Skocz do zawartości

Boston Celtics (2) - Chicago Bulls (7)


Jmy

Boston Celtics (2) - Chicago Bulls (7)  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Boston Celtics (2) - Chicago Bulls (7)

    • 4-0 Celtics
      0
    • 4-1 Celtics
      0
    • 4-2 Celtics
    • 4-3 Celtics
    • 4-0 Bulls
      0
    • 4-1 Bulls
      0
    • 4-2 Bulls
    • 4-3 Bulls


Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie przeczytalem ze Bullas sa 0-10 przeciwko Celttic w playoofs. Czy to sie zmieni w tym roku?

 

Rose / Rondo PG

 

Dwaj sa niesamowicie szybcy, ale przewage w tym wypadku ma Rose. W ogole nie wiem ilu z was sledzilo go ale wyglada na tio, ze bedzie a wlasciwie juz jest to solidny PG. rose lepiej penetruje niz rondo, rondo lepiej broni niz Rose.

 

Gordon/ allen Sg

 

Allenz dobywa prawie 20 ppg duzy wplyw na wzrosniecie jesgo sredniej miala nieobecnosc KG (25 meczy) Jak wiadomo KG nie pogra wiec allen bedzie dalej odpowiedzialny za te 20 i wiecej punktow na mecz.

 

Salmons / Pierce SF

 

Wiadomo, ze przewage ma Pierce i to on pewnie bedzeie sie staral wzbic na wyzyny podczas nieobecnosci KG. CO nie zmienia oczywiscie faktu, ze cala druzyna bedzie musiala wziac odpowiedzialnosc i grac lepiej. Salmons jest naprawde dobrym zawodnikiem. Ja wciaz zaluje, ze Sixers pozwolili mu odejsc. Oczywiscie to wszytko wina Iversona. Szkoda ze Salmons nie jest do konca zdrowy, bo to moze miec ogromny wplyw na to jak sie ta seria potoczy.

 

Glen Daviis / Tyrus tomas PF

 

Podobna obaj to bardzo dobrzy przyjaciele od samego dziecinstwa. Dwa rozne odnidmienne style gry. Nie wiem ktora z druzyn ma przewage jesli chodzi o te pozywcje.

 

Noah/ Perkins C

 

Perkins zdobywa 15.7 i 93 rbs. Solidny zawodnik, lepszy z Garnettenm na boisku. Noah. Ten czlowiek mnie zawsze zaskakuje, ale duyzo w nim energii siedzi i biega jak szalony rzuca sie do zbiorekw ofensywie i inne tego typu rzeczy, to moze pomoc.

 

Trzeba tez dodac ze duza role bedzie odgrywala lawka, i to chyba na korzysc bulls, hinrich miller, thomas przeciwko housowi i tallenowi, powe i moore. Moze byc ciekawie, wydaje mi sie ze bulls moga te dwa mecze urwac, ale wiecej chyba nic. Celtics nawet bez Garnetta, przejda, Bulls pewnie ich wymecza przed druga seria.

 

Boston vs. Chicago

 

Game 1 - Sat. April 18, Chicago at Boston, 12:30 p.m., ESPN

Game 2 - Mon. April 20, Chicago at Boston, 7 p.m., TNT

Game 3 - Thu. April 23, Boston at Chicago, 8 p.m., TNT

Game 4 - Sun. April 26, Boston at Chicago, 1 p.m., ABC

Game 5 * Tue. April 28, Chicago at Boston, Time TBD

Game 6 * Thu. April 30, Boston at Chicago, Time TBD

Game 7 * Sat. May 2, Chicago at Boston, Time TBD, TNT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba troche rozruszac ta dretwa lige i czas by Byki zaczely zmiany w ukladzie sil na Wschodzie, niech pogonia Celtow, postawilem 4-2 dla Chi-Town. Bedzie piekielnie ciezko, dzisiaj uslyszalem na espn ze bedzie sweep dla Bostonu (?), ja uwazam ze Byki choc brakuje im troche doswiadczenia w PO to jednak maja wciaz paru grajkow ktorzy zmietli Miami i dzielnie walczyli z Detroit pare sezonow temu, do tego stary dobry Brad Miller z jego doswiadczeniem. Jestem pewien ze Boston czuje respekt przed Chicago, nie strach, ale respekt i woleliby grac z wolniejszymi i bardziej ociazalymi Pistons. Mlodosc, ruchliwosc, atletyka, upierdliwosc Bykow i trojki Gordona to bedzie meczyc i gnebic zielonych, zobaczymy czy dadza rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos faktycznie ma stac sie tym czarnym koniem playoffs to wlasnie bulls.

sa i blazers ale czy ekipa z 4 bilansem zachodu, majaca 1 mecz straty do 2ekipy zachodu moze byc czarnym koniem?

bulls o dziwo maja nawet doswiadczenie. oprocz salmonsa, reszta obila sie juz o layoffs. co wiecej potrafili zesweepowac miami heat swego czasu. ich plus tkwi w nieprzewidywalnosci. sory ale ch nie da sie rozpracowac po tych 30 meczach, ktore zagrali na tym poziomie. i tu upatruje ich szanse.

 

ale z 2 strony sa wciaz celtics, dla tkrorych ta seria albo bedzie ich odrodzeniem, nawet bez kg i zmiota faktycznie bulls. albo dojdzie do prawdziwego zaciecia maszynki i c's nie ujrzymy nawet w ecf. bez kg sa na to duze szanse. choc sklad nawet bez kg wciaz maja na miare ecf. najwazniejszde sa pierwsze 2 mecz. jak bulls cos wyrwa to maja szanse na pozytywne zakonczenie sprawy. jak nie to skonczy sie zwyciestwem bostonu chocby nie wiem co.

 

ale dobrze widziec bulls playoffs.brakowalo mi ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K... ktory mi zaglosowal na Celtics? :)

Powaznie jednak bb2, zapomniales o braku doswiadczenia dwoch innych waznych elementow ukladanki pod nazwa Chicago Bulls Rose'a i Noah.

Niezmiernie wazne sa te dwa pierwsze mecze w Bostonie, przydaloby sie by Byki cos wyrwali aby przeniesc ciezar na barki Celtow, nie sadze by zieloni chcieli opuszczac Illinois z wynikiem 1-3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu widzę 4-2 dla Bulls, Celtics bez KG to nie ta sama drużyna, mistrzowie itd, ale podobnie gadało się o Heat w 2007 roku i jak się skończyło wszyscy wiemy. Moim zdaniem Byki mogłyby postraszyć Celtów nawet z KG nie wygrać, ale postraszyć a tak widzę ich wychodzących zwycięsko z tej serii. Oczywiście wiele będzie tu zależało od tego jak zaprezentuje się Rose w swoich pierwszych PO, ale myślę, że trochę za wiele się szumi robi wokół braku doświadczenia, oczywiście jeżeli mówimy o zdobyciu tytułu jest ono niezmiernie ważne, ale kiedy chodzi o jedną serię, w pierwszej rundzie młoda drużyna, której z pewnością przed serią nie zabraknie wiary w końcowy sukces z powodu kontuzji KG ma spore szansę by awansować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Van gada, dac mu piwa, wina wodki czy jakikolwiek inny trunek spozywany przez Vana.

Ja swoj optymizm i wiare w Chicago (przychodzi mi to jednak z duzym trudenm :)) pokladam przede wszystkim w tym co widzialem w ostatnich 2 miesiacach, jaki basket zaczeli grac po ASG, a jaki graja ostatnio Celci. Ja wiem ze tu mlodziez, tam doswiadczenie, mistrzowie i inne pierdoly, tytul sprzed roku nie obroni im jednak tytulu w tym roku, dajmy im medale, dyplomy i pamiatkowe t-shirty... za zaslugi. W tym roku to calkiem inna bajka dla Bostonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem napisac, ale ubiegl mnie Van, napisal wrecz dokladnie to co chcialem napisac. Pamietamy jak w 2007 Bulls rowniez walczyli z ustepujacym (jak sie okazalo mistrzem), wtedy rowniez gralismy z druzyna z kontuzja swego najwazniejszego gracza (wtedy byl to w kilku % sprawny Wade). Pamietam jak przeciwnikiem Shaqa byl Sweetney czy Schencher, ktory swoja droga calkiem niezle wypychal Grubassa.

 

W tym roku historia mam nadzieje moze sie powtorzyc, szczegolnie ze Byki standardowa mja bardzo dobra wiosne (jest to rowniez zwiazane z terminarzem, gdyz maja oni wtedy duuuzo meczy u siebie ze wzgledu na ten caly cyrk czy rodeo trip na jesieni). Pozwolilo to Byko zlapac swiezy oddech, do tego pomoc Ksiezniczek w postaci Brada i Salmonsa i wejscie do PO w miare mocne. Rose po fantastystycznym poczatku RS mial okres przestoju i gry slabszej mniej wiecej po 40-50 meczach(tyle sie gra w ncaaa) wrocil znowu do formy i mysle ze naladowal akumulatory na PO. Wogole matchup Rose Rondo to bedzie klasyk na najblizsze lata. Ciekawe jak obrona Celtow bedzie funkcjonowac pod koszem bez swojego generala. No i kolejne kluczowe pytanie jakie PO zagra Benny Gordon. Aha i zeby trio Rose/ Gordon/ Salmons sie nie pozabijalo o rzuty, bo wiadomo ze jest jeszcze paru byko chcacych dostac kilka rzutow. Bedzie ciekawie, nie obstawiam wyniku seriii, ale nie zdziwilbym sie gdyby byla powtorka z historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Byki chcą powtórzyć historię z wyeliminowaniem obrońcy tytułu w I rundzie, to teraz mają ku temu okazję :) Nie wierzę, że tak się stanie, ale szansa jest. Stawiam na 4-1 dla Bostonu, z tym, że wynik ten będzie stał w małej sprzeczności z faktem, że spodziewam się wyrównanych spotkań. Ok, niech będzie 4-2. Celtics będą mocno zdeterminowani, żeby "pomścić" kontuzję Garnetta. Nie są zespołem tak sponiewieranym przez RS, jak było Miami dwa lata temu. Dużo będzie zależeć od Rondo. Ten sezon grał już tak, że powoli można było mówić o Big4, a nie tylko Big3. Jeśli doszlusuje do poziomu Allena i Pierca na stałe w tej serii, to Byki IMO zostaną pogonione, bo to będzie dla nich za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po kontuzji KG, to chyba jedna z najciekawszych par. NIE zdziwi mnie tu wygrana Bulls i bardzo chce, żeby Chicago wygrali, mimo, że rozum mi mówi Boston ;p Decudyjącym dla Celtics, może być napewno obwód Rondo-Allen-Pierce i tak jak liderem jest Pierce to wydaje mi się, że w ewentualnych zwycięstwach największą jednak wagę będzie miałą dyspozycja Allena z dystansu, Rodna jako penetratora i oczywiście tym razem wielki ciężar na zbiórkach Perkins. Więc to wszystko składa się na cały zespół penetrator, egzekutor i wysoki zbieracz, jeżeli wszystko u nich zagra Celtics nie powinni mieć problemów. Ale i tak kibicuje Bulls, moda perspektywiczna drużyna w P-O, oznacza to, że moga być nieprzewidywalni Noah i Thomas młodzi podkoszowi, ale tak naprawdę to zobaczymy czy Rose może wreszcie stać się prawdziwym liderem niczym MJ i przypomniec kibicom z Chicago ich złote czasy ;) Pierwsze starcie już bodajże za kilka godzin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie się PO zaczyna :D Najlepszy gracz świata mógł to wygrać Celtom w regularu a tak to dogryweczka ... Cóż - jeśli Boston będzie tak grał jak dzisiaj, to się nie zdziwię jeśli do 7 spotkań dojdzie ... I ten Rose ... W RS mnie chwilami rozczarowywał ... Ale to co dzisiaj wyczynia ... Stalowe nerwy ;)

 

EDIT

 

Brawo, brawo Bulls :) Nie spodziewałem się :) Ray Ray przyssał totalnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde :shock:

Fajny szoker na starcie. Pojedynek rozgrywających. Ze wskazaniem na Rose'a, ale dlatego, że to Bulls wygrali. Chyba sobie ściągnę ten mecz. Pisząc, że Boston może dojść do ECF i tam dopiero polec z Cavs, zakładałem, że Allen-Pierce-Rondo będą grać na wysokim poziomie. Ten pierwszy na otwarcie dał ciała, rzucając 1/12. Jeśli będzie znów odstawiał to, co przez połowę zeszłorocznych playoffów, to sympatycy Bulls będą na dobrej drodze do tego, by dostać to, czego chcą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jmy: ok jak jutro przetrzezwieje ro z mila checia napisze cos o serii lakers-jazz.

 

co do c's bulls. ta jak pisalem. ta seria moze byc albo odrodzeniem c's albo popadieciem w dalsza przecietnosc c's bez kg.

poszla ta 2 opcja. wygrana po ot bullsoze teraz spowodowac 2 rozstrygniecia tej serii.

 

mega zmotywowani celtics robia adjustments i wygrywaja z bulls na lajcie g2. jada do chicago i wywoza mnimum 1 zwyciestwo.

 

badz 2 opcja. sa zalamani. wiedza, ze bez kg huja znacza w tej lidze. prtzegrywaa w g2 i seria przenosi sie do chicago. konczy sie max w 6 meczach dla bulls.

 

jutro cos obejrze to moze wypowiem sie szerzej. ktosam mi zarzucal brak dosiqdczenia u rose'a i tyrusa thomasa. bo tylko oni nie ogrywali chyba heat 2 lata temu. ale sprawa wyglada tak, ze rose to ewenement. cos jak wade w rookie season. a thomas troche sie ogral. nie wiem czy zmadrzal, bo czesciej bazuje na swoim rzucie z poldyski. z lakers mu nie wyszlo ale faktycznie chlopak jak ma dzien to robi 10/10 z 5-6 metra. generalnie thoms w opowiednim systemie moze byc siwetnym gosiem. tak jak dzis. zrobil 10-10 z lawki. ale pzy nieodpowiednim ustawieniu i zawodnikach moze byc tylko efektownym dodatkiem do przegrywajaych bulls.

 

jedno jest pewne. celtics maja bardzo ciezka droge do orony tytulu. po 1 trafiaja na bedaca najbardziej w gazie ekipe bez hca na wschodzie, po 2 w 2 rundzie trafiaja na magic gdzie bez kg plegna po 3 trafiaja na cavs bez hca. po 4... juz ni chce pisac.

 

juz na poczatku sezonu uwazalem, ze c's nie obronia tytulu. nie bez wzmocnien. sa oslabieni brakiem kg wiec bedzie im cholernie cezko repeatowac. nawet rockets 95 mieli latwiej chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy sie martwili o Dericka, o naszego skarba ;) a tu prosze... najlepszy debiut rookie w historii NBA. Mecz byl super porywajacy i na styku... Bardzo sie ciesze ze Bulls tego dnia byli naprawde solidni i tak naprawde to oni postawili kropke nad i. Mam nadzieje ze kolejne mecze beda rowniez pelne takich emocji i ze gora beda Byczki. A w czwartek bede zdzieral gardlo w United Center :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mowilem??????

Szybsi, atletyczniejsi, skoczniejsi, bardziej upierdliwi na deskach (Noah 17 zb (wtf?)).... zrobili wiele by przegrac wygrany mecz. Noah blok z faulem i pudlo Pierce'a (po co tak agresywnie?), w dogrywce Thomas uwierzyl ze ma najlepszego jumpera w lidze i prawie zjebal mecz, nie przez niego miala isc ta ostatnia akcja. I w koncu Brad Miller super zbiorki, w ataku jak pala, straty, faule ofensywne i tragiczna skutecznosc.

Jeden krok juz zrobiony, jak Bulls wygraja serie zmieniam nicka na "geniusz" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem pierwszy :)

Nastepny sie podczepia :)

Powaznie jednak, ja wiem ze ludzie, szczegolnie fani Celtics tlumacza sobie teraz ze Ray nie zagra drugiego tak slabego meczu itd, no coz chcialbym przypomniec ze sezon temu dwie pierwsze serie PO mial slabiutkie i kto wie, czy w tym roku bedzie mial dane sie obudzic, moze juz byc za pozno.

Salmons ma klopoty z pachwina, to moze miec znaczenie, jak sie Pierce rozpedzi ciezko go bedzie zatrzymac, ja tam juz czekam na mecz nr2. Moja seria priorytetowa w tej I rundzie miala byc seria Blazers-Rockets, po tym co wczoraj widzialem chyba zmienie priorytet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.