Skocz do zawartości

beGM - Wymiany


january

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 11 pick. Nikt mnie już w sumie w tym drafcie nie interesuje poza gośćmi z dalszymi pickami. Tak na oko +/- 20-25

Dlatego wysłucham wszelkich ofert, włącznie z graczami na tu i teraz, jak i młodszymi. Zależałoby mi także na powyższym picku, choć jak oferta będzie ciekawa to i bez picku się mogę obejść.

Jeśli szukacie buldoga w obronie, który na parkiecie podejmuje dobre decyzje i będzie rzucał w przyszłości po 40 % to Donovan Mitchel jest naprawdę dobrym kandydatem. Markannen z 11 pickiem to już też mocno uczciwe value. Anunonby jako potencjalny kozak w obronie w tych czasach też do zgarnięcia.

Mogę też coś dołożyć do ciekawej oferty.   

Pozycje jakie mnie interesują to pg i mobilny pf z dobrą obroną.

mój skład: dejounte murray, tyler johnson, Winslow, Kuzminskas, Lance Thomas, Melo, Porzingis, Hermangomez.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trading blocku w Utah Jazz numer 5 draftu 2014 - Dante Exum. W zamian oczekuję picka/picków w tegorocznym drafcie lub w późniejszych draftach, ewentualnie z kimś z małym (mniej niż 2,5 mln) kontraktem.

 

Dodatkowo Trey Lyles, Joel Bolomboy - utalentowani PF są do ruszenia oraz za dobrą cenę weteran Booker z wygasającym kontraktem po sezonie 2017/18.

 

Czekam na propozycje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1:

 

Do Sacramento #35 pick 2017

 

Do Minneosty: # 45 pick 2017, #55 pick 2017

 

 

#2:

 

Do Sacramento: Terry Rozzier

 

Do Bostonu: 2018 HOU 1st (2018 - protekcja 1-20, 2019 i 2020 protekcja loteryjna, niewykorzystany przechodzi w Hou 2nd round 2020 i 2021 zastrzeżone 31-35)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, iż deal może nie przejść jeśli Pistons stracą pick w 2019 roku na rzecz Sixers, więc dokładam (gorzej dla mnie) :

 - MIN 2020 1st (1-10 protected) jeśli Pistons będą mieć 2019 1st round pick.

nie wiem czy to coś robi, ale ja mam w razie czego pick pistons z 1 rundy w 2020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o to chodzi - Pistons mogliby (jakby pick Soty był poza top10) nie mieć picku w 2020 i wcześniej w 2019 (stepien rule), dlatego dodałem takie (niekorzystne dla mnie) zabezpieczenie, by deal był legalny.

Mam nadzieję, że albo w 2018, albo w 2019tym będę miał ten pick. Obstawiam raczej przyszły, bo kandydatów do tankowania jest wielu, choć niektórzy mocno się wzmocnili przez draft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że albo w 2018, albo w 2019tym będę miał ten pick. Obstawiam raczej przyszły, bo kandydatów do tankowania jest wielu, choć niektórzy mocno się wzmocnili przez draft.

 

Myślę, że na spokojnie dostaniesz ten mój przyszłoroczny wybór

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
  • karpik zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • Reikai przestał(a) promować i podpiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.