Skocz do zawartości

[2032-2033] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

A Spurs?

Spurs wg Krzema.

Pg - Anderson - 17

Sg - Arenas - 5

Sf - Carter - 5

Pf - Ming - 16

C - Okafor - 3

Na trzech pozycjach top5 ligi. Na pozostałych dwóch też nie grają ogóry.

Dodatkowo Penny 17 sg i Brown 15 sf.

zobacz moje ostatnie tabelki w temacie power ranking - na tle ligi Spurs na 'tu i teraz' maja slaby backup na pozycjach 4/5

overall wg cyferek Spurs sa no.3 (przed Heat), ale wade maja :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SlaKB napisał:

Szukam jakiegoś SG/SF 3andD.

Za coś lepszego mogę oddać Scotta.

niech nikt sie nie da nabrac - Scott to pol-emeryt i kasztan (wyciagajcie co najmniej Dale Davisa za dobrego gracza obwodowego - to Pistons musza, nie Wy)

ahh zemsta ❤️

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

gorszy, starszy i na ciezszym kontrakcie

no i ja Nocioniego nikomu nie oferuje + nie ukrywam jego wady (tragiczne perD)

Scott ma kontrakt na dwa lata, czyli jeszcze podczas trwania tego kontraktu będzie solidny.

Zgodzę się jedynie, że jest starszy. Scott lepiej broni, jest takim samym scorerem i jedyne w czym jest gorszy to kreowanie partnerów, na SF nie jest to najważniejsze - imo ten sam tier

A jakie wady Scotta ja ukrywam?

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SlaKB napisał:

Scott ma kontrakt na dwa lata, czyli jeszcze podczas trwania tego kontraktu będzie solidny.

Zgodzę się jedynie, że jest starszy. Scott lepiej broni, jest takim samym scorerem i jedyne w czym jest gorszy to kreowanie partnerów, na SF nie jest to najważniejsze - imo ten sam tier

A jakie wady Scotta ja ukrywam?

za rok Scott bedzie 35-latkiem za prawie 12 baniek (a juz teraz jest przeplacony)

Nocioni w najgorszym momencie kontraktu bedzie 32-latkiem za 8 baniek (i on zarabia adekwatnie do skilla)

Nocioni jest 29-latkiem z 51 w potencjale, wiec kolejne campy sa otwarta loteria (mniej wiecej rowna szansa na zysk i strate), w przypadku Scotta zamiast pytania 'czy bedzie gorszy?' jest 'o ile bedzie gorszy?'

Obrona jest porownywalna (Nocioni lepiej wybroni 'wysokich' SFow, Scott 'niskich' - ale obaj z grubsza sa ciency po tej stronie) - aha Nocioni ma jeszcze lekka przewage na zbiorce (C+ vs C)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten sezon to ten sam tier gracza, a piszesz o Scottcie per "kasztan" w sytuacji gdzie Nocioni jest jednym z dwóch Twoich najlepszych graczy w ataku :D

rzeczywiście mocni Ci Magic

Ej dobra, z tym lepszym kreowaniem partnerów przez Nocioniego się zapędziłem - lepszy w tym elemencie jest Scott.

Suma skilli w obronie:

Scott - 280

Nocioni - 262

Z czego Scott dużo słabszy w postD, które na SF raczej nie jest jakoś bardzo ważne. 

W scoringu ten sam poziom, Nocioni trochę lepiej zbiera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SlaKB napisał:

Na ten sezon to ten sam tier gracza, a piszesz o Scottcie per "kasztan" w sytuacji gdzie Nocioni jest jednym z dwóch Twoich najlepszych graczy w ataku :D

rzeczywiście mocni Ci Magic

Fajnie kombinujesz z retoryką. Wiadomo że moi gracze ofensywni nie są elitą skoro dwóch moich najlepszych graczy to gracze defensywni....

Nocioni jest 4/5 najważniejszym graczem w Magic (zależy jak liczyć Okura) tak jak Scott jest 4/5 najważniejszym graczem w Pistons (zależy jak liczyć Davisa) -> i Nocioni jest lepszy :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Nocioni jest 4/5 najważniejszym graczem w Magic (zależy jak liczyć Okura) tak jak Scott jest 4/5 najważniejszym graczem w Pistons (zależy jak liczyć Davisa) -> i Nocioni jest lepszy :)  

W PO musi ktoś regularnie siekać 25+ ppg, chyba że masz dwóch scorerow na poziomie 20 ppg więc Nocioni jest ważniejszy niż Ci się wydaje

Nom, trochę lepiej zbiera (przy okazji jest słabszy w D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlaKB napisał:

Nom, trochę lepiej zbiera (przy okazji jest słabszy w D)

z grubsza to ten sam żenujący poziom (gdzie Scott może ciut zyskać po przestawieniu na SG, ale dalej będzie tu marny ofc)

PostD 61 > 43

PerD 28 < 49

DriveD 57 < 80

Stealing 71 > 66

Blocking 45 > 42

+ nie wiem czy skille 'fizyczne' jakoś wpływają na D -> ale Nocioni jest lepszy w każdym (na pewno dzięki temu jest lepszym scorerem bo skillowo jest lepszy 'outside' a wyraźnie mocniejszy jumping niweluje różnicę w inside scoring)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

z grubsza to ten sam żenujący poziom (gdzie Scott może ciut zyskać po przestawieniu na SG, ale dalej będzie tu marny ofc)

PostD 61 > 43

PerD 28 < 49

DriveD 57 < 80

Stealing 71 > 66

Blocking 45 > 42

+ nie wiem czy skille 'fizyczne' jakoś wpływają na D -> ale Nocioni jest lepszy w każdym (na pewno dzięki temu jest lepszym scorerem bo skillowo jest lepszy 'outside' a wyraźnie mocniejszy jumping niweluje różnicę w inside scoring)

Nie to nie jest ten sam poziom, driveD i perD jest ważniejsze niż postD na pozycji SF, a tu duuuza przewaga Scotta, stl i blk bardzo małe różnice.

Gdyby nie te skille fizyczne to z czystym sumieniem uwazalbym Scotta za lepszego gracza, Nocioni właśnie tym nadrabia

btw ciekawa sprawa, że taki Nelson zjada w ataku Twojego startera Bibbiego (szkoda że tak ssie w obronie :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SlaKB napisał:

Nie to nie jest ten sam poziom, driveD i perD jest ważniejsze niż postD na pozycji SF, a tu duuuza przewaga Scotta, stl i blk bardzo małe różnice.

zależy od przeciwnika - patrz Lakers pewnie będą katować Walkera na SF a i wśród elity tylko Kirilenko jest typowym perimeter grajkiem w O (LBJ jest bardziej inside, Hill gra wszędzie)

edit - nvm, teraz zobaczyłem że go sprzedali i będą grać perimeter grajkiem na SF, co nie zmienia nic jeśli chodzi o 'elitę SFów' :P 

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

zależy od przeciwnika - patrz Lakers pewnie będą katować Walkera na SF a i wśród elity tylko Kirilenko jest typowym perimeter grajkiem w O (LBJ jest bardziej inside, Hill gra wszędzie)

 

Gra inside na pozycji SF to nie tylko postup, ale też driveD gdzie Scott prezentuję całkiem niezły poziomie, a Nocioni to raczej tyczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SlaKB napisał:

Dalej w ataku słabszy niż Nelson :D

wiadomo - za cenę jednego picku + średniego prospecta to niezły upgrejd, ale Ridnour nie jest jakoś bardzo dużo lepszy od Bibbiego tak naprawdę 

nie piszę że to top na swojej pozycji, ale w miejscu gdzie miałem problem (w skali ligi) teraz jestem na delikatnym plusie - co imho przerzuca mnie z 2giego tiera contenderów (gdzie kisiłem się z Pistonsami i Wizardsami tej gry) do 1szego tiera z Grizzlies, Heat, 76ers i (może) Spurs :P 

a to wszystko za sprawą UCZCIWEGO trejdu :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.