Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, BMF napisał:

Lubiący kozłować guard z nierówną trójką bardzo lubiący atakować obręcz do młodego Jordana, z pickiem w drugiej rundzie? H

sounds like pewien guard, którego krytykowałeś w ATF post Jordan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lorak napisał:

fakty są takie, że w pierwszym sezonie z normalną linią rzucał 34% za 3 (4.8 prób), 33% z midrange oraz 74% z FT. to lepiej oddaje jego profil jako shootera niż highltighty z najlepszego meczu w karierze pod względem trójek (i to przy bliższej odległości).
 

nie chce mi się już tego wałkować, ale to Ty napisałeś, że Westbrook to lepszy shooter od Paytona, a taka opinia to nieporozumienie :) 

(ignorowanie faktu, że Payton trafiał 41% rzutów za trzy w PO jest tutaj bardzo na rękę, whateva) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

k**** Butler poszedł :(

 

ja wybrałbym raczej 2015 zamiast 2017 (średniawka w PO)

 

 

w 2015 nie miał 80% gier choć jak teraz czytam z opóźnieniem to co piszecie to jednak nie musi tyle mieć?

już się gubię bo widzę, że zmieniają się zasady w ciągu gry.... bez sensu

@RappaR jak jest w końcu z tymi wymogami? moze byc sezon z 65 game?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, eF. napisał:

nie chce mi się już tego wałkować, ale to Ty napisałeś, że Westbrook to lepszy shooter od Paytona, a taka opinia to nieporozumienie :) 

(ignorowanie faktu, że Payton trafiał 41% rzutów za trzy w PO jest tutaj bardzo na rękę, whateva) 

Westbrook miewał sezony, gdy trafiał ponad 40% z midrange i 80% z wolnych.

playoff nie ignoruję, ale to jest mała próbka. co najwyżej możesz zsumować RS+PO, ale to i tak wyjdzie 34% (sezon najbliższy z normalną linią dla wybranej przez ciebie wersji Paytona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, january napisał:

Jako znany fan LeBrona nie mogę się zgodzić :( 

Btw co Ty wymyśliłeś z Kiddem do Jokicia i Wade'a tak w ogóle?

Jasiek - my chyba inne mecze oglądamy - dla mnie Magic może idealnie grać to co LBJ w Lakers, szczególnie, że na obwodzie ma PG#13 i Butlera, którzy są świetnymi secondary ballhandlerami, dają spacing, obronę, passing. 

Bardziej Magicesque gracza nie było niż LBJ, szczególnie, że w tamtym sezonie Magic w RS rzucał za 3 z 38%, a nawet jak uwzględnisz słabsze PO (choć tam oddał 25 rzutów więc więcej tam noise niż stats) to sumarycznie daje 37%.

Ogólnie nie oczekuje, że ktoś uwierzy w Magica jako strzelca, ale na pewno nie można zostawiać go samego na łuku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@polishllama69

nie bardzo wiem jak się to tego odnieść, że niby Bledsoe > Payton? 😂 😂😂  (ps. lubię Bucks, uwielbiam Giannisa, ale to jest zabawne) 

Payton to defensywny potwór - zajebista praca nóg, szybkie ręce, wysokie IQ, zadziorność i charakter... dla mnie to jest mega grajek 

<bezradny> 

czym Ci ten Payton zawinił? przeca to taki odpowiednik Cannavaro w baskecie :P 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

raczej rzeczywistość vs obraz w głowie :D 

https://knowyourmeme.com/memes/peter-parkers-glasses

czego nie ma Bledsoe, bo rzucać też nie potrafi 

Bledsoe obsrywa zbroję, kiedy dochodzi do poważnego grania, ot taka różnica 

Giannis już miałby tytuł, gdyby ten ziomeczek się stawił na serię z Raptors...

poza tym, nie denerwuj mnie - gdzie Bledsoe, a gdzie Payton :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@polishllama69

Payton w finałach NBA - 18/6/7/1.5 na 44% z gry, Bledsoe w ECF 10/4/3 na 29%...faktycznie to podobny level

ps. wierzę, że trollujesz, ale Bledsoe to nie SPOILER, bo chyba nikt nie planuję tego gracza wziąć w ATF, c'mon :D 

...........................................................................................................................................................

btw - koniec dyskusji o Paytonie, skoro piszemy o takich obsrańcach jak Bledsoe... 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, eF. napisał:

@polishllama69

nie bardzo wiem jak się to tego odnieść, że niby Bledsoe > Payton? 😂 😂😂  (ps. lubię Bucks, uwielbiam Giannisa, ale to jest zabawne) 

Payton to defensywny potwór - zajebista praca nóg, szybkie ręce, wysokie IQ, zadziorność i charakter... dla mnie to jest mega grajek 

<bezradny> 

czym Ci ten Payton zawinił? przeca to taki odpowiednik Cannavaro w baskecie :P 

wydaje mi się że mocno przeceniasz Paytona. Jesli napiszesz że jest  jednym z najlepiej broniących PG to oczywiście masz racje ale impakt wiekszości PG na obronę jest w okolicach zera. 

Zdarzaja sie przypadki jak Calderon mocno pogarszające obronę, jak Nash który o dziwo tylko nieznacznie ta obrone pogarszał czy jak Kidd który miał ja poprawiał niczym skrzydłowy. 

Payton to przede wszystkim świetny defensor men to men. Coś co było szalenie ważne w latach 90. Natomiast w obecnych czasach traci na zanczeniu. Atakujący są za silni i atletyczni żeby dało się ich zatrzymać 1 na 1. Do tego potrzeba jest wysiłku całego zespołu. Zresztą wystarczy zobaczyć jakie defensywy prowadził Payton po odejściu z zespołu sami wiecie kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.