Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Ta niemiecka antifa na naszych marszach to trochę yeti, czytam o tym od 2010 gdy sam jeszcze bylem na tych pierwszych marszach, a w rzeczywistości przyjeżdża 5 gości ze squota

 

Na grubo lecą, są konkretnie przygotowani chłopy.

 

https://streamable.com/1wa26o

https://twitter.com/terytorialsi/status/1457714169780785159

 

Tu pachnie jakas kulminacja za parę dni, czy w ogóle NATO jakos reaguje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Tu pachnie jakas kulminacja za parę dni, czy w ogóle NATO jakos reaguje??

Póki co są głęboko zaniepokojeni i mocno nam kibicują.

 

Ale tak z pierdolnięciem, to w końcu NATO.

3 minuty temu, quevas napisał:

jeśli kilkadziesiąt tys. ludzi maszeruje w pochodzie, na którego czele niesione są hasła rasistowsko-ksenofobiczno-faszystowskie, media uznają ich za popierających wymowę transparentów

pokaż te transparenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cardi napisał:

Zdanie skonstruowane jakby to był marsz faszystów i miejscami maszerowali niefaszyzujący Polacy.

 

Jest dokładnie na odwrót.

Nie taki miałem zamiar. Raczej nie chcę by ktoś mi zarzucił jak co roku, że twierdzę, że to marsz faszystów. I masz rację faszyści są w mniejszości choć na eksponowanym honorowym miejscu niestety. W innych miastach jakoś lepiej te marsze wychodzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, quevas napisał:

przeciwstawienie jakiego dokonujesz nie ma racjonalnej przyczyny, a sam mechanizm wyższej identyfikacji z ładną twarzą istnieje od początku cywilizacji

 

Podobnie jak pogarda do osób z gorszym wykształceniem :) to tez popierasz? Ze jak ktoś jest lekarzem to może pluc z wyższością na śmiecia bez? Czy może to już Ci przeszkadza? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

Nie taki miałem zamiar. Raczej nie chcę by ktoś mi zarzucił jak co roku, że twierdzę, że to marsz faszystów. I masz rację faszyści są w mniejszości choć na eksponowanym honorowym miejscu niestety. W innych miastach jakoś lepiej te marsze wychodzą. 

Na honorowym miejscu? Raczej ich flagi i transparenty są wymieszane z flagami państwowymi. (zielone ONRowskie)

image.jpeg.cc55ffc3f97b8b500fb955d567069902.jpeg

1 minutę temu, quevas napisał:

(...)

Aha i to jest CZOŁO MARSZU?

8 minut temu, quevas napisał:

jeśli kilkadziesiąt tys. ludzi maszeruje w pochodzie, na którego czele niesione są hasła rasistowsko-ksenofobiczno-faszystowskie, media uznają ich za popierających wymowę transparentów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, quevas napisał:

wcale mi nie przeszkadza

przy czym : nie widzę związku między powszechnie istniejącym modelem identyfikacji, a wywodzącym się ze zwietrzałych społeczeństw klasowych poczuciem wyższości

Ale to drugie tez jest powszechne :) 

jakby co możesz mówić ze to deszcz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, quevas napisał:

 

Bia%C5%82a-Europa-fot.-screen-2-1200x630

 

 

o

czyli marsz kobiet zajumał symbolikę z marszu niepodległości?

kek

29 minut temu, Reikai napisał:

Na grubo lecą, są konkretnie przygotowani chłopy.

 

https://streamable.com/1wa26o

https://twitter.com/terytorialsi/status/1457714169780785159

 

Tu pachnie jakas kulminacja za parę dni, czy w ogóle NATO jakos reaguje??

O

NOWE DZIECI DO ZAOPIEKOWANIA ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Reikai napisał:

Ta niemiecka antifa na naszych marszach to trochę yeti, czytam o tym od 2010 gdy sam jeszcze bylem na tych pierwszych marszach, a w rzeczywistości przyjeżdża 5 gości ze squota

 

Na grubo lecą, są konkretnie przygotowani chłopy.

 

https://streamable.com/1wa26o

https://twitter.com/terytorialsi/status/1457714169780785159

 

Tu pachnie jakas kulminacja za parę dni, czy w ogóle NATO jakos reaguje??

cos slabo im idzie psikanie z tych puszek - albo zainstaluja jakies dysze (moze wuwuzele!) albo jakis nadmuch+ ze spalinowych dmuchawek na liscie. poki co zamaskowany pan sie smieje a pogranicznik zuzywa butelke siuwaksu za 20e/sztuka na daremno : P

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, memento1984 napisał:

cos slabo im idzie psikanie z tych puszek - albo zainstaluja jakies dysze (moze wuwuzele!) albo jakis nadmuch+ ze spalinowych dmuchawek na liscie. poki co zamaskowany pan sie smieje a pogranicznik zuzywa butelke siuwaksu za 20e/sztuka na daremno : P

Yup,  kobiety na strajku kobiet i kibice obrywali mocniej :P

Psikają dzieciakom papierosami w oczy, żeby płakali 😅

 

comment_1636374323WJZWfGzA308KKtIhXnoIos,w400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Tu pachnie jakas kulminacja za parę dni, czy w ogóle NATO jakos reaguje??

Na pewno, USA wyślą lotniskowiec na Bałtyk cały Zachód rzuci to co ma najlepszego :) ZBIR się przed tym nie obroni :)

 

Godzinę temu, jack napisał:

Nie taki miałem zamiar. Raczej nie chcę by ktoś mi zarzucił jak co roku, że twierdzę, że to marsz faszystów. I masz rację faszyści są w mniejszości choć na eksponowanym honorowym miejscu niestety. W innych miastach jakoś lepiej te marsze wychodzą. 

Bo w zasadzie więkoszść z nich przyjeżdza w tym czasie na marsz do Warszawy i stanowią w tłumie grupę mniejszościową. To tak na temat zagrożeniu faszyzmem w Polsce. 

Godzinę temu, RappaR napisał:

Podobnie jak pogarda do osób z gorszym wykształceniem :) to tez popierasz? Ze jak ktoś jest lekarzem to może pluc z wyższością na śmiecia bez? Czy może to już Ci przeszkadza? :)

Nie no serio. Naprawdę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, quevas napisał:

zagrożenie faszyzmem w Polsce nie polega na dorocznych jasełkach uprawianych przez grupę polskich i przyjezdnych hobbystów oraz spoconych cwaniaków, z braku lepszego pomysłu na życie aspirujących do posad politycznych, ale na upowszechnianiu, racjonalizowaniu, wpajaniu, zachęcaniu do -, a również narzucaniu [np. za pomocą stanowienia odpowiedniego prawa lub jego interpretacji] społeczeństwu postaw z podręcznika ideologii faszystowskiej

 

Czyli np. mowa nienawiści, segregacja pod katem sympatii partyjnej, nieuleczalna emanacja pogardy dla odmiennych poglądów , hm..... 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Dziwi mnie w sumie, że pryskają ich jakimś muchozolem, zamiast ustawić armatki i w razie podejścia do drutu nakurwiać konkretnym strumieniem. 

Nie oczekuję, że będą im puszczać jakiś iperyt, ale te spryskiwacze do mycia szyb to c*** nie robota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jack napisał:

Widocznie ocenili, że jeszcze nie zagraża i można poczekać żeby był dupochron. A po co czekać na zagrożenie jeśli ciąża nie rokuje?

Dyrektor szpitala w Pszczynie pod lupą prokuratury. Prowadził prywatnie ciążę zmarłej 30-latki!

Kobieta zgłosiła się do szpitala powiatowego w Pszczynie w 22 tygodniu ciąży, bo niespodziewanie odeszły jej wody płodowe. Dzień później zmarła na skutek wstrząsu septycznego. Pani Izabela osierociła 9-letnią córeczkę. Lekarzem prowadzącym ciężarną był dr Marcin Leśniewski, zarazem dyrektor pszczyńskiego szpitala.

 Tańcz, tańcz! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.