Skocz do zawartości

Media Room


Zdzisław Ptak

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Alonzo napisał(a):

Żaden z Twoich graczy Julek nie miał takiej kariery jak Goran w jednym klubie (bo zawsze ich sprzedawałeś niczym zużyte stare konie do rzeźni), więc zwyczajnie zazdrościsz w Seattle kultury organizacji :P 

Webber to indywidualnie mial 2x lepsza kariere w Magic niz Brook w Sonics (o Goranie to nie ma co pisac) - przez 10 lat rok w rok asg + all-nba (zazwyczaj 1st) do tego ze 2-3 dpoty

AK w Magic to 3 finaly i jedno mistrzostwo + przyklepanie swojego legacy jako najwybitniejszy all-arounder w historii ligi

Goran w Sonics to ekwiwalent magicowego K-Marta :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał(a):

Webber to indywidualnie mial 2x lepsza kariere w Magic niz Brook w Sonics (o Goranie to nie ma co pisac) - przez 10 lat rok w rok asg + all-nba (zazwyczaj 1st) do tego ze 2-3 dpoty

AK w Magic to 3 finaly i jedno mistrzostwo + przyklepanie swojego legacy jako najwybitniejszy all-arounder w historii ligi

Goran w Sonics to ekwiwalent magicowego K-Marta :P

.. ale Ty piszesz o czasach simowania w podziemiach, gdzie graliście pewnie w 5 czy 6 :P

Wymieniasz też graczy z czołówki draftu pewnie, których sobie mogliście nabijać z nagrodami itp bo prowadziliście po 2-3 drużyny.

ja mówię o maxymalnym wykorzystaniu potencjału graczy w jednym teamie w czasach rozkwitu simki - na zasadzie walczymy tym co mamy na maxa do samego końca. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał(a):

.. ale Ty piszesz o czasach simowania w podziemiach, gdzie graliście pewnie w 5 czy 6 :P

Wymieniasz też graczy z czołówki draftu pewnie, których sobie mogliście nabijać z nagrodami itp bo prowadziliście po 2-3 drużyny.

ja mówię o maxymalnym wykorzystaniu potencjału graczy w jednym teamie w czasach rozkwitu simki - na zasadzie walczymy tym co mamy na maxa do samego końca. ;) 

Też już tak nie przesadzajcie, dwie drużyny miało chyba 8 czy 9 GMow, ja np. nigdy nie miałem, oczywiście konkurencja była mniejsza, ale była, a tak naprawdę tak serio słabe bez aktywności to były ostatnie 2/3 sezony przed napływem ludzi z beGM. Wcześniej może komentarzy itd nie było za dużo, ale każdy obowiązki GMa (fa, trejdy, draft oraz ustawienie taktyki) spełniał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, SlaKB napisał(a):

Też już tak nie przesadzajcie, dwie drużyny miało chyba 8 czy 9 GMow, ja np. nigdy nie miałem, oczywiście konkurencja była mniejsza, ale była, a tak naprawdę tak serio słabe bez aktywności to były ostatnie 2/3 sezony przed napływem ludzi z beGM. Wcześniej może komentarzy itd nie było za dużo, ale każdy obowiązki GMa (fa, trejdy, draft oraz ustawienie taktyki) spełniał. :)

wyjątkowo rację ma Alonzo.

Simka do czasów dotarcia zaciągu z begm była NBA z lat 60/70

potem dołączył Jordan (znaczy ja) i się rozbujało, teraz poziom i zaangażowanie jest w c*** wyższe, stąd też rywalizacja jest znacznie wyższa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

wyjątkowo rację ma Alonzo.

Simka do czasów dotarcia zaciągu z begm była NBA z lat 60/70

potem dołączył Jordan (znaczy ja) i się rozbujało, teraz poziom i zaangażowanie jest w c*** wyższe, stąd też rywalizacja jest znacznie wyższa!

Jest wyższe zdecydowanie, poziom również wyższy, temu nie przeczę. 

Ale przed tą konkretną zapaścią (2/3 sezony przed napływem beGM) GMowie swoje obowiązki wykonywali więc to nie było też tak, że ja/Julek/Krzemo graliśmy w 3, a reszta to było CPU :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, SlaKB napisał(a):

Jest wyższe zdecydowanie, poziom również wyższy, temu nie przeczę. 

Ale przed tą konkretną zapaścią (2/3 sezony przed napływem beGM) GMowie swoje obowiązki wykonywali więc to nie było też tak, że ja/Julek/Krzemo graliśmy w 3, a reszta to było CPU :P

Podobno od tego momentu liczona jest aktualna era simbasketu:

W dniu 19.02.2019 o 12:42, SlaKB napisał(a):

Nowym komiszem zostaję julekstep.

Także od teraz możecie czepiać się również jego. :tongue:

Przez fachowcow nazywana czesto 'Era Wielkich Magic'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ignazz napisał(a):

4248-B97-D-3-D75-4231-A0-D5-C7-DFEEFCB6-
 

a co na nominacje Pani Cicha?

spoko, ma swój komputer to może robić co chce :P byle tylko jego czyny bądź wypowiedzi nie były mieszane bezpośrednio z Heat.

Fakt, że daje mi podpowiedzi bądź jakieś rady, ale w 100% decyzja i tak jest moja 😈 (zdarzało się, że wybierałam coś innego niż mi podpowiadał ;D).  Dopóki będziemy się bawić uczciwie, to nie mam z tym problemu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.