Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce byc adwokatem diabła, ale Camby wybiera calkiem sensownie i ja tu widze playmaking, scoring czy ball movement. Czy to jest najlepsza obrona na obwodzie, nie wiem, ciezko okreslic na tym etapie. Billups byl dla mniej powyzej przecietnej, ale to zaden anchor. 
 

Zakladam, ze w tej zabawie potrzebni beda 2way gracze, ktorzy rowniez beda musieli wykazac sie jakas kreacja. Przy dobrym help & recover, a w wiekszosci wypadkow to bedzie na swietnym poziomie, ten roles 3&D musi czasami zaatakowac close out zeby stworzyc przewage do grania preferowanej przez Atak akcji. Rzut rolsa nawet jak ma niezle % to jest zakonczenie akcji preferowane przez Obrone. Uwazam,  ze tutaj poza konkretnym matchupem, tylko w ograniczonych minutach mozna grac non factorem w ataku. 

Z ogolnych wnioskow to gra stoi na wysokim poziomie, jest sporo graczy ze swietnym peakiem, ktorych nie da sie wykorzystac w tych samych rolach co w real NBA i oni dalej czekaja na swoja kolej. Liczy sie wizja i fit, a nie nazwisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@Eld ty ch*ju 

 

10 minut temu, cvbe napisał:

 @RonnieArtestics nie dotrwałby do Ciebie

Podziękujcie @polishllama69

Ja mu już podziękowałem za przypomnienie dwóch graczy którzy mi kompletnie z łba wypadli przez robo i po wyczyszczeniu listy z niektórych nazwisk. Jednym z nich był Siakam. 

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ofensywa zespołu Elda będzie bardzo siemiężna. Aczkolwiek gdyby nie ten nieszczęsny Tony Parker mógłby to być czarny koń rozgrywek.

Ja tam nie wiem czy masz mnie na ignore dalej czy nie i co najwyżej inni odczytają.

Od początku zachciało mi się grit and grind z lekką nutką szaleństwa ( Parker ). Jeszcze guarda dołożę zacnego bo ich trochę zostało i Wam urządzę zaraz zapasy w błocie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tangiers

96a054c518571eb2a87e1f6c9bd480c4_crop_no

Z Conleyem jest jeden problem. Nie ma zdolności kreowania, dlatego jest tier niżej niż Lowry. A kreowanie by się bardzo Ci polishlama przydało. Ogólnie twoją pierwszą opcją na obwodzie jest Brandon Roy. Moim zdaniem zabrakło Ci odwagi, by złamać schematy i pójść w prawdziwego superstara na ofensywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekalem, az ktos sie wylamie z Kyriem. Sporo o nim myslalem, ale jakiekolwiek zestawienie z Nashem skonczyloby sie banem na tym forum ;) A sprzedawanie go jako 6thmana w roli Lou Williamsa rowniez nikt by nie kupil.

Ciezko bylo zestawic 2 dobre RS u Kyriego, ale oba PO runy byly rewelacyjne. @cvbe ma teraz 2 absolutnie topowych iso scorerow i jak wynik 4 kwarcie bedzie na styk to ma dla mnie przewage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siakam będzie śmiesznym typem do oceny, bo on w pierwszym sezonie miał niby 36% w regularze, ale to były wide open cns trójki przy średnim usage - w playoffach miał 28%, gdzie każdy go odpuszczał na obwodzie. W tym sezonie ~45% jego trójki to pullups i gość jest legit strzelcem. Z tego nawet średniej się nie da wyciągnąć.

Kyrie to dobry pick, miło, że w końcu ktoś się odważyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekalkulowałem to ryzyko i stwierdziłem, że chcę utrzymać defensywny core a trochę za strzelcami trzeba zapieprzać tutaj, więc Conley idealny po tej stronie a w ataku on sam umie wykreować rzut i trafiać wiele trudnych rzutów a dodatkowo też umie się ustawiać jak tej piłki w łapach nie ma. Co do playmaking value to posiadanie takich, a nie innych bigmanów sprawia, że aż tak dobry kreator nie jest wymagany, a jest to też więcej niż willing passer na PG (on dobrze gra takie pierdy jak short rolle, czy pass na post i inne takie, ale ma słabsze lob game, które tutaj nie jest potrzebne (wróc do posiadanych bigmanów). Dodatkowo uwalnia się trochę więcej piłki dla Roya, który powinien się tutaj świetnie czuć a Conley zapewnia tych wiele point guard skills, które są potrzebne przy kontroli gry i daje dobry feel zespołowi.

Rzut monetą zdecydował, że to nie był Kyrie 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BMF napisał:

Siakam będzie śmiesznym typem do oceny, bo on w pierwszym sezonie miał niby 36% w regularze, ale to były wide open cns trójki przy średnim usage - w playoffach miał 28%, gdzie każdy go odpuszczał na obwodzie. W tym sezonie ~45% jego trójki to pullups i gość jest legit strzelcem. Z tego nawet średniej się nie da wyciągnąć.

Kyrie to dobry pick, miło, że w końcu ktoś się odważyl.

ten, kto zdecydował, że mają być wybierane dwa sezony, to się nie popisał ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.