Skocz do zawartości

beGM - Wymiany


january

Rekomendowane odpowiedzi

Do wydania wysokie drugorundowe picki (32,36,41). Czy jakaś drużyna operująca powyżej cap lub płacąca podatek jest zainteresowana? W zamian poszukuję jakiegoś weterana na rocznym lub dwuletnim kontrakcie - takiego świecącego przykładem i dbającego o porządek w szatni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nowego blockbustera:

Wolves OUT: Dieng + Koufos + Batum + 13. pick 2017

Wolves IN: Barnes + Henson + Bazemore + 35. pick 2017

Suns OUT: 7. pick 2017 + 31 pick 2017 + Clarkson + Bazemore

Suns IN: 9. pick 2017 + S.Johnson + Koufos + TJ McConnell + Rondo

Pistons OUT: 9. pick 2017 + TJ McConnell + S.Johnson + Burks

Pistons IN: picki 13.+18.+19. + 31. 2017 + Clarkson

Mavs OUT: Barnes + Henson + Rondo + picki 18., 19. i 35. 2017

Mavs IN: 7. pick 2017 + Dieng + Batum + Burks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam @up

 

dzięki za deal

 

aha, tylko jeszcze jedna rzecz do sprecyzowania z tymi trejdami na draft - ustalamy w takim razie, że upubliczniamy je już teraz i nie czekamy, ale za to uznajemy, ze deal odbywa się w dniu draftu i nie wolno już do czasu draftu obracać drugi raz tymi samymi assetami, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nowego blockbustera:

 

Wolves OUT: Dieng + Koufos + Batum + 13. pick 2017

 

Wolves IN: Barnes + Henson + Bazemore + 35. pick 2017

 

Suns OUT: 7. pick 2017 + 31 pick 2017 + Clarkson + Bazemore

 

Suns IN: 9. pick 2017 + S.Johnson + Koufos + TJ McConnell + Rondo

 

Pistons OUT: 9. pick 2017 + TJ McConnell + S.Johnson + Burks

 

Pistons IN: picki 13.+18.+19. + 31. 2017 + Clarkson

 

Mavs OUT: Barnes + Henson + Rondo + picki 18., 19. i 35. 2017

 

Mavs IN: 7. pick 2017 + Dieng + Batum + Burks

Wow, jest moc :smile:

Tak na szybko to wydaje mi się, że wygranymi są Suns, Mavs a przegranymi tej wymiany Wolves. Nie zagłębiałem się w szczególiki umów, może tam tkwią korzyści, ale nie rozumiem tego tradu dla Wolves. Czy Barnes jest o tyle lepszy od Batuma by tracić Dienga na niezłej umowie, 13ty pick i przyjąć słaby kontrakt Bazemora?

Btw Bazemore, Rondo, Batum, Burks, Clarkson, McConell, Koufas, Henson już po raz drugi brali udział w transakcjach :smile:

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, jest moc :smile:

Tak na szybko to wydaje mi się, że wygranymi są Suns, Mavs a przegranymi tej wymiany Wolves. Nie zagłębiałem się w szczególiki umów, może tam tkwią korzyści, ale nie rozumiem tego tradu dla Wolves. Czy Barnes jest o tyle lepszy od Batuma by tracić Dienga na niezłej umowie, 13ty pick i przyjąć słaby kontrakt Bazemora?

Btw Bazemore, Rondo, Batum, Burks, Clarkson, McConell, Koufas, Henson już po raz drugi brali udział w transakcjach :smile:

Jak dla mnie to mega ruch dla Wolves. Barnes o wiele lepszy i młodszy niż Batum. Ja natomiast nie czaję Suns, oddali 7 za 9 a grajki też bez szalu. No i Pistons oddali 9 a nie spuścili Reggiego, szkoda.

 

Na Barnesa też miałem ochotę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barnes bedzie koniem pociagowym Dallas w nastepnych latach. To musi niejako wplywac na jego odbior i uwazam, ze tu sie akurat wzmacniam. Barnes moze startowac na 3, w smallballu grac z Ibaka na 4 i jak Towns poprawi obrone to w sumie z nim tez. Fanem Dienga nie bylem, nie jestem i nie bede, umowe moze i ma spoko, ale czy to gracz robiacy roznice? Raczej nie. Rezerwy na centrze. Licze ze Henson predzej czy pozniej zostanie gdzies popchniety w wymianie, ma dluzszy kontrakt a Kosta ma krotsza umowe. Mi to nie wyglada az tak tragicznie. Picki. Nie widze jakos goscia z 13 ktory zmienia moj team. Wyprzedalem sie z pickow, ale niczym Dallas swego czasu robie ekipe na tu i teraz. Patrze na brak ruchow w OKC, ruchyvw Memphis i po prostu za rok musze byc juz w top8 Zachodu. Jeszcze jak Jazz straca moze Gordona to ich dopadne. W drugiej rundzie tego draftu sa gracze ktorzy moga byc dobrym uzupelnieniem skladu wiec nawet ten glupi pick mi sie przyda :-) a co do zamiany Batum na Kent. Sportowo trace ale Kent moze jeszcze sie ogarnie. Batum mam coraz wieksze wrazenie ze bedzie pikowal w dol i dlugosc kontraktu w ewentualnym handlu mnie przerazila. A Bazemore ma jeszcze 3 lata umowy i teoretycznie jego ostatni rok bede mogl handlowac z pickiem z 19 roku. Dla mnie to akurat dobra perspektywa.

 

Mialem:

Rubio-Kcp-Wiggins-Ibaka-Towns

Barea-Lance-Batum-Dieng-Kosta/Ibaka/Towns

 

Mam:

Rubio-Wiggins-Barnes-Ibaka-Towns

Lance-Kcp-Bazemore-Barnes/Towns/Ibaka-Henson

 

Dla mnie jest upgrade. Od przyszlego sezonu jestesmy juz calkowicie niezalezni od realnych bilansow. Nie mam podjazdu pod gsw, spurs, lac, houston, chyba denver bo beda szli w gore ze wzgledu na wiek, ale pozycje od 6 w dol w rs sa do zdobycia. A po to juz krotsza rotacja, kontuzje i inne czynniki ktore moga sprawic ze zespol moze sprawic niespodzianke.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I KCP podpisze maxa z Tobą by grać z ławki?

 

On może wszystko wyrównać ;p

 

Jak dla mnie, zmiany na +, bo wydaje mi się, że Dieng faktycznie tu nie pasował, ale uważam, że można było wyciągnąć za niego trochę więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego Ibaki to nie masz. Salary i tak masz mocno zapchane, a w dodatku pozbyłeś się picków na chyba 4 lata do przodu.

 

Wilki pewnie będą kręciły się w okolicach 6 miejsca Zachodu maks i nic ponad to.

 

Faktycznie porównanie do Mavs trafne. Tylko moim zdaniem, oni ostatnie 3-4 lata byli mega przeciętni i nawet pod przebudowę mają kiepski materiał.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego Ibaki to nie masz. Salary i tak masz mocno zapchane, a w dodatku pozbyłeś się picków na chyba 4 lata do przodu.

 

Wilki pewnie będą kręciły się w okolicach 6 miejsca Zachodu maks i nic ponad to.

 

Faktycznie porównanie do Mavs trafne. Tylko moim zdaniem, oni ostatnie 3-4 lata byli mega przeciętni i nawet pod przebudowę mają kiepski materiał.

Po fa się okaże u kogo Ibaka będzie grał. A co do gdyban o Dienga. Gdybym mial lepszą ofertę za niego to chyba bym się skusil. Co do 6 pozycji to uważam że taka zła nie jest. Możemy sobie gdybac ale nie wiem co musiałbym zrobić żeby wejść na pozycje 1-2 przy takich Goldenach czy Spurs. A tacy Houston LAC czy Denver bądź Utah aż tak daleko ode mnie nie są.

I KCP podpisze maxa z Tobą by grać z ławki?

Załóżmy że na pozycjach 2-3 masz 96 minut do rozdysponowania. Wigins Kcp po 32 minuty na pozycjach 2-3 a po 16 dla Lance oraz Harrisona. Nie widzę kompletnie problemu. Na pozycjach 4-5 dla Ibaki Townsa Barnesa i Hensona też się znajdzie. Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w planach podbijać po Dienga, ale czułem że będzie ciężko się z Tobą porozumieć. Powiedzmy, że nie mam graczy którymi łatwo się robi trade w tym momencie ;)

 

No właśnie wydawało mi się, że wokół Townsa i reszty ciekawych grajków, Wilki zbudują coś więcej niż zespół na 2 rundę Zachodu. No ale powiedzmy, że te 4 lata to będzie czas na zbieranie doświadczenia i jak Towns będzie szykował się pod maxa to ekipa wskoczy na ten najwyższy tier.

 

W sumie, może Wiggins pójdzie jeszcze pod jakiś ciekawy deal. Tak jakoś wydaje się zbędny tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Diengiem byśmy się dogadali. Może szkoda że nie próbowałeś bo to lepszą opcją Vita niż Bismarck.

 

Ewentualne kilka lat z rzędu w po u nas mogą sprawić ze niektórzy inaczej będą postrzegać Sote. Wtedy mogę handlować dalej i dalej graczami a co do pickow to mam obawy ze nie wybieram najlepiej i mógłbym tylko marnować picki i czas tego duetu jedynek z draftow 2014 i 2015

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to mega ruch dla Wolves. Barnes o wiele lepszy i młodszy niż Batum. Ja natomiast nie czaję Suns, oddali 7 za 9 a grajki też bez szalu. No i Pistons oddali 9 a nie spuścili Reggiego, szkoda.

 

Na Barnesa też miałem ochotę :tongue:

 

U mnie między 7 a 9 na big boardzie nie ma dużego przeskoku talentu, za to zejście z ok 100 baniek przez 3 lata dla Bazemora i Clarksona było dla mnie bardzo ważne, żaden z tych zawodników nie powinien być starterem, a kibice Atlanty na nazwisko Bazemore reagują mniej więcej "weźcie go qrwa najlepiej za darmo".

 

Plus Koufos to bardzo solidny backup C na niedużym kontrakcie, Rondo jest gwaranntowany w 3 mln, a SJ to moja irracjonalna wiara, że ten zawodnik się ogarnie w nast. sezonie w skuteczności (bo obrońcą już jest świetnym i idealnie pasuje obok Bookera choćby z tego powodu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
  • karpik zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • Reikai przestał(a) promować i podpiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.