Skocz do zawartości

Media Room


Zdzisław Ptak

Rekomendowane odpowiedzi

Sold out taki komunikat pojawia się na stornie gdy chce się zakupić bilet na trzecie i czwarte starcie między Portland Trailblazers a Houston Rockets. 
 

Liczymy, że nasi kibice będą w tych starciach szóstym zawodnikiem - powiedział TOP 15 PG simbasketu Dennis Schroder po czym dodał Mamy nadzieję , że uda nam się wywieść z Teksasu jeden W i wtedy wszystko jest możliwe 

Zapraszamy wszystkich kibiców z Oregonu wcześniej na halę gdyż przed meczem uhonorowany zostanie KAT nagroda All Def Team oraz Bam Adebayo nagroda All Rookie Second Team. Obu panom gratulujemy osiągnięcia 

🐶

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To już oficjalnie @Reikai dostał kluczyki do Bulls, więc z tego miejsca w imieniu ligi chciałbym podziękować @Tecu za te 11 sezonów w lidze!

Na tę okoliczność liga przygotowała kilka highlightów!

tec1.png
tec2.png
tec3.png
tec4.png
tec5.png
tec6.png
tec7.png
tec8.png
tec9.png

 

a na poważnie to thx, mam nadzieję że chociaż czasem było fajno i że dołączysz czasem do @ignazz na kibicowskiej loży szyderców!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podsumowanie sezonu w Portland 


 

W związku z tym, że sezon zbliża się wielkimi krokami do jego końca skrobnę krótkie podsumowanie. 

Początek nie był najlepszy gdyż zacząłem go od 0-2. Później nastąpił trade po Gordona, który miał nie tylko super wartość sportową , ale dyskusja jaką się po nim wywiązała wiele mi pomogła. 

Po tym trade zacząłęm od wygrania z utytułowanym zespołem jakim jest simkowe Denver i rozpocząłem marsz w górę tabeli. 

W pewnym momencie byłem na drugim miejscu w konferencji co było szokiem również dla mnie samego. Niestety później nadszedł kryzys formy a i ciepła pogoda za oknem nie sprzyjały aby usiąść i pochylić się nad problemem zespołu i zespół zaczął pikować w dół aż w pewnym momencie znalazł się w okolicach 10 miejsca w tabeli. 

Gdy powoli zacząłem wychodzić z marazmu nastał ciężki okres gry bez TOP 15 PG simbasketu czyli Dennisa. W okresie nieobecności Dennisa zespół grał w kratkę. 

Kluczowym momentem było przyjście Bojana i Odena. No muszę porównać bo nie byłbym sobą gdybym tego nie zrobił , to było jak przyjście Sandersa i Malika do Anwilu Włocławek w zeszłym sezonie. Od ich przyjścia zespół zaczął powoli odbijać się od dołu konferencji i rozpoczął epicki marsz ( tak jak Anwil Włocławek w zeszłym RS ) po PO. 

Udało się zająć 5 miejsce w konferencji przed PO co było niespodzianka tego sezonu. Niestety przed PO poważnej kontuzji doznał Ramon co skutkowało 0-4 , jednak pierwszy mecz budził kontrowersje co nie zmienia faktu, że zespół z Teksasu był lepszy. 

Podsumowując RS i PO zespół kończy sezon na 6 miejscu w swojej konferencji co jest niewątpliwie dużym osiągnięciem biorąc pod uwagę , że celem był awans do PO choć nawet 9 miejsce nie było by uznane za porażkę. 

Na koniec pragnę podziękować wszystkim tym, którzy mnie wspierali w wiadomościach prywatnych w trakcie tego sezonu. Nie będę wymieniał nicków , ale myślę , że każdy się domyśli o kogo chodzi 😉

Niestety nagrody COTY simbasketu nie mogę przeciąć piłka do metalu aby podzielić się nią z tymi osobami, dlatego odbieram ją, jednocześnie pamiętając, że bez tych rad nie było by mi dane jej odebrać. 

Na zakończenie przemówienia dodam dodam, że zespół ten miał bilans z mistrzem simki 3-1 , z legitnym vicemistrzem 1-1 oraz z podobno niepokonanymi jastrzębiami 2-0. 
 

🐶

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, julekstep napisał(a):

W sumie mozna by robic glosowanie na COTY* (dodatkowa ankieta przy hofach) - co Wy na to? :P

* a raczej GMOTY xD

 

26 minut temu, Ice23 napisał(a):

LAF chyba nie odchodzi....to bylo tylko podsumowanie sezonu. Tak mi sie wydaje.

zrobmy na niemoty bedzie jeszcze lepiej 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.