Skocz do zawartości

[2032-2033] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

nie piszę że to top na swojej pozycji, ale w miejscu gdzie miałem problem (w skali ligi) teraz jestem na delikatnym plusie - co imho przerzuca mnie z 2giego tiera contenderów (gdzie kisiłem się z Pistonsami i Wizardsami tej gry) do 1szego tiera z Grizzlies, Heat, 76ers i (może) Spurs :P 

a to wszystko za sprawą UCZCIWEGO trejdu :P

Dla mnie dalej nie zmieniłeś tieru, ale ok. Na Martinie po mistrzostwo!

A jeśli coś insynuujesz to trejd w którym pozyskałem Ala również byl uczciwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał:

@julekstep

Ogolnie z Twoimi wagami się zgadzam, ale wydaje mi się, że jumpshot u PFa jest niedoszacowany. Czytając relacje silni skrzydłowi dość często z niego korzystają.

Zgadza się, w rankingu PF taki Malone jest mocno niedoszacowany.

Za to w rankingu SF jest zbyt wysoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że za niecałe 3 godziny mija deadline na wysyłanie list waivers

Knicks, Pistons, Raptors - te drużyny mają poniżej 12 graczy w składach a nie wysłały listy / odpowiedniego info

@Krzemo @SlaKB  @Sylvinho.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachód się zrobił ciekawy w sumie. Tylko Rockets w full-kasztan mode i Sonics z bandą młodzików z  góry są poza PO.

Na wschodzie 4 najbardziej kasztanowe drużyny w lidze (Celtics, Bulls, Nets i przede wszystkim Rapotrs) + Hawks, którzy też twardo poszli w osłabienie...wychodzi że tylko 10 temaów będzie się bić o PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, eMeS napisał:

Mam głupie pytanie - gdybym chciał takiemu januaremu sprzedac drogiego zawodnika, który nie mieści mu się do salary, to mogę wykorzystać fakt że jest on pierwszy w wyborze z listy waivers i zwolnić gracza? Czy to oszustwo?

@Krzemo @SlaKB ?

jak dla mnie spoko - szczególnie jak to pójdzie jako oficjalny trade (a nie jakieś udawanki) - skoro technicznie i tak jest taka możliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.