Skocz do zawartości

LeBron vs Jordan GOAT battle


Vice-kontorezerwowe

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.04.2020 o 12:25, rw30 napisał:

Boston robił full-court press, zajebali Byki fizycznie po prostu - Bulls długo prowadzili ale nie wytrzymali w 4q.

Ale ogólnie to już napisałem, że Bulls zaczęli sezon kiepsciutko, zgadzam się, ale to też nie jest tak że mieli nie wiadomo jaki skład.

Ten meczyk był na TVN, dobrze pamietam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
31 minut temu, BMF napisał:

Kto został?

mj

lbj

Duncan 

magic

bill

bird

kaj

wilt

kb

Edit: Shaq wstyd ze zapomniałem 
 

 

 

Mikan

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

nope :)

W sumie zacząłem się zastanawiać po wysłaniu posta, i możliwe, że nie doceniam longevity Parkera. W sumie porównania Parkera do Johnsona mogłyby być ciekawsze niż te GOAT-dyskusje. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.espn.com/nba/story/_/id/29105801/ranking-top-74-nba-players-all-nos-10-1

Wrzucam, bo wrzucałem dwie wcześniejsze części.

Nie, żebym jakoś bardzo chciał analizować ranking z ESPNu ;], ale ciekawe, czy za 20 lat też będzie panował taki rewizjonizm oparty na reputacji, czy jednak ludzie dadzą sobie spokój.

Już abstrahując od samego miejsca w top10 Bryanta - np. w porównaniu do Shaqa: bardzo podobne longevity, bardzo podobne accolades, słabsza produkcja i słabszy peak. Dosyć klarowne.

I to nie tylko kwestia KB oczywiście (np. CP3 raczej mocno zyska, Duncan pewnie też). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryant w takich rankingach nie spadnie. Dam sobie małego palca uciąć, że po sukcesie Last Dance Netflix czy HBO weźmie się za jego historię. Przy czym nie wypada mówić zle o zmarłym więc spodziewam się serialu, który będzie laurką. Nawet mam w głowie tematy poszczególnych odcinkow: szkoła średnia i draft, all star 98, three peat, relacje z shaqiem i phillem, 81 pkt, walka z bostonem, redeem team, ostatni sezon i mecz z Utah, oraz kariera po w tym oskar. Na Kolorado zabrakło miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, BMF napisał:

Już abstrahując od samego miejsca w top10 Bryanta - np. w porównaniu do Shaqa: bardzo podobne longevity, bardzo podobne accolades, słabsza produkcja i słabszy peak. Dosyć klarowne.

No nie. Kobe w czternastym sezonie zdobył tytuł jako pierwsza opcja, w szesnastym był nadal w ścisłym topie graczy w lidze. Shaq zestarzał się szybciej.

Przeceniany za to jak zwykle jest Bird.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jendras napisał:

No nie. Kobe w czternastym sezonie zdobył tytuł jako pierwsza opcja, w szesnastym był nadal w ścisłym topie graczy w lidze. Shaq zestarzał się szybciej.

Kobe ma 15 sezonów w All-NBA, Shaq ma 14, ale ok, wyraziłem się nieprecyzyjnie.

A z Birdem raczej prawda: świetny peak, ale takie sobie longevity + dużo wpadek jak był młody/kontuzji jak był stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BMF napisał:

świetny peak, ale takie sobie longevity

Zagral niby malo sezonow, ale to jest case grajka, ktory praktycznie od wejscia do ligi byl w 'prime' - patrz 4te miejsce w MVP voting w rookie year (i porownaj to z jakimis Leonardami albo Butlerami tej ligi). Po kontuzji tez wyciagniemy jeden fajny sezon.

Czyli mamy 10 pelnych sezonow na najwyzszym poziomie w PO teamie. Tyle co Jordan :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.