Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Mirwir napisał:

 

 

No i jak pięknie 

Nikomu w takiej ilości niepotrzebna mafia górnicza dostaje 100% a cała reszta mogła być "ekonomicznie karana"

k**** rząd wszystkich Polaków 

 

Czy sędzia tuleya może faktycznie zostać za wyrok skazany? Bo to już by było kuriozum na skalę światową 

No chyba ten sędzia który na wizji podarł papiery nii dostał www żadnej kary (czy dostał)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2020 o 16:34, Artlan napisał:

Po pierwsze za nagrania odpowiadali albo pisiory albo ruskie służby, kelnerzy byli tylko narzędziem. 

To jeszcze gorzej. Jeżeli zrobiły to (według twojego nazewnictwa) pisiory to bardzo źle świadczy o rządach Tuska. Dał się podejść.......jak to ich sam niedawno określił NIEUDACZNIKOM.

Czy coś wyciekło z Kancelarii Premiera Tuska w tamtym czasie? Aż strach o tym pomyśleć. Nie wiem. Ktoś pewnie wie. Te nagrania nie stały się najważniejszą z wielu afer, ponieważ Tusk miał ochronę w postaci monopolu medialnego. Obecnie - możesz pisać, że kłamią na jednym kanale. Wtedy kłamali na wszystkich.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, quevas napisał:

wg mnie, róznica jest zasadnicza na poziomie gatunkowym

w przypadku Trzaskowskiego ma szansę zaistnieć jako skoczny musical

rzeczywiscie skojarzenie trzaskowskiego z zaciem efronem, platformy obywatelskiej z high school musical i fragmentu hasla " wspolna Polska" z "we're all in this together" jest niezwykle trafne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie jestem na orliku teraz i jedno mnie naszło. Prawie wszędzie zmieniono/zniesiono restrykcje (pomijam, że powinni to robić stopniowo a nie od razu na hurra) a na orlikach jak było (14+2 trenerów) tak jest. Nie żeby mi to przeszkadzało, bo na mojego orlika nie ma to żadnego wpływu (w sensie tu zawsze się nie wiele osób kręciło), ale i tak zastanawiające zważywszy, że ostatnie odmrożenia dot. również sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pepis21 napisał:

Tak sobie jestem na orliku teraz i jedno mnie naszło. Prawie wszędzie zmieniono/zniesiono restrykcje (pomijam, że powinni to robić stopniowo a nie od razu na hurra) a na orlikach jak było (14+2 trenerów) tak jest. Nie żeby mi to przeszkadzało, bo na mojego orlika nie ma to żadnego wpływu (w sensie tu zawsze się nie wiele osób kręciło), ale i tak zastanawiające zważywszy, że ostatnie odmrożenia dot. również sportu.

Bo koronawirus nie atakuje tylko na spendach wyborczych. W kościołach, na trybunach i w lokalach gastro jest morderczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko w tych wszystkich wymienionych przez Ciebie lokalach nie ma już ograniczenień, na wiecach jeśli dobrze pamiętam powinno być do 150 luda (wszak to zgromadzenia) a na trybunach będzie tylko 25% pojemności. Z jakiegoś jednak powodu orliki pominięto całkowicie nie podnosząc limitów choćby do 20 osób (z czego zapewne piłkarze by się ucieszyli, choć u mnie muszę pochwalić znajomych, że nie kombinują z "trenerami" i listę zapisów zamykają przy 14 os.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, lorak napisał:

TVPiS chciała Trzaskowskiego ośmieszyć, a tylko dodała mu splendoru, bo z panteizmu uczyniła zarzut XD https://streamable.com/jtp05e

Co jest dziwnego w zarzucaniu herezji kandydatowi na prezydenta w kraju z grubsza katolickim (gdzie tenże kandydat dla celów politycznych deklaruje się jako katolik)?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.