Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2019/20


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

Z ocenami rookies trzeba poczekać mniej więcej do tego momentu kalendarza, ale przyszłego sezonu, ale Culver jak go widziałem/w statystykach wygląda z grubsza dramatycznie w ofensywie. Tak naprawdę dramatycznie. A że gość jest rok starszy niż większość rookies, to o ile nie ma co typka skreślać jeszcze, o tyle chyba nic bym mu w tym momencie nie typował. 

Daleko jestem od zachwytów nad Sotą, bo z reguły te złote wymiany sprowadzają się do znalezienia debila, który ma ogląd na sytuację inny niż 98% świata* - i tak samo było w tym przypadku, raczej szokujące, że to zrobili Warriors, a nie Kings - ale dali sobie nadzieję na drugie życie, tzn. w listopadzie Towns nie zgłosi trade request, dziwnie niedoceniany się zrobił Russell, w ataku to poziom borderline allstara.

(poniżej)*

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Rosas. I żeby było jasne, wcale nie wierzę, że DLO cudownie odmieni te ekipę, ale...

1. Nie ma Wigginsa

2. Przynajmniej rok zostanie KAT.

3. Nie ma Wigginsa

4. Został Culver.

5. Nie ma Wigginsa.

6. Są Vanderbilt, Juancho i Malik

7. Nie ma Wigginsa.

8. Jest DLO.

9. Nie ma Wigginsa.

10. Nawet James Johnson cieszy bo

11. Nie ma Wigginsa.

Dziękuję raz jeszcze Rosas i idę się najebać. A nie przepraszam już to zrobiłem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym FP to przesada, ale zmiany klubów nie wynikały z jego złej gry.

Powodów wymiany LAL - Nets nie rozumiem do dzis,

Nets - GSW - poszedł za Durantule, więc żadna ujma,

GSW - Min - do wojowników nie pasował i kwestią czasu była jego wymiana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakersi pozbyli sie go, bo nie widzieli zadnej przyszlosci i jak pisal ktos, Balla stawiali ponad.

Brooklyn ok ale to dalej byl 42% fg scorer a za trzy jakies 34? Jak na topowego pg prospecta czy sg jakim jest napraede to slabo.

A goldeny pozbyly sie go za Wigginsa. Wigginsa. k****aaaaaaaaaaaaa.

Tyle w temacie.

January to ma ciezkie zycie. Tylu klubow ogladac. Rok dwa i bedzie nastepny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie @january mi się czytało Twój post.

 

Trust the PRosas.

 

Chyba tak należy nazwać, aktualny sezon Timberwolves.

Po zatrudnieniu Rosasa, w rosterze został tylko KAT i Okogie.

Jednak to nie są chyba jedyne zmiany,… mi w oczy rzuciła się, zmiana w prowadzeniu konta na Facebook, Twitterze ilości i jakości filmików, wygląda na to, że rewolucję przechodzi cała organizacja. To się dzieje, Trust the PRosas.

Całkowita przebudowa trwa.

Jak się to dalej potoczy, jestem bardzo ciekaw, masa pytań, decyzji do podjęcia. Kilka refleksji mnie naszło:

2 godziny temu, january napisał:

1.Dlaczego Wolves oddali Roberta Covingtona, kiedy ten teraz byłby tu idealnym fitem?
Myślę, iż sytuacja jest dość prosta. Warriors obstawiają słabych Wolves w najbliższej przyszłości (biorąc ich pick '21 lub '22), więc oddanie Rocco mogło tu paradoksalnie obniżyć cenę głównej wymiany Minnesoty. Oczywiście nie jestem fanem tego multiway, z marszu teraz wymiana powrotna byłaby dla Minny wręcz idealna. 

  1.  Mnie również zastanawia czy wymiana Covingtona była naprawdę konieczna? Skoro nie użyto niczego z tej wymiany w trejdzie po Russella. Bardzo lubię Covingtona był jednym z moich ulubieńców, a teraz w składzie z DLO i KAT wydaje się idealnym kompanem dla tej dwójki. W ogóle nie pomyślałem o tym jak @january, ciekawe spojrzenie. Olbrzymi kredyt zaufania ma teraz klub u mnie i nie mam zamiaru tego negować, a sam Malik Beasley wydaje mi się świetnym wzmocnieniem. Dostając większą ilość minut, ja go widzę u boku D'Angelo w pierwszej piątce, może rozkwitnąć. Liczę, że będzie z niego kawał przydatnego gracza i mam nadzieje, że go przedłużymy za odpowiedni pieniądz. MALIK BEASLEY wierzę w Ciebie, masz szanse się zaprezentować.                                                                                                                                                                                                                                                      
  2. Ostatecznie za LaVine + Dunn + Markkanen + 1 round 2019 pick#11(Cameron Johnson) dostali Culvera + M.Beasleya + Hernangomez + Vanderbilt + 1 round draft pick 2020 od Brooklyn (koło 15-19??) + 2022 2nd round draft pick 76ers. Na tą chwilę brzmi jak nieśmieszny żart. Nie należy obwiniać Rosasa.                                                                                                                                              
  3. Rosas odziedziczył, przed objęciem stanowiska trenera Ryana Sandersa. Niby mu przedłużył kontrakt, ale na ile była to jego decyzja, a chęć nie drażnienia fanów niepopularną decyzją na początku pracy, przed trudnym czasem przebudowy? Mi się wydaje, że uznał, że z młodym, niedoświadczonym trenerem najlepiej będzie wprowadzić system gry, do którego nie ma odpowiednich graczy. Najpierw wdrożmy system, zacznijmy grać w pewien sposób, a później dobierzmy do niego graczy. Który z doświadczonych trenerów by sobie na to pozwolił? Przegrywane seriami mecze mnie nie drażnią tak mocno, jak czasem głupie końcówki gdzie widać brak chłodnej głowy, doświadczenia młodego trenera. Latem Wilki popracują, aby w drużynie było więcej graczy mogących skutecznie grać w tym systemie. Jedno mnie zastanawia czy jeszcze trenerem będzie Ryan czy już tylko asystentem? Widzę, go w przyszłości w roli głównego trenera, ale czy w przyszłym sezonie kiedy jest szansa zbudować interesujący skład? I co myśli o tym sam Rosas.
  4. Świetna decyzja z transferem Dienga. Książę półdystansu to mocno niedoceniany gracz, ale James Johnson to lepiej pasujący gracz do Townsa. Będą mogli grać razem na boisku. Walczak, twardziel. Liczę, na tą lepszą wersję z postu @january Doda charakteru tej drużynie i wcale się nie zmartwię, jeśli wykorzysta opcję gracza na przyszły sezon. Kolejnym argumentem przemawiającym za wymianą, była całkowita przebudowa, aby wymienić tych co pamiętają poprzednie czasy. Wszczepić w skład nową kulturę pracy. A Memphis? Świetna organizacja z małego rynku. Duet T.Jones+Dieng znów razem. Dieng będzie lepiej tam pasował.
  5. Szkoda kontuzji palca Laymana z początku sezonu.  Wydaje się idealnie pasującym graczem do wprowadzanego systemu. Dlatego pewnie jako jedyny z nowych nabytków dostał przed sezonem kilkuletni kontrakt. Rosas tego typu graczy będzie szukał do obudowania składu przed kolejnym sezonem. Mój kolejny ulubieniec.
  6. 2 godziny temu, january napisał:

    T4 inni młodzi: No i tu jest ich tak wielu, że ciężko przewidzieć kto i jakie minuty złapie. Na pewno najważniejsze są one dla Juancho. Do momentu niezrozumiałej utraty rzutu całkiem przyjemny glue-guy, a teraz się kompletnie w swym CY zaciął. Pozostali to tanio pozyskane jak dotąd niewypały, ciekawi mnie zwłaszcza Vanderbilt.

    Zastanawia mnie Spellman, Jacob Evans, Hernangomez jak się zaadoptują i jaka będzie ich rola w składzie i przydatność w kolejnych latach. Mnie szczególnie intryguje ten ostatni, co pokaże i czy zostanie przedłużona z nim umowa.

  7. 2 godziny temu, january napisał:

    T2 cenni młodzi: Culver, Beasley, Okogie - dość mocno się pozycyjnie dublują (wszyscy w sumie powinni grać jako guardzi, a nie wyżej). Culvera jako prospecta bardzo przed draftem lubiłem, ale on potrzebuje przyszłego offseason na naprawę rzutu, bo bez tego słabo (bo brakuje tej trójki do rozwoju w kontekście bdb defensora z opcjami na secondary/tertiary ballhandling). Okogie jest znany z defensywy, rzut którego jak dotąd brak będzie determinował jego przyszłość. Beasley przeciwnie - tu spokojnie teraz poczytałem, pooglądałem i ma właściwie tylko rzut:) No przesadzam, ale w tym sezonie rzutowo się pogorszył, defensywnie z below average zjechał bardzo nisko, a o roli jakiegoś kreatora w jego przypadku można zapomnieć. Cóż, oby przynajmniej wrócił do zeszłorocznej formy z Nuggets, oby to nie był ówczesny krótki wyskok. 

    Okogie, Culver dobrzy defensorzy, ale jak nie poprawią rzutu za trzy (a mają nad czym pracować), to obawiam się, że nie zagrzeją miejsca w składzie i będą wymieniani z pickami dalej i tutaj jest pytanie czy rzeczywiście Booker to realna opcja i cel? Russell, Booker i KAT. Pozostali gracze by musieli być elitarnymi obrońcami grożącymi rzutem, aby załatać dziury w obronie. Ilość informacji, jaka teraz wypływa z wymianą i chęcią pozyskania przez fanów Bookera jest wprost nie do ogarnięcia. Domysły typu DLO wziął „0”, aby „1” zostawić właśnie dla niego. Gdzieś się doczytałem, że D'Angelo ma kontrakt 4 letni, gdyby miał 5letni…. to wspomniana trójka graczy w najbliższym czasie nie mogliby zagrać w jednej drużynie (nie bardzo znam się na tych niuansach CBA). Myślę, że frustracja Bookera będzie wzrastała i szanse pozyskania go w wymianie będą rosły z każdą kolejną porażką Suns. Czemu miałby nie zażądać wymiany? Tam w chłodnej Minnesocie dwóch kumpli gra sobie razem, a ja (Booker) tkwię w tej patologicznej organizacji. Jakby Timberwolves taką do tej pory nie była, ale…. są przesłanki, że stara się zmienić.

  8. Nieobecność Turnera na konferencji oznacza chyba, że prowadzone są rozmowy na temat wykupienia jego kontraktu. Nie wiem jak to wpłynie na podatek jeśli go zwolnią z kontraktu, ale z nim wydają 133,4mln. Glan Taylor podobno zaakceptował zapłacenie podatku. Vanderblit ma też niewpełnigwarantowany kontrakt na kolejny sezon, jeśli go zwolnią przed 15.07.2020 to informacja  w kontekście przyszłego sezonu.
  9. 2 godziny temu, january napisał:

    2.Deal Russella - niezrozumiały z wielu powodów, ale nie od strony Wolves.

    Sama wymiana z Warriors. Długo się targowali, przerywali rozmowy, wracali do nich. Z tego co wyczytałem to chyba sam Wiggins od razu miał być elementem wymiany, ale Warriors strasznie zależało na drafcie w roku 2021. Szykuje się mocny rocznik i wytargowali pick pierwszorundowy 2021 (chroniony top3, niechroniony w 2022) i drugorundowy 2021 od Timberwolves. Czy przepłacili? Osobiście myślałem, że jeśli do czegoś dojdzie to będzie wyglądało Wiggins+Culver+piewszorundowy Brooklyn pick 2020 lub alternatywnie Wiggins + Okogie + 1 round pick Wolves 2020. Boby Myers nie jest w ciemię bity, myśli na kilka lat do przodu i wykorzystał sytuację, gdy Timberwolves musieli coś zrobić. Wiggins z Townsem ta formuła się wyczerpała, a KAT za chwilę chciałby uciekać z klubu. Widmo Seeattly czy aby było takie odległe. Póki jest Glen to nic się nie wydarzy, ale.... nie ładnie napiszę, ile on jeszcze pożyje? Sama już wymiana spowodowała lawinę plotek o kolejnym wzmocnieniu w osobie Bookera, management zyskał dobrą prasę, lepiej się myśli o organizacji i fani są optymistycznie nastawieni na kolejne ruchy. Te niejasne wcześniejsze wymiany Teague+Graham za Crabba, mniej wymiana Covingtona, czy późniejsza wymiana Dienga układają się w logiczną całość. A jeśli chodzi o GSW to kto jak nie oni są w stanie trafić do Wigginsa? On ma teoretycznie wszystko aby być doskonałym graczem. Jest w stanie z ogromną nawiązką zastąpić Harrisona Barnesa. Na Wigginsa patrzy się przez pryzmat kontraktu, ale potencjał jest nadal olbrzymi. Nie jestem tutaj obiektywny, bo mimo wszystko mam do niego sentyment, mimo jego głupkowatego uśmiechu i tej mowy ciała na boisku.
  10. Pamiętam jak ponad 5 late temu cieszyłem się jak dziecko, gdy za K.Love + Luc Mbah a Moute + Shved pozyskaliśmy Wiggins+Bennet+T.Young. Miała się zacząć kolejna epoka… i chyba była taką, pełna nadziei w ogrywanie młodych talentów. Teraz pora zacząć nową, oddzielić poprzednią grubą kreską. Idzie nowe!! Jest kręgosłup w osobach D'Angelo Russell i Karl-Anthony Towns. D’Angelo możesz rozpakować walizki i znaleźć ciepły dom w zimnym stanie.  Zaczynamy NOWĄ ERĘ

 

                                                                                                                                    GRUBA KRESKA

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

 

        

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.