Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, fluber napisał:

zalezy na jaki fragment trafisz.

sinatra: Oh,pogoda na zewnątrz jest okropna
Ale ogień jest tak rozkoszny
A ponieważ nie mamy dokąd pójść
Niech pada śnieg, niech pada śnieg, niech pada śnieg

Nie wygląda na to żeby miało przestać
I przyniosłem nam kukurydzę do uprażenia
Światła już powoli gasną
Niech pada śnieg, niech pada śnieg, niech pada śnieg
quebo: 

Tęskniłem za Tobą, nie kłamię jak zły
Przydałbym się pociąć ale przyjmę kulkę w moim bubbletea
Tęskniłem za Tobą, nostalgia to błysk
Do którego nocą latają ochoczo takie ćmy jak my

Ten tekst sinatry to cover ktory spiewa chyba kazdy artysta w christmas song.

Piosneki Sinatry to np. My way

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

bo na grillu i weselu dominuje muzyka grillowa i weselna:) nie ma lepszej muzyki do tanczenia i resetu. co nie oznacza ze ci ludzie zazwyczaj nie sluchaju podsiadly i taco:)

Moze i tak. Ciagle jednak moim skromnym prywatnym zdaniem Sinatra to troche lepsza muzyka niz quebo / zenek combo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, blackmagic napisał:

Ten tekst sinatry to cover ktory spiewa chyba kazdy artysta w christmas song.

Piosneki Sinatry to np. My way

daj spokoj z my waym to tez masowka. wez sobie porownaj z czyms na poziomie, takim cohenem:)

Teraz, blackmagic napisał:

Moze i tak. Ciagle jednak moim skromnym prywatnym zdaniem Sinatra to troche lepsza muzyka niz quebo / zenek combo. 

ile piosenek z ostatnich 20 lat masz w swoim prywatnym top 10 piosenek?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, blackmagic napisał:

No ja mysle ze rozwija sie jako gatunek ale jako pop to srednio.

 

Niby tak ale dla tej czesci ktora jest obecna w internecie i gotowa wydac 150 zl na koncert. Wszedzie indziej chyba jednak inne gusta dominuja. Szczegnie u "szwagra"na grillu i "weselu"

150 zł?

Jezu na disturbed zapłacilem 500 za sztukę 

Za ironów w lipcu na narodowym po 350 na płytę w drugiej strefie 

Swoją drogą dla rodzinnego budżetu byłoby lepiej gdyby żona słuchała disco polo bo wypad we dwójkę na koncert/festiwal to gwałt na portfelu(a teraz młody zaczyna się domagać że on chce na Rammstein 🤣)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, josephnba napisał:

Przy pytaniu Julka jak oceniac "lepszosc" głosu Sinatry od głosu Zenka wyskoczyłem z tego pędzącego na sciane pociągu 

Serio chłopie zejdź z drogi twardych dragów

 

Genialny gitarzysta, świetny wokalista porównywany do jakiegoś bawidamka kreowanego na gwiazdę polskiej sceny muzycznej? Nigdy nie byłem fanem Sinatry, nie ma chyba nawet jednego utworu który jakoś specjalnie lubię ale pisać takie rzeczy to jak porównać rappara do prof. Religi, gówno na talerzu do steka i jeszcze parę mi przychodzi do głowy porównań 

 

I tak julku- jeśli oceniać głos Mariah Carey jest topem i to słysząc każdym uchem, nawet kurewskiego

A dziejeiszy pop ssie chyba najbardziej w historii (choć mam małą próbkę bo słucham dwóch stacji w radiu i spotifaja

To takie Nets z finałów 2003

 

Jakież proste było moje życie jeszcze 2 lata temu kiedy nie wiedziałem kim jest to beztalencie o uśmiechu lekko upośledzonego chłopca...

Kolejny powód żeby nienawidzić PiSu to fakt że Kurski nauczył mnie czym jest Zenek...

w ogóle ten post jest piękny

- w temacie lepszości głosowej zacznij od bycia genialnym gitarzystą

- tak w ogóle pomyl Sinatrę z Santaną

- mądrz się dalej na temat muzyki popularnej

- oceń dzisiejszą muzykę (i zaraz przyznaj się, że tak w ogóle to jej nie znasz)

posty josepha w temacie politycznym - Where amazing happens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Artlan napisał:

Jaki kraj taki Sinatra. :) 

Ale może faktycznie tego typu posty lepiej przenieść do oddzielnego wątku. Proponuję oryginalną nazwę Random Shit. 

przecież w Polsce wszystko jest tematem politycznym

muzyka to już w ogóle (jak widać w ostatnim tygodniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

150 zł?

Jezu na disturbed zapłacilem 500 za sztukę 

Za ironów w lipcu na narodowym po 350 na płytę w drugiej strefie 

Swoją drogą dla rodzinnego budżetu byłoby lepiej gdyby żona słuchała disco polo bo wypad we dwójkę na koncert/festiwal to gwałt na portfelu(a teraz młody zaczyna się domagać że on chce na Rammstein 🤣)

 

Szczerze to nie wiem ile kosztuja bilety na koncert podsiadlo - tak rzucilem kwote :) ja poza narodowym forum muzyki we wroclawiu i festiwalem muzyki filmowej w krakowie to nie bylem z 10 lat na zadnym koncercie :)

3 godziny temu, fluber napisał:

o prosze:) czytales biografie sylvie simmons?:)

Niestety jeszcze nie 😕

ale mam ja w ksiazkowych planach na wakacje 2020 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, matek napisał:

Joseph, dzieje się z tobą coś dziwnego. 

I rozjebaliście temat. Kiedyś wchodząc i widząc kilka nieprzeczytanych stron człowiek z miejsca wiedział, że coś ważnego wydarzyło się w Polsce lub na świecie, sprawdzał portale i wracał do zakładki z forum przeczytać opinie. Teraz można być pewnym, że to kolejne kilka stron pi****lenia o jakimś gównie, i kolejny raz nie jest inaczej. 

Ten temat to nic innego jak przedłużenie pieniactwa z polskiej sceny politycznej. Wszystko oparte na osobistych animozjach. W polityce w zasadzie wszystkie obecne spory polityczne sprowadzają się do sfery prywatnej, ktoś kogoś uraził, ten na tego się obraził. 90% konfliktu w polskiej polityce kręci się wokół Jarosława Kaczyńskiego. Zaczęło się jeszcze w latach 70-tych jak Kaczyński zajął krzesło Kuronia na spotakniu KOR, a potem salon do dziś nie może wybaczyć Kaczyńskiemu, że ten rozwalił cudowną koalicję rządowoą Michnik, Geremek, Mazowiecki - Kiszczak i PZPR. I tak się ciągnie to do dziś.

Na tym forum niczym na scenie chuligańskiej wiadomo kto z kim ma kosę, a kto z kim ma układ czy zgodę. :) Różnica jest jednak taka, że w realu Wisła zacznie bratać się z Widzewem, ale na forum koelner nie zacznie kadzić rapparowi. Gorzej jak ktoś podczas weekendu wcześniej zacznie zabawę z zawartością puszek i ma do tego włączony laptop, a do tego wbija klina w niedzielny poranek.

20 godzin temu, quevas napisał:

PBS dla Wyborczej :

Duda 35 %, Trzaskowski 21, Hołownia 19, Bosak 13, Biedroń 8, Tygrys 5

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wybory-prezydenckie-sondaz-andrzej-duda-z-35-proc-poparcia/v6mthch

TVP znów nie pokaże, ale telefon do CBOS już został wykonany, a kasa na konto Social Changes przelana, więc za chwilę wstydliwie sflaczałe notowania Dudy doznają dumnej erekcji

Ty dalej jesteś tak nawiny? Życie niczego cię nie nauczyło? Nie chce mi się grzebać, ale można by zacytować twoje zachwyty nad sondażem Newswweeka w czasie kampanii wyborczej do europarlamentu. Pamiętasz ten sondaż, gdzie KO miała 10 pp nad PiS. Jedyny tai sondaż z wpisanymi wynikami z głowy- i oczywiście nie potwierdził się. Rozstrzelili się o dobre 30 punktów. Jak to jest, że z pięciu sondażowni cztery dają Dudzie poparcie wśród zdecydowanych na poziomie 45% a jeden dla WYborczej daje Dudzie 35% ? :)

Poza tym mocno niehclujny. Już tam pół internetu zauważyło, żepierwszych sześciu kandydatów ma razem poparcie na poziomie 101%, gdyby tak dodać jeszcze Jakubiaka, Tanajno i jeszcze jednego planktona to wyszłoby chyba ze 106%. Bo zaokrąglili? Można i tak.

Próba - nieco ponad 700 osób przepytanych? Słabo to wygląda. Może osoby z pozycji 700-1000 dały Dudzie większe poparcie i tu wkroczyła ręka pomocnych redaktorów. :) I zrobioni ciach? Efekt wiadomy. Radość wśród Lisów i vasquezów, których łączy bardzo niezdrowa fascynacja Jarosławem Kaczyńskim. Tylko tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, julekstep napisał:

przecież w Polsce wszystko jest tematem politycznym

muzyka to już w ogóle (jak widać w ostatnim tygodniu)

Ja ogólnie zrobiłbym oddzielne wątki na parę zagadnień niezwiązanych bezpośrednio z polityką (np. aborcja, system emerytalny itp). Przede wszystkim wpisy dotyczące danego zagadnienia znajdowały by się w jednym miejscu a nie tak jak teraz, że co jakiś czas te wątki powracają i znowu giną w zalewie innych wpisów. Ponadto wówczas można by na spokojnie komuś odpisać po tygodniu czy dwóch a nie tak jak obecnie, że trochę bez sensu nagle wracać do dyskusji sprzed 20 stron. 

Do tego nie każdy zainteresowany stricte polityką ma ochotę po raz kolejny czytać dyskusje chociażby o tej wspomnianej aborcji. 

W dziale ,,Inne" i tak jest mało wątków i 4 czy 5 dodatkowych nikomu nie zaszkodzi. 

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, DeltaCenter napisał:

 

Na tym forum niczym na scenie chuligańskiej wiadomo kto z kim ma kosę, a kto z kim ma układ czy zgodę. :) Różnica jest jednak taka, że w realu Wisła zacznie bratać się z Widzewem, ale na forum koelner nie zacznie kadzić rapparowi. Gorzej jak ktoś podczas weekendu wcześniej zacznie zabawę z zawartością puszek i ma do tego włączony laptop, a do tego wbija klina w niedzielny poranek.

szkoda tylko ze bardziej wyglada to jak ustawki kiboli niz przekomarzanie sie łks-u z widzewem. o ile byloby weselej gdybysmy poszli ta droga:)

34 minuty temu, julekstep napisał:

w ogóle ten post jest piękny

- w temacie lepszości głosowej zacznij od bycia genialnym gitarzystą

- tak w ogóle pomyl Sinatrę z Santaną

josephnba myśli, że sinatra to gitarzysta z Meksyku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Artlan napisał:

Ja ogólnie zrobiłbym oddzielne wątki na parę zagadnień niezwiązanych bezpośrednio z polityką (np. aborcja, system emerytalny itp). Przede wszystkim wpisy dotyczące danego zagadnienia znajdowały by się w jednym miejscu a nie tak jak teraz, że co jakiś czas te wątki powracają i znowu giną w zalewie innych wpisów. Ponadto wówczas można by na spokojnie komuś odpisać po tygodniu czy dwóch a nie tak jak obecnie, że trochę bez sensu nagle wracać do dyskusji sprzed 20 stron. 

Do tego nie każdy zainteresowany stricte polityką ma ochotę po raz kolejny czytać dyskusje chociażby o tej wspomnianej aborcji. 

W dziale ,,Inne" i tak jest mało wątków i 4 czy 5 dodatkowych nikomu nie zaszkodzi. 

Nah. Taki chaos/śmietnik (zwał jak zwał) pozwala na lepszą dynamikę dyskusji.

Już religia została wydzielona (a to duuuuża część przecież) i po początkowym ruchu temat praktycznie umarł (ot czasem lorak wrzuci jakieś prowo, albo fluber jakieś rewelacje od ojca Szustaka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

Nah. Taki chaos/śmietnik (zwał jak zwał) pozwala na lepszą dynamikę dyskusji.

Już religia została wydzielona (a to duuuuża część przecież) i po początkowym ruchu temat praktycznie umarł (ot czasem lorak wrzuci jakieś prowo, albo fluber jakieś rewelacje od ojca Szustaka).

Mocne słowa jak na wątek, który dociągnął do 63 stron. xD To jest akurat idealny przykład, że wydzielanie wątków ma sens.

Mnie ten temat akurat średnio interesuje i bardzo dobrze, że fluber z kolegami bawili się na oddzielnym podwórku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, blackmagic napisał:

 

Niestety jeszcze nie 😕

ale mam ja w ksiazkowych planach na wakacje 2020 :)

jesli lubisz cohena to goraco polecam. cohen to jednak w swoim gatunku absolutny top. dlatego tym bardziej nie moglem przezyc tego nobla dla dylana. teksty cohena sa niepowtarzalne i wlasciwie nie do przetlumaczenia chociaz zembaty robil co mogl. "koncert" zembatego z piosenkami cohena wspominam jako jedno z lepszych przezyc artsystycznych w zyciu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.