Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, darkonza napisał:

No te wydane chyba skończone. On w nich tłumaczy podobno co Bóg chce a czego nie chce, które fragmenty Biblii są napisane przez Ducha Świetęgo a które przez ludzi. Nie wiem skąd to wie. Taki nowy Rydzyk, ale z jakiegoś powodu ma szacun u opozycji.

Jako człowiek który wszystko zaczął i nic jeszcze nie skończył, ma niepodważalny autorytet, aby przekładać fragmenty Biblii jednocześnie autoryzując Ducha Świętego.

Skąd wie? Przecież na pasterza też próbował. Widocznie tyle wystarczy w polityce, aby być autorytetem dla Papieża.

4 minuty temu, josephnba napisał:

Jest niesmaczne.

A dokładniej jest bez smaku ;)

Masz joseph covid jak nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Koelner napisał:

Bo stare babcia majątki na niego przekazywały . Z dupy porównanie .

Jako pierwszy w III RP wyszedl z jakakolwiek ofera dla tej grupy spolecznej.

Oswieceniowcy jako alternatywe w ramach zajmowania sie seniorami proponowali zabierac im dowody.

Serio ktos sie dziwi ze wiekszosc seniorow wybrala Rydzyka?

lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Jako pierwszy w III RP wyszedl z jakakolwiek ofera dla tej grupy spolecznej.

Oswieceniowcy jako alternatywe w ramach zajmowania sie seniorami proponowali zabierac im dowody.

Serio ktos sie dziwi ze wiekszosc seniorow wybrala Rydzyka?

lol

Kto się dziwi ? lol jokic.gif 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Kołczu33 napisał:

A co jest takiego złego w tym awokado, że się go tak bardzo uczepiłeś? 

To, że jedna sztuka potrzebuje 200  litrów wody. Jeden mały owoc..

To, że w związku z tym, że każdy miejski brodacz w bejsbolówce musi się pokazać z awokado na talarzu wycina się ogromne połacie lasu. 

A na koniec to, że łapę na uprawach  w Meksyku trzymają tamtejsi bandyci. 

Ale koniec końców, smacznego i miłej wizyty u barbera zwanego dawniej fryzjerem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

że "porównaniem z dupy" jest porównanie Hołowni (prowadzącego programy w telewizji) z Rydzykiem (twórcy medialnego, który również występuje jako prowadzący)

że niby publiczność Rydzyka jest jakaś gorsza?

a dlaczego gorsza ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Sebastian napisał:

To, że jedna sztuka potrzebuje 200  litrów wody. Jeden mały owoc..

To, że w związku z tym, że każdy miejski brodacz w bejsbolówce musi się pokazać z awokado na talarzu wycina się ogromne połacie lasu. 

A na koniec to, że łapę na uprawach  w Meksyku trzymają tamtejsi bandyci. 

Ale koniec końców, smacznego i miłej wizyty u barbera zwanego dawniej fryzjerem. 

Eh miałem nie odpisywać ale pod koniec pasywna agresja.

1. A jakie życie nie potrzebuje wody do życia?

2. Nike też zarabia na krzywdzie dzieci i naiwności swoich fanbojów, to teraz trzeba zakazać robienia butów!

3. Biznes, jako korwinista rozumiesz to chyba najlepiej, jeszcze niedawno Korwin chciał zarabiać na dzieciach spłodzonych z gwałtu, a teraz są jakieś problemy o awakado? Przeciętny korwinista zużywa więcej wody rocznie.

3. Do barbera nie chodzę, zapuszczam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

Ty mi powiedz co jest złego na 'wzbogacaniu się' na seniorach 

albo dlaczego tamto porównanie było 'z dupy'?

sam mam rodziców już w seniorskim wieku i wykorzystywanie ich w celu wzbogacenia uznałbym za mało moralne , jakby np zamiast na wnuków przepisywali majątki  w testamencie na BMW Hołowni . oczywiście mogą sobie robić co chcą ze swoimi pieniędzmi np kupić garnki na raty ale przeznaczanie środków na napełnienie brzuszka Rydzykowi czy jego inwestycji w stocznie jest słabe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kołczu33 napisał:

Eh miałem nie odpisywać ale pod koniec pasywna agresja.

1. A jakie życie nie potrzebuje wody do życia?

2. Nike też zarabia na krzywdzie dzieci i naiwności swoich fanbojów, to teraz trzeba zakazać robienia butów!

3. Biznes, jako korwinista rozumiesz to chyba najlepiej, jeszcze niedawno Korwin chciał zarabiać na dzieciach spłodzonych z gwałtu, a teraz są jakieś problemy o awakado? Przeciętny korwinista zużywa więcej wody rocznie.

3. Do barbera nie chodzę, zapuszczam :)

 

Nic nie zrozumiałeś. Ja mam to w dupie ile wody zabiera awokado :) Ale śmieszą mnie pro eko brodacze,  którzy dysputują o smrodzących samochodach nad sałatką z awokado :)

 

A tym Korwinem to mnie zaciekawiłeś, aż sprawdziłem, nie znalazłem postu tylko komentarz tutaj https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Janusz-Korwin-Mikke-rozwiazuje-spor-aborcyjny.-Podaje-CENNIK-DZIECKA.

Nie widzę tam nic o gwałtach tylko o procederze, który jest przecież uprawiany, czyli płatnych surogatkach. Nie wiem czy wiesz ale nie każde "nie chciane dziecko" jest ofiarą gwałtu. Dużo częściej ofiarą głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał:

Nic nie zrozumiałeś. Ja mam to w dupie ile wody zabiera awokado :) Ale śmieszą mnie pro eko brodacze,  którzy dysputują o smrodzących samochodach nad sałatką z awokado :)

 

 

Moja wina, mało sypiam ostatnio i mogłem tego nie wyłapać, co do Korwina.

Od 7:10 do tej wypowiedzi piłem.

https://youtu.be/1mgGBqL0YxE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

sam mam rodziców już w seniorskim wieku i wykorzystywanie ich w celu wzbogacenia uznałbym za mało moralne , jakby np zamiast na wnuków przepisywali majątki  w testamencie na BMW Hołowni . oczywiście mogą sobie robić co chcą ze swoimi pieniędzmi np kupić garnki na raty ale przeznaczanie środków na napełnienie brzuszka Rydzykowi czy jego inwestycji w stocznie jest słabe 

Wykorzystywanie? Rydzyk oferuje im kontent i zaczął to robić w czasach kiedy dosłownie każdy miał w nich wyjebane (w sumie to ja nie wiem czy coś się mocno ruszyło w tej kwestii - jakie propozycje dla seniorów ma 'oświecona' część społeczeństwa?) więc nie ma totalnie nic dziwnego że się na tym dorobił.

A że część wnuczków sobie o dziadkach i babciach przypomina w momencie jak trzeba zacząć myśleć o podziale spadku to niech się nie dziwią że mają figę (w sumie potem z takich ananasów pewnie najłatwiej rekrutować 'oświeconych' wrogów RM :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

 

A że część wnuczków sobie o dziadkach i babciach przypomina w momencie jak trzeba zacząć myśleć o podziale spadku to niech się nie dziwią że mają figę (w sumie potem z takich ananasów pewnie najłatwiej rekrutować 'oświeconych' wrogów RM :))

czyli Rydzyk wykorzystuje ich porażkę w spełnianiu roli dziadków . ma to sens :)

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, julekstep napisał:

Wykorzystywanie? Rydzyk oferuje im kontent i zaczął to robić w czasach kiedy dosłownie każdy miał w nich wyjebane (w sumie to ja nie wiem czy coś się mocno ruszyło w tej kwestii - jakie propozycje dla seniorów ma 'oświecona' część społeczeństwa?) więc nie ma totalnie nic dziwnego że się na tym dorobił.

A że część wnuczków sobie o dziadkach i babciach przypomina w momencie jak trzeba zacząć myśleć o podziale spadku to niech się nie dziwią że mają figę (w sumie potem z takich ananasów pewnie najłatwiej rekrutować 'oświeconych' wrogów RM :))

Napędzanie strachu przed śmiercią(to jako ateista chyba rozumiesz) i oferowanie odkupienia poprzez "maybachy od bezdomnych", to jak najbardziej wykorzystywanie, tym bardziej, że mówimy to o osobach bardzo bardzo bardzo starych, często nie myślących racjonalnie.

Edytowane przez Kołczu33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kołczu33 napisał:

Napędzanie strachu przed śmiercią(to jako ateista chyba rozumiesz) i oferowanie odkupienia poprzez "maybachy od bezdomnych", to jak najbardziej wykorzystywanie, tym bardziej, że mówimy to o osobach bardzo bardzo bardzo starych, często nie myślących racjonalnie.

E tam. Nikt nie wrócił ze skargą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kołczu33 napisał:

Napędzanie strachu przed śmiercią(to jako ateista chyba rozumiesz) i oferowanie odkupienia poprzez "maybachy od bezdomnych", to jak najbardziej wykorzystywanie, tym bardziej, że mówimy to o osobach bardzo bardzo bardzo starych, często nie myślących racjonalnie.

W sensie oglądanie "Mam Talent" świadczy o większej racjonalności niż słuchanie "Rozmów Niedokończonych"?

Zabierałeś dowód?

12 minut temu, Koelner napisał:

czyli Rydzyk wykorzystuje ich porażkę w spełnianiu roli dziadków . ma to sens :)

W sensie że rolą dziadka jest przepisać hajsy na wnuka?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

 

W sensie że rolą dziadka jest przepisać hajsy na wnuka?

Też. Jeśli doczekam wnuków i przepiszę majątek na Gazetę Wyborczą czy gazetę Do Rzeczy to można będzie to uznać za moją porażkę życiową w roli seniora/dziadka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.