Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Kepler napisał:

https://poznan.naszemiasto.pl/lekarz-zarobil-milion-zlotych-w-rok-rekordowe-zarobki-w/ar/c1-8496053

Covid to zło ale plusem jest, że dzięki niemu zarobki naszych empatycznych lekarzy coraz szybciej zbliżają się do zarobków zachodnich specjalistów.

80% pochłaniają wynagrodzenia , o ja pi****le 🤣🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Deltuś napisał:

Szczepcie się trzecią dawką bo dwie poprzednie nie działają. Ale wy co się nie szczepiliscie w ogóle, weźcie te pierwsze dwie nie działające bo inaczej skończycie pod respiratorami. Trzecia chroni na pewno przed Omikronem, na pewno. To co, że Pfizer zapowiada skuteczną szczepionkę przeciw covid dopiero na marzec. Kupujcie. Przy okazji kupcie Termomix w promocyjnej cenie...... 

Tutaj nie chodzi wcale o to, żeby szczepionki działały :) tutaj chodzi by takich jak Ty trzymać w skansenach, by granic kraju opuścić nie mogli :) 

skutecznosc 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciasto na bułki tez. Jak masz wersje ponad 5 to internetowe przepisy pokazują ile co wrzucić waza i same robią bul bul. Krok o kroku i masz Wersal. 

20 minut temu, Koelner napisał:

drinki dla kobit

Tym kupiła mnie urodziwa pani prezenter z Krakowa. 

29 minut temu, julekstep napisał:

Kapuśniak i żurek z thermomixa rules!

Kapuśniak po żydowsku z rodzynkami i chorizo na ostro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Deltuś napisał:

Rumunia - dzisiaj 44 zgony. Polska ponad 680. Skoro szczepionki chronią przed ciężkim przebiegiem choroby, hospitalizacja i śmiercią to może warto kupić szczepionki od rządu w Bukareszcie? W Polsce obecnie z powodu covid umiera więcej zaszczepionych niż wszystkich Rumunów. Rumuni ostatni raz liczbę zgonów ponad 100 dziennie zanotowali 30 dni temu

W ilości covidowych zgonów licząc od 1 września zeszłego roku, wyprzedziliśmy już Rumunię. I to jakiś czas temu. Przed nami jeszcze ciężkie trzy, cztery miesiące. Przy takiej średniej zgonów dziennie w obu krajach, Polska przy zacofanej i foliarskiej Rumunii, okaże się covidowym cmentarzem za jakieś 5-6 tygodni. Smutne. 

Jest 11 milionów niezaszczepionych Rumunów i 17 milionów niezaszczepionych Polaków a Ty dalej nie rozumiesz co to oznacza... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Cardi napisał:

Piecha chce obowiązkowych szczepień dla wszystkich.

Ale w kwestii obowiązkowych szczepień dla posłów głosował przeciwko :) 

Nie chcę bronić jakiegoś politykiera, którego nawet nie kojarzę, ale jeżeli chce szczepić wszystkich, to politycy także pod to podlegają. Najpierw jesteś obywatelem, potem posłem, czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andy13 napisał:

Nie chcę bronić jakiegoś politykiera, którego nawet nie kojarzę, ale jeżeli chce szczepić wszystkich, to politycy także pod to podlegają. Najpierw jesteś obywatelem, potem posłem, czyż nie?

No tak, ale póki nie ma ustawy na szczepienie wszystkich, to chociaż 100% zaszczepionych posłów to krok w dobrą stronę. Przynajmniej dla fana przymusu szczepień. Skąd zatem takie głosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andy13 napisał:

Nie chcę bronić jakiegoś politykiera, którego nawet nie kojarzę, ale jeżeli chce szczepić wszystkich, to politycy także pod to podlegają. Najpierw jesteś obywatelem, potem posłem, czyż nie?

W przypadku naszego kraju i naszych polityków to powiedziałbym, że najpierw posłem a potem obywatelem.

Niemniej jeśli jest za obowiązkiem szczepienia wszystkich a posłowie zaliczają się do tej grupy to tym bardziej powinien zagłosować na 'tak' i dać przykład a nie być przeciw, a tak pokazał tylko, że wszystkich innych a i owszem ale nas proszę zostawić w spokoju. Nawet nie byłbym zdziwiony gdyby okazało się, że Piecha sam nie jest zaszczepiony a namawia do tego innych.

Pisałem swoją drogą o tym głosowaniu na poprzedniej stronie, jest nawet filmik. Co jest najśmieszniejsze sam Hoc, który był twórcą ustawą zagłosował przeciw.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.