Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, fluber napisał:

@jack co to sie tam platformie obróciło o 180 stopni w sprawie migrantów? :)

Nie wiem czemu mnie o to pytasz? Nie mam nic z platformą wspólnego. Nawet nie pamietam kiedy na nich głosowałem ostatnio. Pewnie razem z Tobą 🤣 Następny po deltusiu, który chce bym się tłumaczył za niemiecka antifę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

Nie wiem czemu mnie o to pytasz? Nie mam nic z platformą wspólnego. Nawet nie pamietam kiedy na nich głosowałem ostatnio. Pewnie razem z Tobą 🤣 Następny po deltusiu, który chce bym się tłumaczył za niemiecka antifę. 

Czyli byłeś w sprawie konfliktu na granicy za stanem wyjątkowym, budowa muru, naruszaniem nietykalności posła franka czy przeciwko? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Dyrektor szpitala w Pszczynie pod lupą prokuratury. Prowadził prywatnie ciążę zmarłej 30-latki!

Kobieta zgłosiła się do szpitala powiatowego w Pszczynie w 22 tygodniu ciąży, bo niespodziewanie odeszły jej wody płodowe. Dzień później zmarła na skutek wstrząsu septycznego. Pani Izabela osierociła 9-letnią córeczkę. Lekarzem prowadzącym ciężarną był dr Marcin Leśniewski, zarazem dyrektor pszczyńskiego szpitala.

No widzisz, czyli jednak miała dodatkowo opłacona opiekę a mimo to zmarła. A skoro miała ponadstandardową opiekę to chyba jednak nie umarła z powodu zaniedbania. 

Teraz, fluber napisał:

Czyli byłeś w sprawie konfliktu na granicy za stanem wyjątkowym, budowa muru, naruszaniem nietykalności posła franka czy przeciwko? :)

Ja jestem z pokolenia, które pamięta, że granica to nie jest miejsce na cyrk. Od początku byłem przeciwko przedstawieniu na granicy i pisałem o murze zanim to było modne. Jak chcesz to sobie poszukaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Reikai napisał:

Beka i smutne,  że nawet w takich rzeczach jak bezpieczeństwo na granicy,my Polacy jesteśmy tak podzieleni,  że albo pisiory albo totalna opozycja.

ciezko nie byc podzielonym kiedy gadajace glowy z antypisu okreslaja ludzi pracujacych w sluzbach mundurowych i bedacych na 1szej linii frontu mianem smieci w mudnurach (a jak widac nawet na przykladzie tego forum wyznawcy tychze glow przejmuja podobne postawy w zyciu codziennym)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

ciezko nie byc podzielonym kiedy gadajace glowy z antypisu okreslaja ludzi pracujacych w sluzbach mundurowych i bedacych na 1szej linii frontu mianem smieci w mudnurach (a jak widac nawet na przykladzie tego forum wyznawcy tychze glow przejmuja podobne postawy w zyciu codziennym)

który ich tak nazwał? ( jeśli chodzi o określenie „śmieć” na drugiego człowieka to jest jeden user udzielający się w tym temacie lubiący ten termin - nawet go użył dzisiaj )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Reikai napisał:

Beka i smutne,  że nawet w takich rzeczach jak bezpieczeństwo na granicy,my Polacy jesteśmy tak podzieleni,  że albo pisiory albo totalna opozycja.

Według sondazu IBRiS dla onetu 0,3 procent Polaków ocenia pozytywnie działania Platformy i opozycji w sprawie działań na granicy polsko-białoruskiej więc w tej sprawie akurat jesteśmy zjednoczeni jak nigdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, matek napisał:

Dziwi mnie w sumie, że pryskają ich jakimś muchozolem, zamiast ustawić armatki i w razie podejścia do drutu nakurwiać konkretnym strumieniem. 

Nie oczekuję, że będą im puszczać jakiś iperyt, ale te spryskiwacze do mycia szyb to c*** nie robota. 

Działają typowo odstraszająco, nie chcą nikomu realnie zrobić krzywdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2021 o 14:23, jack napisał:

Nie rozumiesz a raczej nie chcesz zrozumieć. Moim zdaniem tam już dawno powinno być pusto. Granica to nie jest miejsce do uprawiania happeningów. Ludzi wywieść i jak jest taka potrzeba stawiać płoty, mury i zasieki. I lepiej robić to teraz gdy migrantów jest mało niż jak będzie ich więcej. 

Liczenie na to, że jak teraz zgnoją tych ludzi na granicy to kolejni nie będą chcieli się narażać na nieprzyjemności i nie spróbują szczęścia jest po prostu głupie. 

@Deltuś a teraz przeproś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, julekstep napisał:

ciezko nie byc podzielonym kiedy gadajace glowy z antypisu okreslaja ludzi pracujacych w sluzbach mundurowych i bedacych na 1szej linii frontu mianem smieci w mudnurach (a jak widac nawet na przykladzie tego forum wyznawcy tychze glow przejmuja podobne postawy w zyciu codziennym)

Kto słucha Frasyniuka ten sam sobie szkodzi :) 

3 godziny temu, Sebastian napisał:

Działają typowo odstraszająco, nie chcą nikomu realnie zrobić krzywdy. 

To jest to "jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność". Kreda wsparcia w Brukseli pewnie też już przygotowana żeby pomazać chodniki napisami "to niedopuszczalne".

  • NATO wzywa Białoruś do przestrzegania prawa międzynarodowego
  • Komisja Europejska "zdecydowanie odrzuca próby instrumentalizacji ludzi dla celów politycznych"

Noooo to jutro już będzie spokojnie, wezwanie i odrzucanie prób załatwia sprawę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Cardi napisał:

Kto słucha Frasyniuka ten sam sobie szkodzi :) 

To jest to "jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność". Kreda wsparcia w Brukseli pewnie też już przygotowana żeby pomazać chodniki napisami "to niedopuszczalne".

  • NATO wzywa Białoruś do przestrzegania prawa międzynarodowego
  • Komisja Europejska "zdecydowanie odrzuca próby instrumentalizacji ludzi dla celów politycznych"

Noooo to jutro już będzie spokojnie, wezwanie i odrzucanie prób załatwia sprawę :) 

Wiadomo, że Nato i UE zrobiły co mogły. Natomiast nie możemy używać armatek wodnych, czy kul gazowych żeby przypadkiem nie zagazować białoruskich służb granicznych. Wyraźnie nie chcemy eskalacji tego konfliktu. Bo rozumiem, że wiesz, że celem Rosji jest eskalacja ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cardi napisał:

 

To jest to "jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność". Kreda wsparcia w Brukseli pewnie też już przygotowana żeby pomazać chodniki napisami "to niedopuszczalne".

  • NATO wzywa Białoruś do przestrzegania prawa międzynarodowego
  • Komisja Europejska "zdecydowanie odrzuca próby instrumentalizacji ludzi dla celów politycznych"

Noooo to jutro już będzie spokojnie, wezwanie i odrzucanie prób załatwia sprawę :) 

Mysle ze w końcu cos zrobią jak migranci chcą iść do Niemiec, a Polska dostaje po dupie od tsue, od Komisji Europejskiej i ma wstrzymana kasę z Funduszu odbudowy. Nie wierzę żeby się Kaczyńskiemu nagle orbanowy scenariusz w głowie nie otworzyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noc za nami, wot nakurwia tam muzykę z głośników, lasery, stroboskopy, podjeżdżają quadami pod siatkę i warczą xD Ahmedy prowadza livestreamy na Facebooku i ogłaszają niespodzianki na 11 listopada,  wojna w 21 wieku, śledzisz to na kompie pijąc piwko.

Btw.biedni uchodźcy z dziećmi noszą kurtki za kilka tysięcy.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

Noc za nami, wot nakurwia tam muzykę z głośników, lasery, stroboskopy, podjeżdżają quadami pod siatkę i warczą xD Ahmedy prowadza livestreamy na Facebooku i ogłaszają niespodzianki na 11 listopada,  wojna w 21 wieku, śledzisz to na kompie pijąc piwko.

Btw.biedni uchodźcy z dziećmi.

comment_1636421429EJff5T4SQmaTvpxQFdb8lo,w400.jpg

Jak kogoś stać na ten wypad to biedny być nie może. Ten Hardy Ahmed co streamowal na Facebooku też wyglądał na raczej bogatego

Ja się trochę o ten WOT boję, ich może być łatwiej sprowokowac niż żołnierzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech oni biją pokłony o łagodną zimę, bo jeśli przyciśnie ich w tym obozie na dłużej, to nocy po -20 wielu może nie nie wytrzymać. Ciężko mówić, że zmiękną, bo prędzej zamarzną, ale może być wesoło. I ciekawe będą komentarze do obrazków z wywożonymi ciałami. Ale to będzie problem Białorusinów. 

Nie dziwię się, że chcą się przedrzeć jak najszybciej. To, że są teraz dodatkowo dopingowani do robienia zamieszania przed 11 listopada też nie jest jakąś dużą niespodzianką. 

Swoją drogą, to covid ich tam nie dojeżdża chociaż trochę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.