Skocz do zawartości
Vice-kontorezerwowe

Boston Celtics 2019/2020

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, polishllama69 napisał:

nawet dwukrotnie :D 

Podobno Heat go bardzo chcieli w drafcie, ale traf chciał, że poszedł o jeden pick przed ich wyborem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
5 minut temu, Alonzo napisał:

Podobno Heat go bardzo chcieli w drafcie, ale traf chciał, że poszedł o jeden pick przed ich wyborem. 

tbh tak jak on wszędzie pasuje to Heat chyba najsłabszy pomysł ze wszystkich, albo przynajmniej bottom

ja bym go widział w Denver w miejsce Millsapa, imho super by się tam spełnił, tylko to pewnie oznaczałoby oddanie MPJ, ale chyba byloby warte grzechu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, polishllama69 napisał:

tbh tak jak on wszędzie pasuje to Heat chyba najsłabszy pomysł ze wszystkich, albo przynajmniej bottom

Heat biorą z reguły ułożonych graczy w drafcie - pod tym kątem Washington jak najbardziej pasuje (jak go w tym Charlotte nie zepsują). ;) na Herro jednak nie narzekam. 

Nie ma co chłopakom z Celtics tematu rozmywać. Ainge ma chyba 3 1st picki w tym drafcie - z przynajmniej jednym wezmą centra. Tu tez do Tatuma, Haywarda, Browna, Smarta i Granta Williamsa mogą ciekawych graczy dobrać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
57 minut temu, Alonzo napisał:

Nie ma co chłopakom z Celtics tematu rozmywać. Ainge ma chyba 3 1st picki w tym drafcie - z przynajmniej jednym wezmą centra. Tu tez do Tatuma, Haywarda, Browna, Smarta i Granta Williamsa mogą ciekawych graczy dobrać. 

mają, ale mogliby je chyba próbować przehandlować, bo mają już za dużo młodzieży, nie zdziwię się jeżeli u nich wyląduje Pokushevski i poleci na stash

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Celtics to sie teraz przebudowuja juz po tej erze Irvinga?

Edytowane przez memento1984

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przebudowa Bostonu polegała na pozbyciu się Irvinga :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie zawsze Ainge wygra wymianę. Thomas był na wylocie ale Irving trochę nie wypalił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z takim Tatumem to Celtics daleko nie zajdą.

Jak widzę Smarta na parkiecie i sobie przypomnę, że zdecydowana większość fanów uważała jego kontrakt za przepłacony (ja to uważałem, że 10 jest ok, 12 to już wyrzucanie pieniędzy w błoto) to śmieje się sam z siebie z politowaniem. Nie lubię kolesia ale sądzę, ze Ainge nie czekałby dlugo na telefon gdyby wystawił go na listę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tatum to chyba nic nie trenował, miał takie typowe objawy zapuszczenia, tj. np jak wchodził na kosz, to kompletnie nie potrafił określić gdzie się znajduje i kończyła mu się zaraz tablica.

Za to Smart i Brown to są przekoty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie trenował. Brown to od początku mój ulubieniec. Jak pisałem, Smarta nie lubię za specjalnie, ale jest jak bullterier karmiony surowym mięsem.

Chciałbym finał z Clippersami

Jak się czyta tutaj wspominki ZBoWiDowców o pieknych latach 90, to Smart pasowałby do 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tatum wrócił na właściwe tory, pierwszyvslaby mecz Browna, ale reszta nadrobiła za niego. Cieszy wygrana z Miśkami ibich forma bo mamy ich pik 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w kolejnej rundzie play-off kibice Celtics mogą liczyć na niespodziankę? Po cichu, nawet bardzo po cichu, liczę na finał konferencji. Raptors wydają się być monolitem, mimo odejścia Leonarda, ale przecież to tylko sport, ta dyscyplina nie takie niespodzianki widywała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja wiem czy to taka niespodzianka? Dla mnie seria z Raptors to 50-50, Siakam nie wygląda tak przerażająco jak w RS, Lowry kostka, Kemba jest fajny, Tatum poza tym dziadowskim pierwszym meczem niszczy, Smart gasi VanVleta i jednonożnego Lowrego, Brown to pan koszykarz. Fajna seria ogólnie się szykuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Enes Kanter jest wspaniałym człowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Lucas napisał:
Enes Kanter jest wspaniałym człowiekiem.

zawsze to mówiłem to wszyscy hahali 'gdzie tam, c***a broni'. Co mnie to boli jak on broni, zawsze wydawał się fajnym ziomkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, rw30 napisał:

zawsze to mówiłem to wszyscy hahali 'gdzie tam, c***a broni'. Co mnie to boli jak on broni, zawsze wydawał się fajnym ziomkiem.

Dlatego napisałem człowiekiem, bo jakimś fanem jego jako koszykarza nie jestem, ale mega szacun od lat za opór reżimowi Erdogana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OJP, myślałem, że się z tego wyliże... Ależ strata.... :( Spoczywaj w pokoju, Bracie. Bardzo nam będzie brakowało Twojego komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi