Skocz do zawartości

[2nd Round Playoffs] Nuggets (3) vs Clippers (2)


LeweBiodroSmoka

Kto?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto?



Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Vice-kontorezerwowe napisał:

czytać nie umiesz? dawalem na forum odwrotnie by zapeszyć i by mi siadło w kuponie 

jak masz dwa zwoje mozgowe to powinienes to ogarnac.

nie no wiadomka mordo!

jak się mylisz na forum tzn że zapeszasz

Eddie murphy look alike Blank Template - Imgflip

 

Teraz, Vice-kontorezerwowe napisał:

k**** o c*** Ci chodzi?

zwal sobie konia mordą 2 razy i tyle, 

tylko że jak napiszę że zwaliłem to skąd będziesz wiedział czy to prawda czy może zapeszałem? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Idealny Tułej napisał:

He he, a jednak! 😀 Los Angeles Chockers - to dobre, chociaż dla mnie ten mecz najlepiej podsumowuje tekst jednego z komentatorów pod koniec czwartej kwarty (Reggie Miller?):

"There's an old saying that pressure can either burst pipes or make diamonds. And there's a lot of burst pipes in the Clipperland"  🤣

Mark Jackson :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Nuggets! To co pisałem wcześniej LAC mogą zbić pionę z Jazz, nie potrafili sobić ofiary to ofiara dobiła ich. Czas Doca w LA powinien dobiec końca, szczególnie przy dość ciekawym FA wśród trenerów i niech Ballmer będzie miał na tyle jaj aby go pogonić.

W Clippers mają problem z Georgem, gość się w ogóle nie stawił na playoffy choć w pisaniu głupot w social był pierwszy. To jest większy choke niż Kawhi a za bardzo nie ma co z tym zrobić.

P.s: Teksty o bańce zamiast Cali trochę słabe, bo kto wiedział, że tak będzie.

5 godzin temu, mac napisał:

To dwóch najlepszych graczy obecnie w NBA jest biała :o eat that shit BLM clowns.

Powiedziałbym nawet więcej, obaj ci gracze są Europejczykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi i jego mina razem z tablica Playoolffowego PG13 pokazuje jacy bezradni byli vs Denver. Aż przykro było widząc, że oni zdobyli 2 pkt przez połowę 4q. Kawhi ma za swoje. A Paul George to wrak po kontuzjach i nawet chyba nie 3 opcja w jakichkolwiek contenderach. I autystyczny Rivers aka mam mistrza z Hall of famerami pewno poplacze się, że biały trener go zlał. Clippers will be always a Clippers. Tu ani Jordan ani James by im nie pomógł. Gówno trash talk zespol, a nie aspirujący na contendera team. Jak się cieszę, że James ma już autostradę do mistrza. 

 

E/ autokorekta google

Edytowane przez KeepItDirty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Koelner napisał:

Patrzę wynik 40-56 dla lac  , patrzę 1-3 dla LAC . Czy Morris przejebał im serię ? Czy to spowodowało , że runęła na nich lawina z Gór Skalistych w Colorado ?

to było to, to był ten moment gdy Sap zrozumiał, że bez jego twardej gry nie ma szans na nic, a on sam zakończyłby ten 2letni okres w Nuggets w najgorszy możliwy sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KeepItDirty napisał:

Jak się cieszę, że James ma już autostradę do mistrza. 

No way 

Z Denver w RS były 3 mega bliskie mecze i jedna duża porażka z Nuggets, teraz Nuggets są w mega gazie, i przede wszystkim mentalnie są na mega wysokim poziomie, plus jest taki, że Lakers mają ludzi do bronienia Jokica i Murraya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Ciekawe jaka różnicą dziś Clippers wygrają. Jakie wasze przewidywania? moim zdaniem do przerwy w granicach 10-20 pkt  spokojne prowadzenie, w 3 kwarcie powiekszenie przewagi  powyżej +20 pkt, i może troche zejdzie wynik w 4 kwarcie jak już będzie po ptokach. 

te 1.31 u bukmacherów na Clippers wygląda jak lokata.

 

Część sancho :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, airmax napisał:

No way 

Z Denver w RS były 3 mega bliskie mecze i jedna duża porażka z Nuggets, teraz Nuggets są w mega gazie, i przede wszystkim mentalnie są na mega wysokim poziomie, plus jest taki, że Lakers mają ludzi do bronienia Jokica i Murraya

A taki LeBron James w gazie w Playoff jest od ilu lat? Rok go nie był w PO i ludzie zapomnieli, że 8 lat z rzędu był w finałach.
RS nie ma znacznie w bańce.
A w serii PO liczy się star power a James i Davis to więcej niż Jokic i Murray.
Inna sprawa Paula Millsapa na pewno cieszy wizja spotkania LeBrona w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirwir napisał:

A w serii PO liczy się star power a James i Davis to więcej niż Jokic i Murray.

Ja wiem, że Lakers są faworytem, ale star power Kawhi i George też mieli wiekszy :P 

1 minutę temu, cvbe napisał:

Czy to już jest ten moment w przypadku Paula George'a że, tak samo jak Westbrooka, lepiej go nie mieć w składzie niż mieć?

Przesiąkł Westbrookiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lucas napisał:

Wierzyli nas trzech, przed serią 

IMG_20200916_055824.jpg

Ja trochę przeceniłem Nuggs bo dałem że w 6 :P

Do finału marzeń z Heat jest już całkiem blisko.

Za rok wrócą Goldeny i mimo oczywistego progres jaki robią z roku na rok w PO Denver to taka szansa się moze nie powtórzyć. Na pełnej brać co się da z tego finału konferencji bo tak z Melo mogą już tutaj nie wrócić. 

 

EDIT:

Przemyslałem sprawę, doświadczenie mnie nauczyło, że przeciwko królowi się nie stawia. Cieżką będę miał rozkminę komu kibicować w finale konfy.

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Ja wiem, że Lakers są faworytem, ale star power Kawhi i George też mieli wiekszy :P 

Przesiąkł Westbrookiem.

przy normalnych założeniach tak to wygląda ale to chyba w tym wypadku tak nie działa. denver gra mnóstwo cutów , switchów , back doorów gdzie ewidentnie clippersi się gubili, oglądałem w nocy mecz i byłem zdziwiony jak nagle w głowach Clippers coś się pojebało i w cornerze nie podwajali Joka czy Murraya tylko innego pinkie łepka ( Harris ??? Craig ??? Grant ??? ). ewidentnie przy zmęczeniu widać u nich było brak koncentracji , które idzie na konto Doca Riversa. pamiętajmy też , że Murray i Jokić weszli na inny lvl niż w RS.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EiAuyu_U0AAU-N6?format=jpg&name=4096x409

Dla takiej foty schudł :D 

9 minut temu, Koelner napisał:

przy normalnych założeniach tak to wygląda ale to chyba w tym wypadku tak nie działa. denver gra mnóstwo cutów , switchów , back doorów gdzie ewidentnie clippersi się gubili, oglądałem w nocy mecz i byłem zdziwiony jak nagle w głowach Clippers coś się pojebało i w cornerze nie podwajali Joka czy Murraya tylko innego pinkie łepka ( Harris ??? Craig ??? Grant ??? ). ewidentnie przy zmęczeniu widać u nich było brak koncentracji , które idzie na konto Doca Riversa. pamiętajmy też , że Murray i Jokić weszli na inny lvl niż w RS.

 

 

Od początku podwajali Jokicia i to konczylo sie tym, ze dosc malo rzucał (potem mu wiecej rzutów wpadło, ale jakies 3 to takie na koncu akcji ze zlej pozycji, raczej wymuszone mocno) i przede wszystkim kreował i uruchamiał partnerów, którzy i tak sporo dobrych pozycji z dystansu (w 1 polowie) zmarnowali, Jok im tym chyba wszedł do głowy.

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

@Lucas ej a co jest z Bartonem? On już nie wróci do końca po definitywnie ?

Nie mam pojęcia, on chyba nadal ma testy robione stale, więc jest "w gotowości", bo to oznacza, że miałby cztery dni kwarantanny, ale czy wróci to pojęcia nie mam. Coś przed serią widziałem, że mógłby być gotowy na Finały Konferencji, ale ręki sobie uciąć nie dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.