Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrzę na sąsiedni temat, że Trzaskowski ma na tym forum najwyższe poparcie, więc wypadałoby zwrócić uwagę na tę wypowiedź, która np. w moich oczach powoduje, że nie wyobrażam sobie zagłosowanie na niego w żadnej turze:

Już pomijając jego karierę ratuszową, z której zadowolona może być głównie Agora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Koelner napisał:

zaraz , zaraz . przecież sam przyznawałeś , że PiS za pomocą TVP atakuje Trzaskowskiego z tym LGBT :) mnie tylko znowu wkurwia , że dziennikarskie szmaty z jednej i drugiej strony wywołują dyskusje na temat , który w małym stopniu dotyka prezydenturę i w dodatku wszystkich obywateli . patrząc na kompetencje trzeba byłoby poruszać kwestie polityki międzynarodowej , ilości urzędników w pałacu , stosunek do partii rządzącej i opozycji itp itd a znowu pi****lenie o mało istotnym temacie . czekam jeszcze na dyskusje odnośnie stosunku państwa do kościoła i co tam jeszcze było ? Temat aborcji ? Ziewamy 

tu nie chodzi o homoseksualistow tylko o stosunek do wolnosci slowa. o myslozbrodnie. 

To nieprawdopodobne, że politycy przez cały czas próbują dzielić Polaków, na tych z dużych miast i małych, na prawdziwych Polaków i tych nieprawdziwych. Niektóre z tych wypowiedzi ocierają się o mowę nienawiści albo są nią. Nie dziwię się, że dziennikarze muszą dbać o standardy - skomentował polityk KO.

2 minuty temu, Kily napisał:

Tak patrzę na sąsiedni temat, że Trzaskowski ma na tym forum najwyższe poparcie, więc wypadałoby zwrócić uwagę na tę wypowiedź, która np. w moich oczach powoduje, że nie wyobrażam sobie zagłosowanie na niego w żadnej turze:

Już pomijając jego karierę ratuszową, z której zadowolona może być głównie Agora.

skoro nawet jacek wilk zagryza zeby i to olewa, to kto ma o tym pamietac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

nie zapomnij dodac ze pis za te wiadomosc jej autora ( calkiem slusznie) wywalil z pracy.

myslisz ze kolendzie wlos z glowy spadnie?

Oczywiście, że nie zapominam, zwłaszcza o okolicznościach tego zwolnienia Fluber :)

Czy Kolendzie spadanie włos z głowy ? Myślę, że nie. Ona jest żołnierzem na froncie walki PO z PiSem i robi to co jej każą. Nie wiem nawet czy realnie ma takie poglądy. Dla nich ważne jest aby przedstawić PiS jako jedną stroną a PO jako drugą. A taka polaryzacja jest i PiSowi i PO na rękę. Dobrze o tym wiesz samemu.

Tymczasem przecież jest wybór i wystarczy oddać głos na Bosaka i w przyszłych wyborach na Konfederację. Tylko tyle trzeba by mieć normalną Polskę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

tu nie chodzi o homoseksualistow tylko o stosunek do wolnosci slowa. o myslozbrodnie. 

To nieprawdopodobne, że politycy przez cały czas próbują dzielić Polaków, na tych z dużych miast i małych, na prawdziwych Polaków i tych nieprawdziwych. Niektóre z tych wypowiedzi ocierają się o mowę nienawiści albo są nią. Nie dziwię się, że dziennikarze muszą dbać o standardy - skomentował polityk KO.

przerwanie tego wywiadu to skandal , ale wracamy do tematy , że jak to tv prywatna to niech robi co chce :) mnie średnio obchodzi jakie standardy są w radio Maryja czy tv republika . działanie kolendy chyba tylko im popsuje notowania niż poprawi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

przerwanie tego wywiadu to skandal , ale wracamy do tematy , że jak to tv prywatna to niech robi co chce :) mnie średnio obchodzi jakie standardy są w radio Maryja czy tv republika . działanie kolendy chyba tylko im popsuje notowania niż poprawi 

prywatne telewizje dzialaja na zasadzie koncesji przyznawanej przez krajowa rade radiofonii i telewizji. musza przestrzegac pewnych standardow.

mnie szokuje zachowanie dziennikarzy. to ze platforma pojdzie w kazde klamstwo to nic nowego. ale dziennikarze doskonale wiedza co zalek chcial powiedziec a i tak brna w odhumanizowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

prywatne telewizje dzialaja na zasadzie koncesji przyznawanej przez krajowa rade radiofonii i telewizji. musza przestrzegac pewnych standardow.

tak , to kiedy pozew?

6 minut temu, fluber napisał:

mnie szokuje zachowanie dziennikarzy. to ze platforma pojdzie w kazde klamstwo to nic nowego. 

grubo

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Sebastian napisał:

Tymczasem przecież jest wybór i wystarczy oddać głos na Bosaka i w przyszłych wyborach na Konfederację. Tylko tyle trzeba by mieć normalną Polskę. 

Jeżeli chodzi o najważniejsze decyzje w tym roku (CV19), to mielibyśmy normalną Białoruś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, StaryFan napisał:

Jeżeli chodzi o najważniejsze decyzje w tym roku (CV19), to mielibyśmy normalną Białoruś.

nie mielibysmy bo:

1. bialorus miala jakies 3 tygodnie opoznienia ze startem epidemii w stosunku do nas

2. mimo tego ma okolo 8 razy wiecej zachorowan przy 3 razy nizszej gestosci zaludnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

nie mielibysmy bo:

1. bialorus miala jakies 3 tygodnie opoznienia ze startem epidemii w stosunku do nas

2. mimo tego ma okolo 8 razy wiecej zachorowan przy 3 razy nizszej gestosci zaludnienia

Wiem. Dlatego piszę, że mielibyśmy, przy podejściu konf.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnę jak kiedyś na tym forum @josephnba strasznie narzekał, że kiedyś wszedł coś zjeść (chyba) do jakiegoś fast-fooda a tam całe menu wegańskiego żarcia  -nachalnie promowane i lada dzień nie będzie można legalnie zjeść jakiegoś steka, tylko sałatkę z rukolą i bobem.

Pamiętam jak pierwszy raz przyjechałem do Irlandii w 2004 roku, do kraju konserwatywnego, ultrakatolickiego i dumnego, a wyjechałem w 2018 roku z kraju, gdzie np. w podstawówce bez zgody rodziców organizuje się tzw. LGBT-week - legalizacja "małzeństw" homo - tak! - legalziacja aborcji!- tak! - adopcja dzieci przez homo! - tak! Wolność mediów! - nie! W szkołach pogadanki i zadawanie dzieciom pytań - jesteś za aborcją! jesteś za lgbt! Presja rówieśników niekiedy powiązana z agresją. Musisz być za, musisz nie - nie lubieć Trumpa, tylko musisz nienawidzić Trumpa.

 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, StaryFan napisał:

Wiem. Dlatego piszę, że mielibyśmy, przy podejściu konf.

 

moim zdaniem byloby gorzej niz na bialorusi gdyby u nas powtorzyc bialoruskie procedury

6 minut temu, DeltaCenter napisał:

Nie zapomnę jak kiedyś na tym forum @josephnba strasznie narzekał, że kiedyś wszedł coś zjeść (chyba) do jakiegoś fast-fooda a tam całe menu wegańskiego żarcia  -nachalnie promowane i lada dzień nie będzie można legalnie zjeść jakiegoś steka, tylko sałatkę z rukolą i bobem.

w watku obok wszyscy zgodnie jestesmy oburzeni tym.co sie dzieje w usa w zwiazku z blm ale z drugiej strony udajemy ze nie mamy swiadomosci ze jak pozwolimy liberalom rzadzic to nasze wnuki beda calowaly buty homoseksualistow przepraszajac za krzywdy jakie im wyrzadzilismy. ( a za 20 lat za takie teksty jak powyzej pewnie by mnie zamkneli)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

moim zdaniem byloby gorzej niz na bialorusi gdyby u nas powtorzyc bialoruskie procedury

Gorzej już się nie da. Tam przecież nie było żadnych procedur, a tego chciała konf. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2020 o 12:06, DeltaCenter napisał:

 

Pamiętam jak pierwszy raz przyjechałem do Irlandii w 2004 roku, do kraju konserwatywnego, ultrakatolickiego i dumnego, a wyjechałem w 2018 roku z kraju, gdzie np. w podstawówce bez zgody rodziców organizuje się tzw. LGBT-week - legalizacja "małzeństw" homo - tak! - legalziacja aborcji!- tak! - adopcja dzieci przez homo! - tak! Wolność mediów! - nie! W szkołach pogadanki i zadawanie dzieciom pytań - jesteś za aborcją! jesteś za lgbt! Presja rówieśników niekiedy powiązana z agresją. Musisz być za, musisz nie - nie lubieć Trumpa, tylko musisz nienawidzić Trumpa.

 

@fluber , masz okazje bronić  ideologie LGBT :)

 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem @Koelner bogaćcie się, cieszciem się życiem, podróżujcie, zmieniajcie diesle na elektryczner Leafy (super dopłata od rządu), korzystajcie z socjala (w porównaniu do Irl systemu, Polska z 500+, 300+ i emeryturami dla emerytów to Polska Doktora od Korwina) ale do polityki edukacyjnej, wolnościowej, pluralizmu medialnego to wam obywatele WARA. Taki mięciutki zamordyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.