Skocz do zawartości

beGM - TRADE REQUEST - dyskusja


Eld

Czy jesteś za wprowadzeniem trade request w beGM?  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem trade request w beGM?

    • Tak
      15
    • Nie
      14
    • Nie mam zdania
      0

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - TRADE REQUEST
  • Eld promuje ten temat
12 minut temu, Eld napisał:

@ignazz, @MarcusCamby 

Tacy aktywni w innych tematach a tu nie walczą o swoje.

To tylko powiększy różnicę między big marketami, a gorszymi teamami. Uważam, że zabije to możliwość spokojnego budowania teamów co w gorszych zespołach wymaga cierpliwości, a na koniec i tak padnie wniosek o chęci ucieczki do Nowego Jorku lub Los Angeles. Uważam chęć pozbawienia Boston Celtics Paul George za haniebny, co skończy się oczywiście wymuszeniem trade do jakżeby inaczej - Clippers, Knicks lub Lakers.

Ale nie mam zamiaru wpływać na głosy innych, skoro sami sobie niektórzy wolą pozbawić się resztek równych szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jeszcze nie zagłosowałem, bo obawiam się tego samego co Marcus.Bardzo mi się nie podoba u nas ta nagonka na Boston z oddaniem Georgea. Sytuację Bostonu opisywałem latem baaaardzo szczegółowo. Pojawiła się u nas też narracja - gracze chcą grać w klubach reprezentujących duże rynki, a to dzieli u nas kluby na lepsze i gorsze z czym się nie zgadzam. Wg mnie - lepszy klub u nas, to ten który jest dobrze zarządzany, a gorszy to ten w którym ciągle panuje burdel i przebudowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie, a oprócz tego o czym pisał MC realne jest głosowanie części GM za trade request tylko dlatego, żeby dany gracz pojawił się na rynku i stworzenie sobie szansy na jego pozyskanie. 

Mam też pytania:

Czy przy trade request będą też wskazane drużyny do których gracz może trafić.

Jeśli nie - co w sytuacji gdy trafi do gorszej (kolejny trade request?) 

Jeśli tak - kto ma o tych drużynach decydować? Co jeśli będzie to tylko jedna drużyna, która go nie będzie chciała albo będzie proponowała sam szrot? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Regis napisał:

Ja jestem na nie, a oprócz tego o czym pisał MC realne jest głosowanie części GM za trade request tylko dlatego, żeby dany gracz pojawił się na rynku i stworzenie sobie szansy na jego pozyskanie. 

Na tej zasadzie można kwestionować cały system gry. Np. ktoś głosuje na FA, żeby ktoś nie wzmocnił jego głównego rywala, albo głosuje w playoffach za drużyną, z którą wolałby grać w finałach. Chyba zakładamy, że jesteśmy ponad to.

40 minut temu, MarcusCamby napisał:

Uważam chęć pozbawienia Boston Celtics Paul George za haniebny, co skończy się oczywiście wymuszeniem trade do jakżeby inaczej - Clippers, Knicks lub Lakers.

I co z tym wspólnego mają big markety? Boston jest po prostu w słabej sytuacji: nie mają jakiegoś mocnego teamu, nie mają miejsca w salary, nie mają prospektów, nie mają picków. Nie wiem czy teraz głosowałbym za trade request George'a, ale jak np. Boston będzie poza playoffami po drugim trymestrze, albo nie wzmocnią się w lipcu po wylocie w 1. rundzie - to tego nie będzie się dało obronić z perspektywy PG13. George w podobnych temach grał w Indianie i Oklahomie (dobry playoffowy team bez perspektyw na nic więcej) - i w obu składał trade request. Serio nie widzicie, że tutaj mogłoby być podobnie? Czy byłoby - niech zdecydują wszyscy.

Ale ten Boston to tylko przykład, a Wy kwestionujecie logiczne argumenty za takim przepisem, bo szkoda Wam Bostonu.

Po tym sezonie w beGM będziecie mieć tylko kilka kontraktów z reala, a drużyny są niesamowicie wymieszane. Trade requesty w realu zdarzają się co sezon i są bardzo istotnym elementem ligi, AD zgłasza trade request i powstaje nowy ~60W team, Kawhi zgłasza trade request i powstaje mistrzowski team, i tak dalej. U nas za rok-dwa nie będzie trade requestów, bo nie będzie sytuacji, które można przełożyć 1 do 1 w porównaniu do prawdziwej ligi. Decydujemy o tym, gdzie zawodnicy podpisują kontrakty, to dlaczego mamy nie decydować, gdzie nie chcą grać? 

A tu znowu jakieś straszenie big marketami... Jak Toronto rzuci Foxa i picki za George'a, to raczej win-win dla obu stron, co? Na tym to polega. 

Jak nie chcecie trade requestów, bo będzie za trudno, to napiszcie, Presti i Pritchard przybiją Wam piątkę z tą straszną niesprawiedliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryko, który prowadził Boston Celtics na tamten czas ogromnie zaryzykował ściągając Paul George, a BeGMowa ekhm ekhm... śmietanka tej gry próbująca sobie uzurpować prawo do wszystkiego chciała zablokować ten trade. Eryko postawił na swoim i wygrał. Teraz Principe będący kontynuatorem tej myśli ma być zmuszony do handlowania Nim. To jeszcze bardziej zniechęci do inwestowania w superstarów, a jak trudno nimi handlować na musie sam się dobrze przekonałem.

Principe będzie w jeszcze gorzej sytuacji, bo będzie miał wybrane kluby z puli i dostanie na pociechę Huertera, Sextona czy innego wielkiego kota Dotsona. A ryzykował przecież na tamten czas dużo więcej. Kluby któremu będą mogły dać więcej same się osłabią ( casus naszych Kings ) czym zamkną sobie mocno dalszą możliwość wzmocnień. Co sprowadziłoby się do tego, że Paul George trafiłby z deszczu pod rynnę i całe to trade request okazało się farsą. Kolejny raz zyska bardzo skromna, w swoim własnym myśleniu elitarna grupa GMów.

Co lepsze chcecie pozbawić Celtics Paul George, bo oddał Westbrooka, ale gdyby go nie oddał to byście pisali, że kontrakt Russella go blokuje z budową contendera. Principe tu nie miał dobrego ruchu, ale na ten moment wydaje się, że oddał Russella w ostatnim możliwym dobrym momencie. Nagroda? Pozbawienie Paul George.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Eryko, który prowadził Boston Celtics na tamten czas ogromnie zaryzykował ściągając Paul George, a BeGMowa ekhm ekhm... śmietanka tej gry próbująca sobie uzurpować prawo do wszystkiego chciała zablokować ten trade. Eryko postawił na swoim i wygrał. 

Pisanie w kontekście tego GMa o tym, że cokolwiek wygrał jest dość kontrowersyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Sam jeszcze nie zagłosowałem, bo obawiam się tego samego co Marcus.Bardzo mi się nie podoba u nas ta nagonka na Boston z oddaniem Georgea. Sytuację Bostonu opisywałem latem baaaardzo szczegółowo. Pojawiła się u nas też narracja - gracze chcą grać w klubach reprezentujących duże rynki, a to dzieli u nas kluby na lepsze i gorsze z czym się nie zgadzam. Wg mnie - lepszy klub u nas, to ten który jest dobrze zarządzany, a gorszy to ten w którym ciągle panuje burdel i przebudowa. 

Rynek nie powinien miec tu znaczenia.

George teskni za westbrookiem wiec tu hornets beda oczywistym faworytem do wymiany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BMF napisał:

U nas za rok-dwa nie będzie trade requestów, bo nie będzie sytuacji, które można przełożyć 1 do 1 w porównaniu do prawdziwej ligi.

Oczywiście, że będzie. Ja po sprawie z LeBronem James straciłem resztki nadziei, że ta gra będzie doceniać pracę GMów.

Jeśli Giannis zażąda trade do Lakers, a moi Pels będą w lepszej sportowo sytuacji jaka jest szansa, że wygram na FA? Bo historia pokazuje, że bardzo niewielka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Uważam chęć pozbawienia Boston Celtics Paul George za haniebny, co skończy się oczywiście wymuszeniem trade do jakżeby inaczej - Clippers, Knicks lub Lakers.

Ale nie mam zamiaru wpływać na głosy innych, skoro sami sobie niektórzy wolą pozbawić się resztek równych szans.

a dlaczego contender z innym superstarem lub graczem z top ma nie mieć szans skoro niedawno wybrał Oklahome?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - TRADE REQUEST - dyskusja
  • Eld przestał(a) promować, odpiął/ęła i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.