Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ignazz napisał:

Nowy ład to potężna porażka. Trzeba być durniem aby w tej sytuacji wrzucić premie za taki projekt. Ale to cześć gry. 

Ministerstwo zaprzeczylo że to za nowy ład. 

3 minuty temu, Koelner napisał:

 

dzisiaj pójdę do pracy i rzucę pomysł abyśmy wszystko psuli bo jak zaczniemy naprawiać to nam za to zapłacą.

idźmy tak dalej.

Jak kolega spierdoli a Ty będziesz po godzinach naprawiał jak się da i kolegę zwolnią a Tobie dadzą premię to jest źle bo obaj powinniście po prostu nic nie dostać? 

Odpowiedzialni za lad polecieli z pracy, a część szaraczkow dostała premie. Normalna sprawa. Premie powinny być indywidualne a nie grupowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

 

Odpowiedzialni za lad polecieli z pracy, a część szaraczkow dostała premie. Normalna sprawa. Premie powinny być indywidualne a nie grupowe. 

Kto poleciał i jak wygląda klucz? 

6 minut temu, fluber napisał:

 

Jak kolega spierdoli a Ty będziesz po godzinach naprawiał jak się da i kolegę zwolnią a Tobie dadzą premię to jest źle bo obaj powinniście po prostu nic nie dostać? 

A kogo zwolnili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

W firmach prywatnych odpraw nie ma? :D

oczywiście że nie! tam sami pracowici ludzie z masą skillsów i wybitną moralnością, którzy nie przyjęliby niezasłużonej odprawy!

0 nepotyzmu, kolesiostwa i opierdalania!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Koelner napisał:

na pewno nie przy zwolnieniu dyscyplinarnym 

 

A byli zwolnieni dyscyplinarnie?

3 minuty temu, Koelner napisał:

tak, nie ma problemu tak zwolnić aby nie dostać odprawy ( witaj w realnym świecie )

 

Dziwne, to czemu Ci prezesi zawsze lądują z odprawami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

tak, nie ma problemu tak zwolnić aby nie dostać odprawy ( witaj w realnym świecie )

 

To czemu masz w sądach blisko 5 tysięcy spraw rocznie z tego tytułu? 

Mógłbyś podać przykład zwolnienia dyscyplinarnego gdy przysługiwała odprawa, nie było podstaw do zwolnienia dyscyplinarnego i pracownik nie dostał odprawy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał:

A byli zwolnieni dyscyplinarnie?

niestety nie :(

7 minut temu, RappaR napisał:

Dziwne, to czemu Ci prezesi zawsze lądują z odprawami :D

nie zawsze ale często biorą z góry półroczne pensje i warunek nie podejmowania przez pół roku pracy - tajemnica bankowa ( on jest stosowany wszędzie )

ale podam przykład, że Pani Duda z Alior Banku odeszła do drugiego banku konkurencyjnego na rynku z dnia na dzień i jej nie nie obowiązywało ;] no ale PiS ma w dupie takie akcje

4 minuty temu, fluber napisał:

To czemu masz w sądach blisko 5 tysięcy spraw rocznie z tego tytułu?

bo ktoś je wnosi

5 minut temu, fluber napisał:

Mógłbyś podać przykład zwolnienia dyscyplinarnego gdy przysługiwała odprawa, nie było podstaw do zwolnienia dyscyplinarnego i pracownik nie dostał odprawy? 

nie chce mi się szukać ale w tym przypadku powinna być dyscyplinarka a nie uhonorowanie świetnej pracy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Koelner napisał:

tak, nie ma problemu tak zwolnić aby nie dostać odprawy ( witaj w realnym świecie )

 

 

9 minut temu, fluber napisał:

 

Mógłbyś podać przykład? 

2 minuty temu, Koelner napisał:

 

nie chce mi się szukać 

 

Aha. Czyli klasyczne nie wiem, ale się wypowiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Koelner napisał:

 

nie chce mi się szukać ale w tym przypadku powinna być dyscyplinarka a nie uhonorowanie świetnej pracy :)

 

Ja mogę Ci podać przykład od żony z roboty. Dyrektor odpowiadał za kilkudziesięciomiliony kontrakt z opcją przedłużenia, spierdolił kilka spraw, firma zrezygnowała z dalszej współpracy i wypowiedziała umowę, firma nie przedłużyła umowy kilkunastu osobom z produkcji, bo zmniejszyła się liczba zleceń. Dyrektor został zdegradowany do stanowiska zastępcy dyrektora, w ubiegłym miesiącu dostał 6 tysięcy złotych premii, która jest uzależniona od zysków całęj firmy w danym miesiącu i podzielona zgodnie z liczbą punktów premiowych przydzielonych do stanowiska, więc nie opowiadaj mi jakichś pierdół o srogim prywatnym biznesie. Dyscyplinarnie z tej firmy poleciały tylko te osoby, co przyszły narąbane do pracy.

Teraz, Koelner napisał:

nie no luz , rozdawajmy pieniądze ludziom którzy robią gówno i te gówno sprzątają

Nie, zwalniajmy ich zgodnie z kodeksem pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ja mogę Ci podać przykład od żony z roboty. Dyrektor odpowiadał za kilkudziesięciomiliony kontrakt z opcją przedłużenia, spierdolił kilka spraw, firma zrezygnowała z dalszej współpracy i wypowiedziała umowę, firma nie przedłużyła umowy kilkunastu osobom z produkcji, bo zmniejszyła się liczba zleceń. Dyrektor został zdegradowany do stanowiska zastępcy dyrektora, w ubiegłym miesiącu dostał 6 tysięcy złotych premii, która jest uzależniona od zysków całęj firmy w danym miesiącu i podzielona zgodnie z liczbą punktów premiowych przydzielonych do stanowiska, więc nie opowiadaj mi jakichś pierdół o srogim prywatnym biznesie.

a jakie zyski przynosi ministerstwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

xDĎDDDDDDDDDD

jak to lecialo z tym byciem niewinnym?

Słowo klucz "cokolwiek".

7 minut temu, fluber napisał:

więc nie opowiadaj mi jakichś pierdół o srogim prywatnym biznesie.

Typowy fluber, wziąć jeden przykład i uczynić z niego regułę dla całego wszechświata :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.