Skocz do zawartości

Media Room


Zdzisław Ptak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

@MarcusCamby jeden z lepszych wpisów na tym forum od paru tygodni i to mi chodzi o każdego usera. Trzeba mieć niepokolei aby aż tak śledzić graczy tego poziomu. Szacunek. 

A tak z innej beczki. Dalej gracie w 29 zespołów co jest dziwne. Czy simka ma opcje dorzucić 30 ekipę i zrobić expansion Draft czy poprzez mechanikę FA i historyczność to jest nie do zrobienia?

@julekstep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

Szkoda zwłaszcza Mikea Jamesa.. Długo ostanawiałem się, czy zatrudnić jego, czy Dextera Pittmana, ale pomimo, że bardziej by mi się przydał trzeci pg, postawiłem na swojego wychowanka. Kariera Roycea Whitea jest chyba nie do uratowania przez to jak fatalnie zrobił go Julek do draftu.. :( a campy nie pomogły. Dzięki mojej namowie Qcin uratował w tym sezonie karierę Jamaala Franklina, ale oberwało mi się (choć mam nadzieję niegroźnie) za to rykoszetem, bo na FA trafił robiąc miejsce w rosterze Franklinowi Pau Gasol, którego podpisał mój bezpośredni konkurent w I rundzie playoffs i gra Gasolem w s5.Robersona też chciałem ratować, ale niestety nie mam gumowego rosteru i byłem zmuszony go zwolnić robiąc jeden z deali.

Jak dla mnie jeden z Twoich najlepszych wpisów na forum! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ignazz napisał:

@MarcusCamby jeden z lepszych wpisów na tym forum od paru tygodni i to mi chodzi o każdego usera. Trzeba mieć niepokolei aby aż tak śledzić graczy tego poziomu. Szacunek. 

A tak z innej beczki. Dalej gracie w 29 zespołów co jest dziwne. Czy simka ma opcje dorzucić 30 ekipę i zrobić expansion Draft czy poprzez mechanikę FA i historyczność to jest nie do zrobienia?

@julekstep

niestety w gierce nie ma możliwości dodania ekipy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Może czas zrobić nowa gierkę? Ja się chętnie zrzucę finansowo dla kogoś chętnego. 

Połączyć stare z nowym lub zaorać od graczy z 60 tych. 

niestety na rynku brakuje sensownych gierek pod to (czekam aż draft day sports pro basketball 2023 trafi na steama i może potestuję jak wyglądają tam online ligi) a robienie takiej gierki od podstaw to jednak mordęga (nawet jak to robić typowo pod multi bez żadnego 'AI" to jednak ogarnięcie sensownego silnika meczowego od zera to myślę że nawet dla prosa kuuuupa roboty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Alonzo napisał:

Szkoda zwłaszcza Mikea Jamesa.. Długo ostanawiałem się, czy zatrudnić jego, czy Dextera Pittmana, ale pomimo, że bardziej by mi się przydał trzeci pg, postawiłem na swojego wychowanka. Kariera Roycea Whitea jest chyba nie do uratowania przez to jak fatalnie zrobił go Julek do draftu.. :( a campy nie pomogły. Dzięki mojej namowie Qcin uratował w tym sezonie karierę Jamaala Franklina, ale oberwało mi się (choć mam nadzieję niegroźnie) za to rykoszetem, bo na FA trafił robiąc miejsce w rosterze Franklinowi Pau Gasol, którego podpisał mój bezpośredni konkurent w I rundzie playoffs i gra Gasolem w s5.Robersona też chciałem ratować, ale niestety nie mam gumowego rosteru i byłem zmuszony go zwolnić robiąc jeden z deali.

Jak dla mnie jeden z Twoich najlepszych wpisów na forum! :) 

Piekło zamarło. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz Alonzo napisał o mnie coś miłego ;)

Ja uratowałem Lucasa Nogueirę. Nie wybrałem go bezpośrednio w drafcie, ale podobnie jak Furkan Aldemira uważam go trochę za swojego podopiecznego. Brandon Paul i Kris Joseph się niestety nie nadawali zupełnie i wybrałem już ich z musu polując na wyżej wspomnianych graczy. O Furkana prawie rozbił się deal o DeRozana :)

Z perspektywy czasu żałuję, że nie uratowałem kariery Arinze Onuaku. Był dwa sezony u mnie, na trzeci próbowałem namówić matiwronę, ale uznał, że jest za dobry będąc na misji tankowania w walce z Kings o Embiida :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Niniejszym Zarząd Wielkich Orlando Magic pragnie podziękować:

Deronowi Williamsowi - za bycie najlepszym rezerwowym guardem ostatnich playoffs i dołożenie swojej cegiełki do zdobycia przez Wielkich Magic 'Pierwszego w Historii Simbasketu Mistrzostwa Bez Gwiazdki' (TM). LIczymy na udane campy i znalezienie sobie jeszcze miejsca w lidze jako starting PG (bo to ciągle gracz który w tej roli może dawać solidne 20/9). Powodzenia!

CJ Watsonowi - eeeee, fajnie że byłeś mordo...no to nara!

 

Podpisano:

- julekstep
- Józef Zych
- Zdzisław Kręcina

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.