ale wtedy wieksze szanse na w mieliby rockets wiec nie ma co narzekac. chlopaki maja dosc dluga przerwe. spodziewalem, sie ze seria rozpocznie sie juz w ta sobote. byloby to 5 dni wolnego. tymczasem mamy dokladnie tydzien wolnego. wiec nie bedzie juz takiego handicapu jak mielismy rok temu, gdzie zespol przyjezdny(jazz) rozpoczal 2 runde z marszu i zanim sie otrzasnal przegrywal 2-0 po mecach w la. pamietam, ze lecieli wtedy jazzmani chyba prosto z houston do los angeles.

 

generalnie po tym co widzialem w sezonie uwazam, ze mamy jedna z lepszych linii defensywnych na yao. bynum niekoniecznie musi tu duzo grac. on moze dochodzic do siebie jeszcze. phil wypusci go w s5 moze sie odbuduje ale uwazam, ze najwieksze szanse mamy grajac z nimi gasolem i odomem. obawiam sie tylko battiera i artesta. zarowno w defensywie jak i ofensywie. ale mam wrazenie, ze to moze byc latwiejsza seria od tej z jazz. w hoston, tez jakos latwiej wygrywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagra zagra:) moze bedzie mial nawet flu game choc to nie czerwiec:P

bardziej od tego zastanawia mnie jak wypadnei dzis bynum. tydzine przerwy. wypoczal, bedzie starterem. zaliczyl falstart ale teraz juz powinine robic swoje.

no i podobno farmar moze wrocic do rotacji, bo lepiej matchupuje sie z brooksem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko powinno być dobrze. Ja stawiam na 4:2. Tak po prostu czuję :)

Na pewno nie obędzie się bez trash talking między Kobem a Artestem i właśnie żeby Kobe z tego powodu nie nałapał niepotrzebnie techników.

 

Hasło przewodnie: "Houston mamy problem"

 

A tym problemem będą Lakersi :)

 

 

Tak ps. trochę się opuściłem ostatnio przez brak czasu. Pytanko nie uważacie, że nie byłoby teraz Celtów w 2 rundzie jakby NBA zachowało się jak powinno i zawiesiło Rondo na G7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, w sumie to jest kwestia dyskusyjna. Rondo nie zagrał wielkiego meczu, ale wiadomo że gdyby go zawiesili to od razu pada motywacja reszty drużyny. No i nie miałby się kto matchupowac z Rosem a to już wielka strata.

Wg mnie liga popełniła błąd nie zawieszając Rondo. Sprawiedliwośc powinna byc (Howard), ale wiadomo - Boston to Boston. Mistrzowie. Byli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój typ 4-1 dla LAKERS.

Dlaczego tak ? Mam w pamięci jeszcze spotkania w RS / ja wiem PO to PO, ale poprzednie mecze

jednak coś mówią /, szczególnie to bez Odoma i Bynuma. Jeśli bez nich wygraliśmy dość wyraźnie,

to z nimi nie możemy być gorsi.

W sumie, moim zdaniem, jest to dla nas lepszy rywal niż PTB. Mecze na pewno będą ciekawe, gdyż

to PO i słabych ekip nie ma, ale damy radę.

Mam nadzieję, iż nadal dobrą formę utrzyma Lamar. Nie wszystkie spotkania ze względu na pracę

mogłem obejrzeć, ale poziom gry Lamara radował moje serce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż można powiedzieć...

 

Mimo wszystko, że zagrali beznadziejnie,i że drużyna z aspiracjami mistrzowskimi grać tak nie powinna, i że po prostu wstyd było patrzeć jak mecz bez walki oddają to widać było jakiś taki brak czucia tej piłki. Ja osobiście uważam, że taka długa przerwa im źle zrobiła na krótką metę ... na krótką ... bo na długą to, że Rox grają póki co co dwa dni może ich wykończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos wyjasnic jak to sie stalo, ze bylismy jedna z lepiej zbierajacych druzyn w sezonie regularnym a dostajemy od 2 rywali na deskach??

czy to sprawa trafienia na rywali, ktorszy nam pod tym wzgledem nei leza(jazz,rox) czy poprostu osllabilismy sie w tym elemencie gry?

czy z hornets i maverick zbieralibysmy lepiej? w sezonei rox i jazz mieli +3,7 zbiorki a mavs i hornets mieli tylko +1 moze wiec to w tym rzecz?

 

tak czy siak nuggets i cavs tez swietnie zbieraja. 4 serii nie wygramy przegrywajac walke na tablicach. zobaczymy czy powrot bynuma do normalnej gry cos wniesie.....

 

cavs w tym momencie maja +9 zbiorek masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że weż pod uwagę z kim oni grali ... Pistons i Hawks to nawet nie jest połowa umiejętności Jazz i Rox. A pod tablicami to nawet chyba nie jedna czwarta ... Poza tym widać, że nasi podkoszowcy formy nie mają zbytniej, a dodatkowo większych chęci. Zupełnie odwrotnie niż w Cavs. Im kiedyś musi forma spaść, a nam wzrosnąć. Poza tym założę się, że już z Orlando w finale konferencji sytuacja pod tablicami chcoaiżby z powodu obecności Howarda i Gortata się diametralnie zmieni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Born2ball N maja 10, 2009 10:54 am

Koniec PO dla Yao, Rakiety zostaja bez centrow, Jeszcze 2 mecze i Denver.

Też tak myślałem, a tu kicha i jeszcze przyjdzie nam powalczyć.

Takiego scenariusza, to chyba nikt sie nie spodziewal, bylem pewien tak wygranej i to wysokiej, ze postawilem 100 zl na H 7-0, a w meczu przewaga siegala 30 pkt dla rakiet.

 

Prawda jest taka, ze Denver sa teraz lepsi, Cavs sa zdecydowanie najlepsi, a Lakers wczoraj stracili jeszcze Odoma, wyniki badan maja byc dzisiaj. Wyglada to zle, jak rakiety rezerwami wygrywaja w takim stylu ,lakers oddaja mecz bez walki, zaangazowania, wysilku. Dla mnie to wyglada tak, ze mecze nadal sie sprzedaje w NBA i to przez samych zawodnikow jak i cale organizacje, bo innego wytlumaczenia nie mam. Bo ile osob moglo postawic na wygrana rakiet bez Yao ? dwie, trzy, bo nie wiedzialy, ze juz nie zagra. Najwieksze buki placa ogromne pieniadze LAL wplacone przez osoby, ktore postawily wlasnie na nich, dodatkowo zabijaja mniejszych bukow placac jeszcze wieksze sumy na rakiety. Lakers bogatsi o 50 mln wygrywaja 2 kolejne mecze. Wilk syty i owca cala. Nieprawdopodobne ?

 

tak czy siak jestem zniesmaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Born2ball N maja 10, 2009 10:54 am

Koniec PO dla Yao, Rakiety zostaja bez centrow, Jeszcze 2 mecze i Denver.

Też tak myślałem, a tu kicha i jeszcze przyjdzie nam powalczyć.

Takiego scenariusza, to chyba nikt sie nie spodziewal, bylem pewien tak wygranej i to wysokiej, ze postawilem 100 zl na H 7-0, a w meczu przewaga siegala 30 pkt dla rakiet.

 

Prawda jest taka, ze Denver sa teraz lepsi, Cavs sa zdecydowanie najlepsi, a Lakers wczoraj stracili jeszcze Odoma, wyniki badan maja byc dzisiaj. Wyglada to zle, jak rakiety rezerwami wygrywaja w takim stylu ,lakers oddaja mecz bez walki, zaangazowania, wysilku. Dla mnie to wyglada tak, ze mecze nadal sie sprzedaje w NBA i to przez samych zawodnikow jak i cale organizacje, bo innego wytlumaczenia nie mam. Bo ile osob moglo postawic na wygrana rakiet bez Yao ? dwie, trzy, bo nie wiedzialy, ze juz nie zagra. Najwieksze buki placa ogromne pieniadze LAL wplacone przez osoby, ktore postawily wlasnie na nich, dodatkowo zabijaja mniejszych bukow placac jeszcze wieksze sumy na rakiety. Lakers bogatsi o 50 mln wygrywaja 2 kolejne mecze. Wilk syty i owca cala. Nieprawdopodobne ?

 

tak czy siak jestem zniesmaczony.

Np. ja postawiłem na Rockets (co prawda HC +8 ale jednak).

 

Widać że słabo orientujesz się w lidze, to nie jest tak jak w Polsce, że stracisz 1 czy 2ch graczy - nawet jeżeli są to gwiazdy - i przegrywasz nagle wszystko 20punktami. Dodatkowo kontuzje kluczowych graczy, są często bardzo motywujące dla graczy drugiego planu, którzy zwykle mają mało okazji żeby się pokazać, a już w szczególności na własnym boisku, w playoff przy ogólnokrajowej telewizji.

 

Lakers wyraźnie przegrali początek meczu i później stwierdzili, że przy tak dysponowanych gospodarzach nie ma co rzucać na szalę całych możliwości skoro mają przewagę własnego boiska i w Rockets szansa na powtórzenie występu takiego jak dzisiaj jest niewielka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.