Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Wg tego co piszą na MZ to kasę dostaje się na szpitalach 2 stopnia a za ich stroną są to:

II poziom: szpitale, które zajmują się LECZENIEM CHORYCH NA COVID-19, czyli pacjentów z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa. Obejmują opieką także pacjentów z podejrzeniem zakażenia koronawirusem

Czyli być może w tym szpitalu mieli oddział covidowy (to by się @Reikai już musiał wypowiedzieć).

Swoją drogą wg tego samego MZ za pacjenta z podejrzeniem w takim szpitalu również są pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pepis21 napisał:

Wg tego co piszą na MZ to kasę dostaje się na szpitalach 2 stopnia a za ich stroną są to:

 

 

Czyli być może w tym szpitalu mieli oddział covidowy (to by się @Reikai już musiał wypowiedzieć).

Swoją drogą wg tego samego MZ za pacjenta z podejrzeniem w takim szpitalu również są pieniądze.

No jest tam oddział covidowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Deltuś napisał:

No gościu - panikować z powodu gorączki wieczorem?

Mam historię: wczoraj wieczorem czułem drapanie w gardle. Wypiłem dwie lipy z miodem i rano czułem się świetnie. Niezaszczepiony. Przecież tego typu dzielenie się historią katarku w sezonie grypowym, jest po prostu żałosne. 

W sieci pełno historii o drapaniu w gardle, testach, załączanie zdjęć tych aptecznych zabawek z Chin. Paranoja. 

Fluber, kiedy psychicznie w końcu wyjdziesz na #ostatniaprosta? 

 

U mnie gościu z którym gram w kosza codziennie robi sobie testy, CODZIENNIE. Inny w pracy właśnie siedzi ze mną w biurze, rozmawia przez telefon i ma maskę. Potrójnie zaszczepiony. Niektórzy po prostu chcą mieć poczucie, że żyją w czasach o których będą mieli co opowiadać wnukom i że działo się coś ważnego, nawet jeśli Omikron to przeziębienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pepis21 napisał:

Czyli być może w tym szpitalu mieli oddział covidowy (to by się @Reikai już musiał wypowiedzieć).

Swoją drogą wg tego samego MZ za pacjenta z podejrzeniem w takim szpitalu również są pieniądze.

Ale stawka jest 100% dodatku do godziny, nie zależy od stwierdzenia pacjenta z covidem 

I nie, oddziały covidowe nie leczą podejrzeń, zrób sobie sam test, podaj się za lekarza i powiedz ze masz pacjenta z podejrzeniem covidu, ciekawe czy się zgodzą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RappaR napisał:

Ale stawka jest 100% dodatku do godziny, nie zależy od stwierdzenia pacjenta z covidem 

I nie, oddziały covidowe nie leczą podejrzeń, zrób sobie sam test, podaj się za lekarza i powiedz ze masz pacjenta z podejrzeniem covidu, ciekawe czy się zgodzą 

Wiesz to w jaki sposób oni chcieli przekręcić na kasę to już ich sprawa, ale jeżeli chcieli to nie można tego lekceważyć i twierdzić że takich precederów na pewno nie ma gdzie indziej, Polak jest cwany jak wywęszy kasę to będzie ją chciał. To tak jak z lewymi certyfikatami, znaleźli lukę to w nią weszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Deltuś napisał:

No gościu - panikować z powodu gorączki wieczorem?

Ale kto panikuje?:) 

20 minut temu, Deltuś napisał:

 

Mam historię: wczoraj wieczorem czułem drapanie w gardle. Wypiłem dwie lipy z miodem i rano czułem się świetnie. Niezaszczepiony. Przecież tego typu dzielenie się historią katarku w sezonie grypowym, jest po prostu żałosne. 

 

image.jpeg.1d4a7dd06dad79f0d7be1f5ae4d37808.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Deltuś napisał:

Ciebie? Dorosły chłop, który w sklepie lęka się przed - być może - niezaszczepioną pani sprzedającą. Do tego co chwila ogląda się za siebie czy czasem jakiś człowiek nie zbliżył się na odległości 1,49 m. Kup sobie taki kijek jaki posiada każdy niemiecki policjant. 

W takiej paranoi będziesz żyć do końca swoich dni. Na własne życzenie. Chyba już się dawno pogodziłeś z myślą, że nie wyjdziesz nigdy na #ostatniejprostą

Skąd bierzesz te swoje konfabulacje?

 

Kiedyś myślałem, że wystarczą nam 3 pokolenia kultury technicznej (aby osierocić ostatecznie PRL). Dzisiaj jestem sceptykiem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Deltuś napisał:

twoje słowa 

Twoja wolność. Paranoja.  

Słaba manipulacja, lub interpretacja.

52 minuty temu, Deltuś napisał:

Ciebie? Dorosły chłop, który w sklepie lęka się przed - być może - niezaszczepioną pani sprzedającą. Do tego co chwila ogląda się za siebie czy czasem jakiś człowiek nie zbliżył się na odległości 1,49 m. Kup sobie taki kijek jaki posiada każdy niemiecki policjant. 

W takiej paranoi będziesz żyć do końca swoich dni. Na własne życzenie. Chyba już się dawno pogodziłeś z myślą, że nie wyjdziesz nigdy na #ostatniejprostą

Czym jest "#ostatniejprostą" wyjaśnij abym się mógł pogodzić z myślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pepis21 napisał:

Ale żeby dostać dodatek nie potrzeba od razu umierać (choć tutaj był podany przykład żerowania na zgonie akurat). Wszystko może więc korelować ze sobą.

Ale jak sugerujesz, ze dodatki spowodowały epidemie i widzisz tam korelacje, to, żeby uznać ta tezę za prawdziwa, to na zgonach tego widać nie powinno. Jeśli widać to na zgonach, to dodatki nie są powodem epidemii, tylko skutkiem. Tylko tyle i aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, polskignom napisał:

Ale jak sugerujesz, ze dodatki spowodowały epidemie i widzisz tam korelacje, to, żeby uznać ta tezę za prawdziwa, to na zgonach tego widać nie powinno. Jeśli widać to na zgonach, to dodatki nie są powodem epidemii, tylko skutkiem. Tylko tyle i aż tyle.

Nie sugeruję, że dodatki spowodowały epidemię tylko, że statystyki wzrosły dziwnym trafem w tym samym miesiącu co zmiana zasad przyznawania dodatków. Jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pepis21 napisał:

Nie sugeruję, że dodatki spowodowały epidemię tylko, że statystyki wzrosły dziwnym trafem w tym samym miesiącu co zmiana zasad przyznawania dodatków. Jest różnica.

Ale ta zmiana dodatków to na niekorzyść w stosunku do wcześniej i na jej skutków liczba osob, które dostaje je znacząco się zmniejszyła.

Wiec nie sugerujesz, ale pieprzysz głupoty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RappaR napisał:

Ale ta zmiana dodatków to na niekorzyść w stosunku do wcześniej i na jej skutków liczba osob, które dostaje je znacząco się zmniejszyła.

Wiec nie sugerujesz, ale pieprzysz głupoty 

To powiedz mi po co w takim razie w przytoczonym przez Reikaia przykładzie upierali się na covid? Raczej nie robili tego tylko po to aby go sobie wpisać ale szukali w tym możliwości dostania kasy właśnie przez to, że zmiana jest gorsza dla nich, więc wchodzi pole do kombinowania. Czy skuteczna czy nie to nie zmienia tego że takie przypadki mogą i zapewne będą się zdarzać.
To, że Ty jesteś uczciwy to chwała Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Pepis21 napisał:

To powiedz mi po co w takim razie w przytoczonym przez Reikaia przykładzie upierali się na covid? Raczej nie robili tego tylko po to aby go sobie wpisać ale szukali w tym możliwości dostania kasy właśnie przez to, że zmiana jest gorsza dla nich, więc wchodzi pole do kombinowania. Czy skuteczna czy nie to nie zmienia tego że takie przypadki mogą i zapewne będą się zdarzać.
To, że Ty jesteś uczciwy to chwała Tobie.

Przecież klamalem.

 

2 godziny temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

 

 

Lekarz dostal prawie zawału, jak wyszło jak kłamie. Skoro podrabiają dokumenty podczas komisji, to stawiam dolary przeciwko orzechom że naturalne jest, że są sposoby na krecenie walków nadal przez tych nieuczciwych.

https://youtu.be/VGlqaFgbSfs od 3.23

Facet z zaostrzeniem astmatycznym i saturacją na poziomie 60 trafia do szpitala na specjalny oddział covidowy dla niezaszczepionych, mimo że 5x wychodził mu test negatywny. Tzn tez pewnie kłamie. Ruskie trolle opłaciły.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Reikai napisał:

 

https://youtu.be/VGlqaFgbSfs od 3.23

Facet z zaostrzeniem astmatycznym i saturacją na poziomie 60 trafia do szpitala na specjalny oddział covidowy dla niezaszczepionych, mimo że 5x wychodził mu test negatywny. Tzn tez pewnie kłamie. Ruskie trolle opłaciły.

Pewnie nie, polecam też jego inne materiały:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.