Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

xDĎDDDDDDDDDD

jak to lecialo z tym byciem niewinnym?

aż przypomniała mi się laska już w miarę doświadczona, której nie działały klawisze cyfrowe na klawiaturze i zgłosiła na help desk aby jej ostatecznie wcisnęli Num locka 

1 minutę temu, julekstep napisał:

przeciez sa premie za gole/asysty/wystepy itd niezalezne od wyniku meczu

nie grales w football managera?

a kadrze gra się dla idei, jak chcesz zarobić to jedziesz do Arabów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Chcą być minimalnie konkurencyjnie, a nie płacić ZUSu. Nikt tam nie chce robić, a u mnie UM i SP oglaszają się na FB, że szukaja pracownikow. Wymog wyzsze wyksztalcenie. Moze byc AWF :)

może z tym jest problem. do przyjęcia wypełnionego wniosku o dowód czy paszport wystarczy chyba liceum i nie dziwne że Ci wykształceni są wkurwieni bo zarabiają mało i robią aż tak skomplikowane zadania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

może z tym jest problem. do przyjęcia wypełnionego wniosku o dowód czy paszport wystarczy chyba liceum i nie dziwne że Ci wykształceni są wkurwieni bo zarabiają mało i robią aż tak skomplikowane zadania 

Z relacji osób tam pracujących wynika, że nie są zmotywowani i pracują ok 25% czasu. Wystarczy Dać pensję x1.5-2 i zredukować ilość stanowisk o połowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Różni, różne. Np jrue dostał ostatnio premie za 80 procent gotowości do pracy. 

a w Grecji mieli dodatek od piętra na którym pracują . Jru grał dla państwówki?

9 minut temu, Pablo81 napisał:

Z relacji osób tam pracujących wynika, że nie są zmotywowani i pracują ok 25% czasu. Wystarczy Dać pensję x1.5-2 i zredukować ilość stanowisk o połowę. 

sam robiłem pół roku na stażu w um w Gdańsku, mam rodzine która robi w Płocku w wojewódzkim i w miejskim w Markach pod Wawą i to jest gruba patologia. W korpo są też opierdalacze ale urzędy to lvl high względem nawet spółek skarbu czy dalej korpo. To jest banda wzajemnej adoracji i nawet 1 zł im się nie należy premii. Idąc do urzędu pewnie masz robotę po znajomości ale cel jest aby poudawać prace i przehulać do emeryturki. Pewna robota i lekka, coś za coś, dlatego takie premie to jest łapówka za budżetowy hajs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Koelner napisał:

tak. jak założysz budkę z kebabem to możesz dawać premię jaką chcesz pracownikowi a w budżetówce powinien być klucz oraz wyjaśnienie przyznawanie premii uznaniowej 

Ja tam nie rozumiem dlaczego mam być obojętny dla niekorzystnych decyzji dla mnie w sektorze prywatnym, a mam się skupiać tylko na wielokrotnie mniejszym sektorze publicznym.

Generalnie tworzenie sztucznych podziałów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Ja tam nie rozumiem dlaczego mam być obojętny dla niekorzystnych decyzji dla mnie w sektorze prywatnym, a mam się skupiać tylko na wielokrotnie mniejszym sektorze publicznym.

Generalnie tworzenie sztucznych podziałów :) 

Bo sektor publiczny opłacasz ze swoich podatków a prywatny o ile nie masz tam udziałów jest dla ciebie neutralny. Co tu rozumieć? Mamy prawo wymagać jakości której i tak nie ma. To może chociaż przyzwoitości gdy idzie premia za projekt fiasko? Tymczasem nam spada poziom akceptowalny czyli obecnie mamy aby za dużo nie kradli bo już nawet zeszliśmy z warunku aby robili to w dobrym stylu chociaż zachowujac pozory. W tym aspekcie PiS mocno zbliżył nas do sytuacji patologi zza Buga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

A dlaczego zakładasz że nie było takiego klucza? 

podaj ten klucz.

 

zakładam za to, że ktoś od Ciebie robi w państwówce. sytuacja wygląda komicznie ponieważ daje się premie strażakom którzy gaszą pożar wywołany przez szefa. i czy w tym wypadku szef został pociągnięty do odpowiedzialności za wywołany pożar? czy poniósł za to konsekwencje materialne lub nawet polityczne? czy jest winny? to jest zajebisty precedens, na miejscu szefów urzędów skarbowych błagałbym o coraz gorsze ustawy bo wtedy miałbym powód aby ludziom płacić więcej. patologia

dzisiaj pójdę do pracy i rzucę pomysł abyśmy wszystko psuli bo jak zaczniemy naprawiać to nam za to zapłacą.

idźmy tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał:

Ja tam nie rozumiem dlaczego mam być obojętny dla niekorzystnych decyzji dla mnie w sektorze prywatnym, a mam się skupiać tylko na wielokrotnie mniejszym sektorze publicznym.

Generalnie tworzenie sztucznych podziałów :) 

tak - można zmienić firmę już czytaliśmy Twoje argumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Bo sektor publiczny opłacasz ze swoich podatków a prywatny o ile nie masz tam udziałów jest dla ciebie neutralny. Co tu rozumieć? Mamy prawo wymagać jakości której i tak nie ma. To może chociaż przyzwoitości gdy idzie premia za projekt fiasko? Tymczasem nam spada poziom akceptowalny czyli obecnie mamy aby za dużo nie kradli bo już nawet zeszliśmy z warunku aby robili to w dobrym stylu chociaż zachowujac pozory. W tym aspekcie PiS mocno zbliżył nas do sytuacji patologi zza Buga. 

Jeśli jest dla mnie szkodliwy, to nie jest dla mnie neutralny.

Sektor prywatny także w państwie ja opłacam ze swoich dochodów :)

Co do przyzwoitości, gdy premia idzie za projekt fiasko, to ja nawet nie chcę komentować premii prezesów spółek giełdowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.