Skocz do zawartości

Jazda jazda Bubble 2020


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Pablo81 napisał:

Ależ emocje... Już nawet nie chce mi się na Spurs czekać. Jak sie komuś (Bucks) nie chce grać, to niech jebnie walkowera przed meczem.

Celtics rownie powaznie podeszli do meczu. Jak odpaliłem mecz to po wytrzymałem niecałą kwartę i dalem sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pablo81 napisał:

Ależ emocje... Już nawet nie chce mi się na Spurs czekać. Jak sie komuś (Bucks) nie chce grać, to niech jebnie walkowera przed meczem.

W przypadku Bux to o tyle dziwne, że trenuje ich Bud, czyli kolo co spędził w SAS kilkanaście lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, DeltaCenter napisał:

 Całkowicie przeszła mi ochota na NBA. 

niektórzy z nas domyślili się tego faktu już jakiś czas temu, biorąc pod uwagę  że stosunek ilości Twoich postów w tematach politycznych do postów w tematach o NBA wynosi ok 20:1.

Ale co, może chociaż Rockets byś pokibicował? w końcu Harden wiesz, Blue Lives Matter 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rw30 napisał:

niektórzy z nas domyślili się tego faktu już jakiś czas temu, biorąc pod uwagę  że stosunek ilości Twoich postów w tematach politycznych do postów w tematach o NBA wynosi ok 20:1.

Ale co, może chociaż Rockets byś pokibicował? w końcu Harden wiesz, Blue Lives Matter 

Sezon ogórkowy w NBA to mało piszę. Liczyłeś moje posty w temacie politycznym??? W starciu z OKC wolę jednak CP3. Z racji tego, że przed sezonem skazywano ich na tank

PS. kto ci pogratulował posta? Nie muszę sprawdzać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DeltaCenter napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=G-PDAiIKDPA

ani jednego odważnego. Niezły cyrk. Całkowicie przeszła mi ochota na NBA. Może w przyszłym sezonie skończy się ta błązenada.

Przez chwile myślałem ze będą urywki meczów gdzie nikomu się nie chce grać i te parodie nazywasz błazenada. Będąc w contract year sam bym klękał. W kiblu bym sobie cebula Oczy natarł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ignazz napisał:

Przez chwile myślałem ze będą urywki meczów gdzie nikomu się nie chce grać i te parodie nazywasz błazenada. Będąc w contract year sam bym klękał. W kiblu bym sobie cebula Oczy natarł. 

Wiemy że klękałeś ale po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clarkson mnie irytował jak oglądałem tankujących Lakers z lordem Byronem na ławce i irytuje jak oglądam Jazz w PO. Gdyby on miał chłodny łeb i trochę lepiej bronił to byłby naprawdę legit grajek. 1000 pomysłów na sekundę, a nie widzi Goberta gdzie miałby easy bucket.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.