Skocz do zawartości

Kosz Kadra


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się nie rozpędzał z oschan a przede wszystkim Podziemskim jakby byli byloby super, ale spokojnie.

Jeśli byśmy awansowali do tego turnieju kwalifikacyjnego to fajnie jakby Sochan przyjechał ale to zostały nam dwa niełątwe mecze, choć czuje, że ta Estonia do walnięcia.  a potem sie zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Robaq napisał(a):

Ja bym się nie rozpędzał z oschan a przede wszystkim Podziemskim jakby byli byloby super, ale spokojnie.

Jeśli byśmy awansowali do tego turnieju kwalifikacyjnego to fajnie jakby Sochan przyjechał ale to zostały nam dwa niełątwe mecze, choć czuje, że ta Estonia do walnięcia.  a potem sie zobaczy.

Fakt, w lutym na pewno nie przyjedzie, ale na ME powinien być. Jeden i drugi.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kirylow napisał(a):

W końcu chyba mamy rozgrywającego. Pluta bardzo dobry turniej, z meczu na mecz coraz lepszy. I widać, że ma zimną głowę. Ponitka się co chwilę podpala

Przyznam, że właśnie trochę mi się nie podoba Ponitka. Za bardzo brayantuje.

Mega delikatny jesteś. Popitka chciał chyba bardzo ten mecz przegrać tymi stratami 

Robił to w na prawdę ważnych momentach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ignazz napisał(a):

Mega delikatny jesteś. Popitka chciał chyba bardzo ten mecz przegrać tymi stratami 

Robił to w na prawdę ważnych momentach. 

No tak, Bardzo słaby mecz w ataku miał, ale w obronie nadal wymiatał, to jest nasz mvp i jest wszędzie na boisku nawet jak mu nie idzie. Jestem jakos spokojny/przekonany, ze ostatni mecz zagra dobrze bo on się stawia na ważne mecze zawsze ostatnio. A raczej na mocnych rywali, bo ten mecz tez był oczywiście ważny. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kirylow napisał(a):

Przyznam, że właśnie trochę mi się nie podoba Ponitka. Za bardzo brayantuje.

On zawsze miał taki efekciarski styl i mi to pasuje, skuteczność niestety mocno w kratkę, ale i tak jest bezcenny dla naszej kadry. 

Dzisiejszy mecz to prawdziwy "Pluta Show", chłopak jest niesamowity w tym turnieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w finale BiH.

 

Uważam, że będzie ciężej niż w grupie, 

do pchnięcia? Jak Ponitka się stawi, Balcer będzie gralto co gra, a do tego Młodzi MIlici i Pluta nie zawiodą, to miejmy nadzieje, że w kwalifikacjach dołączy Sochan i przynajmniej coś tam powalczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robaq, moim skromnym zdaniem, jeżeli zamkną nam 3 to jesteśmy zgubieni (zwłaszcza, że była to nasza główna broń w meczu grupowym). 

@Reikai, rzeczywiście fajny. Przyczepiłbym się tylko do jednego fragmentu.

Cytat

Nie potrafił pojąć jakim cudem Polski, półfinalisty ostatniego EuroBasketu, zabraknie na mistrzostwach świata. Umówmy się – regulamin zawiłych eliminacji, często toczonych przez najlepsze drużyny bez swoich najlepszych graczy, nie tylko z NBA, jest pozbawiony większego sensu. I co z tego, że nie jest łatwo o mniej ułomny? Weź to wytłumacz opisującemu od ponad ćwierć wieku mecze NBA Amerykaninowi.

– FIBA jest do bani! – powtarzał raz po raz.

Ok, obecna sytuacja to "kompromis", ale jakie inne rozwiązanie widzi ten Amerykanin? Odwołać eliminacje i turnieje inne niż IO? Wrócić do systemu z lat 90./2000.? Konflikt FIBA - Euroliga nie zostanie na razie rozwiązany.

Edytowane przez TAA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TAA napisał(a):

Ok, obecna sytuacja to "kompromis", ale jakie inne rozwiązanie widzi ten Amerykanin? Odwołać eliminacje i turnieje inne niż IO? Wrócić do systemu z lat 90./2000.? Konflikt FIBA - Euroliga nie zostanie na razie rozwiązany.

no jest jaki jest, co zrobisz.

Poza tym rozumiem jakby jakś Francja czy Hiszpania (drużyny z topu) miały się przedzierać przez jakieś turnieje, wtedy foch. My czołówką jesteśmy od wielkiego święta, więc nie ma co biadolić.

 

W ogóle to w tej kadrze są:

Milicić / Pluta / Wójcik / Zyskowski.Nieźle.

Brakuje tylko jakiegoś nieślubnego syna Malone'a albo Kempa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rw30 napisał(a):

no jest jaki jest, co zrobisz.

Poza tym rozumiem jakby jakś Francja czy Hiszpania (drużyny z topu) miały się przedzierać przez jakieś turnieje, wtedy foch. My czołówką jesteśmy od wielkiego święta, więc nie ma co biadolić.

Ty wiesz, ja to wiem, ale ten Amerykanin, który 25+ lat zajmuje się koszem, mógłby mieć jakieś głębsze, konstruktywniejsze przemyślenia. 

Edytowane przez TAA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, dziennikarz podrzucił cytat który mu pasował do tezy, a że było to Amerykanin to lepiej brzmi, bo przecież wiadomo, wszyscy Amerykanie są expertami od koszkówki, a zwłaszcza rozgrywek FIBA :P

oglądałem hi-lighty z Estonio, ten Sokół to taki polski Larry Bird, wyskok Luisa Scoli, ale zawsze jestem tam gdzie powinien być i każde zagapienie obrońcy wykoszysta. Twój wymarzony kolega do gierki na orliku, pierwszego go nie wybioro, a jak trafi do twojego teamu to skarb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.